Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Юстина, 26 Квітень 2009.

  1. Adeo

    Adeo Active Member

    Таки є ще чоловіки, готові рватися на допомогу жінці.
    Нещодавно задимілася в мене машина, з-під капоту дим йшов нестримно. Не встигла я його відкрити, як до мене підійшов хлопчина років 23, почав допомагати. "Тусувався" біля мене хвилин 15, потім порадив поміняти антифриз, почекав, поки я купила його і повернулася. Потім залив його:girl_dance:. Весь цей процес супроводжували рекомендації, що мені далі робити і як доїхати додому.

    А сьогодні вранці перевіряю масло в машині, а мужчина збоку підходить і каже: "Вперше бачу, щоб жінка перевіряла масло...". А потім поміг мені щітки від льоду почистити.

    Словом, приємно, що чужі чоловіки не лишають в біді, коли своїх поруч нема:i-m_so_happy:.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ola holly

    ola holly New Member

    Мене коханий часто дивує, якщо це можна так назвати. І хоч то не грандіозні вчинки, але таак приємно, коли кур'єр приносить від нього квіти, поки він в іншому місті у відряджені. Або коли він приходить додому і приносить маленькі подаруночки чи просто проявляє приємні знаки уваги. Так приємно, що знаки уваги від нього не зникають)
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
  3. svoboda

    svoboda Member

    Хочу подякувати чоловікам, які приходять на допомогу жінці, навіть коли ще вона навіть не встигла попросити. В нас біля офісу розрили якусь траншею, яку, розвертаючись, я не помітила і колесом заїхала... Я навіть злякатись не встигла, коли незнайомий чоловік сам зупинився, в чистих джинсах поліз чіпляти трос під машину і за пару хвилин мене витягнув. Дуже дякую, незнайомцю!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    До речі, хочу відзначити, що чоловіки у Львові на дорогах в більшості галантні.
    Їздимо щодня одним і тим самим маршрутом, по дорозі є два складних виїзди з другорядної дороги.
    Ну складні вони, коли за кермом чоловік. :girl_crazy: Бо коли за кермом я, то майже відразу знаходиться якийсь джентльмен, який мене пропускає :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    Вчора виймала візок з машини, з малою в ерго. Сидів дідусь на лавочці, і запропонував допомогти, ну, правда я вже на той момент сама справилась :girl_haha: але було приємно.
    Ще, чоловіки ЗАВЖДИ притримують двері, коли я з візком, допомагають розштовхати ліфт, виїхати по сходах. Одного разу хлопчина спустив мені візок по сходах біля монументу слави (а їх там ой ой як багато!).
    Тому, чоловіки в нас культурні, що дуже тішить :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Так,була така історія.Я стану вільного:d23: то ж часто-густо зазираю:girl_cool: на сайти знайомств.Познайомилась якось я з одним чоловіком(нам уже далеко за 30..).:girl_spruce_up:Спілкувались ми десь місяць по інтернету.Я особа активна і допитлива і мені стало мало тих оповідок в інтернеті:girl_phone1:,тож я вирішила поїхати в "розвідку" до нього.2 сотки землі біля хати,сарай,2 кімнати,кухня мене цілком влаштовували.Я зготували макарони по флотськи,спекла пляцок,попили кави ,погамцяли і я сказала,що подумаю.:girl_bye:Вже на наступний день влаштувалась в магазин,мала можливість купити товар безпосередньо в постачальників.Тож купила макаронів 10кг,рису,гречки.Зателефонувала йому і сказала,що як здам зміну то переїду до нього.:girl_dance:Попросила щоб він приїхав і забрав продукти,що я купила бо мені буде важко то все волочити.:girl_sad:Сказав,що зараз тяжко з грошима але він приїде.І от біжу я вечером після роботи,холодно і падав мокрий сніг,а він стоїть і чекає мене:в кетах,без шапки,в вітровці!!!:sorry::swoon2::ireful1:Я налетіла на нього з криками чого він не одягнувся!Ще й електричкою поїде назад 1,5 год. то застудиться!!Де його зимовий одяг??А він міцно обійняв мене,поцілував:friends:,сказав приїхав до коханої жінки,а зимового одягу він парадного не має,лише робочий і соромно було в такому переді мною.Продукти на відріз відмовився сам їсти,а буде лише коли я до нього переїду!:kiss::angel:
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. SvitlaLu

    SvitlaLu New Member

    дарував букет через вікно в гуртожитку. бо нас після 21:00 не випускали)
     
  8. Lepa

    Lepa Member

    Мій чоловік колись дуже приємно вразив мене на День закоханих: прокидаюся зранку, а на мене чекає букет квітів і подарунок, виявилося, що він зранку, поки я спала, їздив за квітами! А ще одного разу я гостювала довго в подруги в іншій області. Коли вже потрібно було повертатися додому, чоловік мене забрав на авто, приїжджаємо, а вдома ідеальна чистота, все прибрано і букет квітів для мене стоїть у вазі :give_heart: А одного разу на День матері вони потайки з сином підписали мені листівку і подарунки разом вибирали , і ще й відео з синочком записали, на якому він мене вітає :)
    А коли ми ще зустрічалися, чоловік часто писав мені романтичні записки перед тим як повертатися додому ( а він з Києва до мене щотижня приїжджав ) і залишав десь у моїй квартирі, я їх потім знаходила і це було так романтично і приємно. Я досі їх зберігаю і це дорожче будь-яких прикрас, чи інших подарунків
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Отже гарного Ви знайшли супутника.А я з одним :download: зустрічалась півроку.Що вже тільки не робила,як не натякала а квіти не дарував.Всі його інтереси :read:(газета):shout:(жерти 8л супи на 2 дні)і:superstition:(кіт).І одного разу просто в лоба сказала,що хочу квітку хоча б з його городу!На що він відповів,що квітку треба ЗАСЛУЖИТИ!Фінал моєму терпінню настав :mda::negative::help::bomb:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Креативно Креативно x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Гуляла я вчора ввечері з Солькою. Вже було темно, ще отой дощ почався. А вона тут ні з того ні з сього, почала верещати. Думала, що може заспокоїться ,але ні. То треба було взяти на руки. Хоч як погнутім виявилося ,що не треба було, бо кричати вона не перестала) От йду я з нею на руках, вона ще в тому комбінезоні скользить, коляску штовхаю перед собою. А додому ще так трохи йти.
    Біля одного будинку якраз виходив з машини мужчина. Побачив мене з кричущою дитиною на руках, з коляскою, яку ледве штовхаю, і поспішив на допомогу:) Повіз коляску, доки чоловік не надійшов) ТО значно швидше дійшла, бо так ще б довго я могла під дощем з тим всім просуватися) ще й ковдрочка в мене в болото впала:sad: Ну в той час я взагалі жодної мами з коляскою не бачила ,хоч ще не сильно пізно було.
    Тому дуже приємно ,що в нас є мужчини ,які виручають, допомагають, особливо в несприятливі погодні умови)
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Я не знаю, наскільки цей мій досвід пасує до теми, але хочеться поділитися.
    Мужчина, який мені подобається, і з яким я сподіваюся на набагато ближчі стосунки, дав мені дуже багато тепла цієї неділі. Я приїхала вночі до Києва хвора, а на ранок мене геть розвезло. Мене не було більше тижня, відповідно, ані готової їжі, ані будь-яких продуктів вдома не було. Встати і випхатися на вулицю не було сил, котів до магазину не пошлеш. Він подзвонив і одразу, почувши мій голос, зрозумів, що мені зле, запитав, що мені потрібно, і запропонував приїхати. Я, звісно, сказала, що дякую, не треба, дам собі раду (а всередині страх - я ж погано виглядаю, соплі рікою, голова брудна, в хаті неприбрано і т.д., танунафіг, ми ж не так давно знайомі і не так близько).
    Все життя я звикла давати собі раду сама. І мені дуже важко просити когось про допомогу, хіба за винятком рідних чи дуже близьких друзів. І ще я страшенно боюся бути сама, коли мені фізично погано.
    Потім я подумала: зрештою, він запропонував сам. І він чудово знає, що я лежу з температурою і що мене довго не було вдома. І я не кличу його на вечерю чи романтичне побачення. Я таки поборола свій страх і, затинаючись, подзвонила і попросила привезти мені ліків, продуктів і готової їжі.
    Їхати йому далеко і довго - з правого берега на лівий, аж на край міста, метро з пересадкою, потім маршрутка. Він купив все, що я просила, і ще різних вкусняшок, припер мені тяжеленний рюкзак. А потім сидів години півтори, дивився мої альбоми з фотками, які я привезла зі Львова. А потім щодня писав і дзвонив, питав, як я себе почуваю, яка температура і чи викликала я лікаря.
    Я не знаю, що і як в нас буде далі. Але зараз мені тепло, затишно і не самотньо.
    І я нарешті переступила через купу своїх страхів і дозволила собі бути слабкою.
     
    • мімімі x 21
    • Подобається x 7
    • Зе бест! x 3
    • Погоджуюся x 1
    • Оптимістично x 1
  12. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Я б такого чоловіка на Вашому місці не відпускала.Чуйність і бажання допомогти іншим зараз рідкість.:girl_yes:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
    • мімімі мімімі x 4