Ведичні знання для жінок (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kvitneva, 14 Серпень 2015.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    *********************************************************
    Тема для тих, хто цікавиться устроєм світу згідно ведичних знань.
    Ні, це не про те, що жінка має обов*язково ходити лише в спідниці, сидіти вдома, варити борщ і в жодному разі не працювати, і слова не казати наперекір своєму чоловіку.

    Це про те, що жінка божественна істота, тому вона може і має собі дозволити робити те, від чого отримує справжнє задоволення, а не пахати, щоб заробити на хліб.
    Про те, що жінка (кожна!) варта носити гарний одяг. Користуватись косметикою. І, що дуже важливо - відчувати своє тіло, знати про свої потреби. І вміти сказати про це так, щоб чоловік з радістю виконав її бажання.

    Статті до теми:
    Отношения с мамой: как они влияют на жизнь девочки?
    Берегите свекровь!
    Как сказать мужчине о том, что Вам не понравилось
    Зачем женщине творчество?
    і ще багато цікавого про стосунки між чоловіком і жінкою, жіночу природу, тощо.

    Детальніше в лекціях про різні аспекти життя:
    Алкоголізм
    Виховання дітей
    Гроші
    Негативні емоції
    Стосунки в родині
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Послухала я кілька лекцій Нарушевича і Торсунова. Нарушевича сприймаю супер, приємний, жартівливий, доступно пляснює і легко сприймається. Толковий мужчина. А от від Торсунова враження негативне. Ота нудотно-тошнотворна манера розповідати, деспотизм і тиранія, яка іноді проявляється коли він відповідає на питання слухачів, таке враження, що чує лиш себе. І натура така гниленька відчувається. Коротше кажучи, тепер Нарушевич мій улюблений лектор.
     
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Jusi ще ні, щось можеш цікаве порадити?
    --- дописи об"єднано, 28 Жовтень 2017 ---
    Я от Нарушевича слухаю зараз все, що знаходжу)))Дуже сподобалась ось це відео
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В нього все цікаве )) До речі, якщо говорити про Нарушевича, послухай тоді його цикл лекцій "Школа истинных Леди и Джентльменов". Якраз нам актуально :girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    @Demetra де він написав?
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2017 ---
    До речі, хтось в Судакової замовив собі щоденник?
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Трохи інформації.

    32AF35A2-50E2-4AF7-A89E-B2419B198B0F.jpeg
    43610DC4-603D-4038-B9B6-06A26E08FD94.jpeg 028A0F33-7240-4345-940C-CD30B5D249A0.jpeg
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    слідкую за астрологами )
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Та це зрозуміло, якщо можна, то поділіться конкретніше?)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ага, так почитати, цілий місяць, день в день, один негатив.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Погоджуюсь. Ось це все треба читати і розуміти, бо воно набагато глибше ніж просто - сидіть вдома і заткайте кляпом писка. Хоча його варто заткати, але з інших причин, а не тому, що Марс і Сатурн разом.
    Транзит планет впливає на кожного дуже індивідуально і для багатьох чи той Марс дебілітований чи рухається в протилежному напрямку, не буде мати ніякого впливу. Хочете знати ваше особисте - йдіть до астролога.
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата прийшла сюди, може хтось щось підкаже що послухати чи як розібратися: чому я притягую " не тих чоловіків" в плані невлаштованості в житті, з купою якихось своїх проблем. Це якось пояснюється? То можна якось пропрацювати?
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Причиною може бути розклад планет у вашому гороскопі. Можливо ви біжите поперед поїзда а Вам треба почекати і звернути увагу на себе і свій внутрішній світ а не гнатись за відносинами. Ні, вони важливі, але важливі вони коли вони правильні і вибирати собі особу треба дуже обережно.
    Яка рада і що робити. Одна з порад це отримати благословення святої людини. Таким чином ваш багаж що ви назбирали не так сильно тяжить. Інша порада - молитись за померлих з вашої родини. Коли ви молитесь за померлих, то на вас сходить благословення. Молитва вона помагає нам не менше ніж тим душам які цього потребують. Ще кажуть читати мантри,(для мене це та сама молитва, хоча кажуть, що короткочасна мантра це вібрація, а енергетичні хвилі лікують нашу душу і тіло.
    АЛЕ!!! Онто все має бути з новою й іншою ніж до того мотивацією. Мотивація це нумеро уно! Наші всі дії мають бути не для того щоб отримати цукерку, а щоб стати ближчими до Бога. Це наше завдання в тому житті. А все інше поміжне, хоча і не менш важливе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    часково відповідь.
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Власне, що не женуся за відносинами, і ні за ким не бігаю, як шо шо:girl_nea:. Просто ті хто трапляються, все не ті. І часом надто пізно це розумієш. І от як у відео сказано, я практично нічого не роблю, для того, щоб когось знайти.
    І ще от протилежні думки: у відео(ще не знаю хто це) сказано відганяти від себе тих хто не підходить, а Сатья каже навпаки:не зациклюватися, що він тобі не підходить. От і в мене дилема:girl_in_dreams:
    Все ж думаю, що зі мною щось не так і не знаю що саме?
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я теж так думала свого часу. а виявилось просто тре було зачекати
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Не знаю, чи ви бачили: в темі про мистецтво бути дружиною в пості #3483 є посилання на цікаву статтю про те, що певні наші риси притягують певних чоловіків. Звичайно, на основі одних стосунків робити якусь статистику недоречно, але в ситуації, коли до твого берега все прибиває то г..но, то тріски - стаття варта уваги.

    Моя скромна думка: якщо бачиш, що не те - зразу завершувати. Який сенс тягнути далі такі стосунки? Щоб що? Життя одне і надто коротке, завелика розкіш тринькати час на токсичних людей і обтяжливі відносини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    ну якщо людина дійсно негативна, токсична то краще подалі. а якщо ну скажем так не зачіпає, нехай крутиться десь поруч, є шанс що розкриється ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну з першого погляду я так судити одразу не можу, але срацьовує одразу відбір по якихось моїх критеріях і чомусь те, що відпало в 20 років знов повторюється в 32.:girl_sad: