Ведичні знання для жінок (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kvitneva, 14 Серпень 2015.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    *********************************************************
    Тема для тих, хто цікавиться устроєм світу згідно ведичних знань.
    Ні, це не про те, що жінка має обов*язково ходити лише в спідниці, сидіти вдома, варити борщ і в жодному разі не працювати, і слова не казати наперекір своєму чоловіку.

    Це про те, що жінка божественна істота, тому вона може і має собі дозволити робити те, від чого отримує справжнє задоволення, а не пахати, щоб заробити на хліб.
    Про те, що жінка (кожна!) варта носити гарний одяг. Користуватись косметикою. І, що дуже важливо - відчувати своє тіло, знати про свої потреби. І вміти сказати про це так, щоб чоловік з радістю виконав її бажання.

    Статті до теми:
    Отношения с мамой: как они влияют на жизнь девочки?
    Берегите свекровь!
    Как сказать мужчине о том, что Вам не понравилось
    Зачем женщине творчество?
    і ще багато цікавого про стосунки між чоловіком і жінкою, жіночу природу, тощо.

    Детальніше в лекціях про різні аспекти життя:
    Алкоголізм
    Виховання дітей
    Гроші
    Негативні емоції
    Стосунки в родині
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Materynka ви пишете, що трапляються не ті вам. А що ви маєте на увазі під "не ті"? Просто не складається чи чоловіки реально приносять проблеми вам у життя, так звані токсичні стосунки?
    В моєї коліжанки(40 років) все життя складається так, що на її шляху трапляються чоловіки, яких треба рятувати від чогось, пожаліти, вирішити їхні проблеми і т.д. ЇЇ чоловік зараз такий самий. Сто разів приймалось рішення про розлучення(з її боку), але вертав. Я її сказала, що поки не пропрацює проблему, то як буде вільна знову зустріне такого самого. Ми вже мільйон разів проговорювали з нею то. Моє бачення таке(знаю її з семи років):
    - не вміє приймати позитивну енергію, зберігати її, акумулювати. Про що я...От хтось зробить їй щось добре(вчинок, допомога, щось матеріальне дасть) вона почувається винною тій людині до кінця життя, або хоче миттєво, тут же віддати "борг", віддячити. От такий дуже простий приклад...Я зайшла до неї на секунду, принесла малій її трохи солодощів. Йду додому, вона тут же починає шукати щоб мені дати навзаєм, риється по шафках, нічого немає... "Посиди з малою, я вискочу в магазин куплю щось":girl_impossible:Ну ви зрозуміли про що я... І так в усьому. Я їй казала - навчись приймати, тримати трохи в собі, не треба зразу летіти за дякою. Бо так і ходитимеш "порожньою". Треба Як в банку - взяла енергію, поклала в скриньку, най проценти капають)))) Вважає себе такою, що не заслуговує на добре ставлення. А як хтось добре ставиться, хай і миттєво, то вона вже "по гроб жизни должна"... Ну і чоловіки відповідні на таке злітаються.
    Не знаю чи має то стосунок до вашої історії. Просто написала як досвід.
    ПиСи Я у Ведах не знавець, читаю іноді...
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    власне вже питала, що значить "не ті"? не принци а звичайні чи як? алкоголіки, зеки, альфонси ?
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та які там "принци": без освіти, без стабільної роботи, з такими уявленнями, що колись піднатужуся і зароблю, і так практично алкоголік.( це взагалі були аб"юзивні стосунки) Якщо в 20 років мене це не зупиняло, бо то ще ж все попереду, то коли мужику поза 30 і в нього нема ніяких надбань( якшо шо маю на увазі не тільки гроші), то якось не той во. Одному гроші позичала, інший нічого, зовсім нічого не подарував на день народження, бо потратив всі гроші на утримання своєї господарки. Для мене це були не "ті" А в мене якісь перекоси виходять:ЖЕРТВА – КОНТРОЛЕР(ПРЕСЛЕДОВАТЕЛЬ) - СПАСАТЕЛЬ , отак по колу з кожним.
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    О! О! О! Ось воно!
    Самоцінність
    Ви не заводите стосунки з людьми, які Вам подобаються, бо десь глибоко глибоко всередині є думка, що Ви до них не "дотягуєте"
    І тому іноді ведете себе не природно, щоб сподобатись, здаватись кращою
    --- дописи об"єднано, 10 Квітень 2018 ---
    То 100%. Бо то не хлопа треба змінювати одного на іншого, а своє відношення до себе
    --- дописи об"єднано, 10 Квітень 2018 ---
    А що поганого мати на увазі гроші? До такого віку хлоп вже має плюс мінус визначитись в житті що він хоче робити. І щось робити. То ж треба наперід дивитись. Ви як в декрет підете то напевно важкенько буде самій себе і дитинку забезпечувати. А ще хлопа годувати. От і розглядайте з такої позиції, чи потягне він то
    --- дописи об"єднано, 10 Квітень 2018 ---
    То якесь оте наше совкове: бути багатим соромно, хотіти грошей неприлично. Фу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    От так і намагаюся аналізувати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Майн Гот! Ну до чого тут квантова фізика?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Хто розуміє той так питання не поставить. Не знаєте до чого, той не знаєте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я зараз відкрила для себе автора Анну Богинську, вона написала книги, присвячені маніпуляції. У неї є сторінка в ФБ, де вона читає вголос свої книги + проводить різні тематичні семінари. Усе в відкритому доступі. Вона багато говорить і про комплекси, і роль жертви в стосунках, і власне розбирає усі прийоми маніпуляторів, через які власне і буває "невдобно" казати ні і тому подібне. Можливо, пригодиться Вам.
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2018 ---
    Сторінка Анни
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 2
  10. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А от розкажіть мені таке. не знаю правда чи то щось має спільне з Ведами, але може теж в моєму мислені чи поведінці є такі риси, які це провокують.

    І так: в мене дуже часто (напевне 90% ситуацій) навіть на побутовому рівні не вдаються без важкості.

    То просто одна ситуація для розуміння, а таких безліч і всюди, просто отаке побутове постійне невезіння.

    Раніше я якось це пропускала мимо себе, а тепер мене то почало вже дратувати. Все життя - вітер в очі дме .

    Задумалася, може хтось зіштовхувався з таким, знає, можливо, якійсь практики, як це можна змінити. Чи просто змириться жити і застосовувати мою звичну стратегію піджартовування і самоіронії в таких моментах? ;)
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Rapsodiya в мене колись давно було те саме, доки я не зрозуміла, що надто акцентую увагу на цьому. Як тільки перестала цим перейматися, то таких ситуацій стало значно менше. Ну і ще є такий фактор, що деякі люди хронічно підводять інших, бо така в них натура, то просто стараюсь з ними справ не мати.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дихайте, багато і повільно. Живіть повільно (я знаю це непопулярно).

    Можна ще особисте питання? Надмірної ваги у вас нема?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Оце в яблучко. Коли жити повільно, то багато питань, які не вирішувались активними діями, вирішуються самі собою:girl_smile:. Тихіше їдеш, далі будеш. То не дурний придумав)
     
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Нема)) є кільо-два, які хочеться скинути, але і в теперішньому стані всьо норм.. Хоча мене часом "клинить" і є якійсь комплекси щодо ваги, родом зі школи, коли я чуть повненька була) але довше дня самобичування в мене не триває) думаєте, є якийсь звязок між тим?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я деякі подібні ситуації сприймаю як те, що за успіх треба платити :). Хочу заробити з проекту? - ок, тільки перед цим затримаюсь, бо синок обмалював батькам олівцем штукатурену стіну, потім ламається машина, і в такій запарі прилітаю до клієнта - і отримую більше, ніж передбачала і рахувала.
    І та, не акцентую увагу.
    Хоча, якщо задуматись, то лажа перед чимось вагомим трапляється. В процентах випадків не скажу, але трапляється. :)
    + стараюсь гнучко та швидко приймати рішення. Дивлячись, що в пріорітеті. Ага, автобус запізнюється - значить іншим способом добираюсь або дзвоню і попереджаю...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я також з таким зіткнулась. Одна людина мені сказала - на все свій час, рано чи пізно так чи інакше.
    Повірте, нічого не стається просто так, на все свої причини і всіх подій є свої наслідки. Рідко хто вміє мислити глобально. По своїй роботі я дуже довго вчилась цього. І почала глобальне мислення застосовувати до свого життя. і не все так погано. Так виплакала очі за певну ситуацію, але через півроку зрозуміла що по-іншому просто не могло бути, якби не сталось, те через що плакала, не відбулась інша подія.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ну в цьому я давно переконалася, по цьому принципу і живу) зараз мова не йде про сімю,кохання, роботу - тобто великі речі))
    А про побутову дріботу, скажемо так) тобто дрібненькі перешкодки) воно не смертельно заваджає, але трохи сердить)
    А ото думаю..певне я забагато вимагаю - щоб все було вчасно, як домовлено, тощо) бо сама дуже відповідальна і до себе вимоглива) словом, треба розслабитися і сприймати, як писали дівчата, не все йде за планом і люди підводять одне одного)
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Це просто неможливо до виконання.....я постійно себе відчуваю бігуном на дистанцію невизначеної довжини.
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, Ви ж розумієте, що сперше голова, тоді ноги).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1