Величне століття.Роксолана

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Margot, 26 Жовтень 2012.

?

Чи є "Величне століття" Вашим улюбленим серіалом?

  1. Так, не бачила нічого подібного раніше

    48,0%
  2. Ні, є достойніші серіали

    16,0%
  3. Інколи переглядаю

    26,7%
  4. А що це таке і з чим його їсти? ))

    9,3%
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А мене особисто дратує Хатідже. Таке якесь манірне.:girl_crazy:
     
  2. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А мені її шкода. Хоча вже й посватав їх Сулейман, але ось так залежати від рішення сім"ї, то пекло...
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Та ви не забувайте, що вона вільна, бо вона донька султана. На відміну від Махідевран і Хюррем. І Сулейман їй дозволяє на все, так само як і валіде. Та Хатідже своїми руками розвалить своє щастя.

    Там не гарем, а кодло змій :)
     
  4. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    то точно..

    а чого розвалить? Вони не будуть з Ібрагімом? як шкода...
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Будуть, і діти у них будуть... але більше вам ніц не сказю :)
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Тсссс! Зберігайте інтригу:agree:
    Скільки вродиться і хто помре я вже прочитала.
    Що Хатідже не буде щаслива - теж. Більше не пишіть, благаю, я ж не можу не читати, цікавість мене доїдає.
    До речі, зараз на 19 серії все так прекрасно і спокійно, якраз тут би хеппі енд пасував...."і жили всі довго і щасливо"...
    Так і кортить наперед перемотати і подивитись хто кого і як.

    Подобається мені актриса...гарно грає
    А ще дуже імпонує Нігєр Калфа, симпатична і переконлива.

    А от Лука такий мені не альо. Я б в такого не закохалась. Ні риба ні м"ясо.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Так. Вони обидві дуже добрі актриси. Я дивилась їх знимки в неті, обоє чудово виглядають. :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А без турецьких костюмів теж нічо так...
    В Хатідже таакі довгі ноги, через довгі сукні цього й видно не було, а Махідевран і в житті така ж засушена як в кіно, чи то вона мені порівняно з німкенею так виглядає.


    Була в мого чоловіка одна біда - відірвати мене від ДП.
    Тепер дві - відірвати від "Роксолани" та "ДП"...по черзі:girl_impossible:
    Треба ще й його присадити, щоб так не бурчав.:girl_crazy:
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Мій підсів. Але терпцю в нього нема. Дійшов до 45 серії і кинув :)
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Чесно? З того реально "спригнути"? Думала, якщо підсядеш, то вже безнадійно!:girl_yes:
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Він переключився на індійські кіна, бо в дитинстві дивився.

    Я підсадила на цей серіал моїх цьоцю з вуйком, то вони дивляться з захопленням.
     
  12. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    а, мені, дівчата, якщо чесно Махідевран більше подобається ніж Хюррем. Чогось мені так здається, що їй би більше пасувало українкою бути:girl_in_dreams:
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Ea. Українка повинна бути чужа . Чужа до всього, до традицій, до правил, до всього турецького. І виглядати вона повинна зовсім інакше, ніякого темного волосся і карих очей. Плюс, Роксолана в житті й справді була крупніша, ніж Махідевран. Тому Селім і народився таким рижим, рижим, бо на маму подібний.
     
  14. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    та ви праві. але всерівно мені Хюррем не схожа на українку. Ніби в нас кожна друга рудоволоса. але то вже я докулупуюсь:girl_smile:
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    З акторок мені найбільше валіде подобається))
    там така хвігура- уавав!))

    о, класно що тему окрему забацали!

    дівчата , розказуйте щось з історії, так цікаво вас читати!
    Марусю, пишіть що знаєте!
    Я і попередньої ( нашої) Роксолани цілком не бачила, може зо дві серії.
    А на цей серіал присіла конкретно. Виходить мені дивитись тільки по ван плас ван, і то, але зате зранку є повтор- і можна доглянути, що не побачила. Ех, щеб музичка була більш різноманітна.

    гра акторів мені місцями не нра. Бездоганний, як на мене, Ібрагім. Султан- затягнуто затягнутий, і добрий як Лєнін в дєтстві.
    Роксолана- могла би бути і пожостчє, думаю так і було.

    ---------- Додано в 00:15 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

    та, вона мала бути інакша, не така як всі. Якщо всі були " підкорені, підвласні" то вона мала бути більш вільна духом і свобідніша в емоціях. ну це я так мислю, з чого би то саме її султан собі приглянув. ну і зовнішність мала вирізнятись, може і дійсно була руда? Хоча мені вона би гарно подобалась русою, то взагалі би був супер образ. А ще мені сподобалось в образі актриси специфічний вигин губ, і щоки, як на картинах , зараз пошукаю, щоя маю на увазі
    [​IMG]
    А видите? Типічна Роксолана з турецького серіалу. )))
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    а це хто?
    Селім ж був після Мехмеда в черзі на правління...ні?
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Ще побачите!

    Так ж сказано. Помер Мехмед. Німа... Тю-тю :girl_haha:

    ---------- Додано в 04:58 ---------- Попередній допис був написаний в 04:56 ----------

    А то і не дивно. Та акторка носить титу Міс Туреччина, 59-го року.

    [​IMG]

    А ви подивіться фільм про те як створуювався фільм. Дуже цікаво. Вони ніяк не могли знайти підходящої акторки на цю роль. Навіть Україну і Росію об’їздили і всеодно не було такої яскравої особистості. І чисто випадково їм запропонували Мерієм Узерлі, саме її акторські і фізіологічні дані їм підійшли. Вони шукали дуже довго - два роки. Вже почались зйомки фільму, а Хюррем у них ще не було. Плюс, Мерієм зовсім не знала турецької мови і вивчила її в процесі зйомок.

    Доречі. Мірал Окай, яка була закохана в історію, і була ініціатором проекту померла на весні, тому тепер кожна серія починається - В пам’ять про Мірал Окай.

    А мені дуже смішно з того, як вона співає українську пісню :)
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Ось тут є серії з 1+1.
    Ще не починала дивитись, але мабуть буду) випадково побачила одну серію (там де в неї дитинку забрали, бо молоко отруйне). Українську Роксолану дивилась, книжку читала) до перегляду готова! Ще би трохи часу!
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А що ж історія каже? Які факти реальні? Чи батьки померли чи всеж мати приїжджала до Хюрем, як зображено в українській Роксолані? Чи Лука справді розшукав Настю?

    Я подивилась 21 серію, і вже й не уявляю що можна ще в 50 запхати? Насправді є стільки достовірних детальних даних про життя Хюрем і Султанської сім"ї в палаці, що аж на 70 серій по півтора години вистачить?
    М-дя...наші влізись в значно меншу кількість...
     
  20. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    наш фільм цінний тільки грою Сумської, як на мене. По-перше, дуже дешевий, це і не дивно, якщо взяти до уваги рік створення. По-друге, дуже багато ляпів (телеграфні стовпи в кадрі чого варті). По-третє, особисто для мене дуже нудно і трагічно. Тут цікаво поспостерігати за сюжетом, з нетерпінням чекаєш кожної серії, хоч і знаєш на перед розв"язку. Наш фільм в мене такі почуття не викликає. А коротший він, бо багато чого опущено і плюс він знятий по роману Загребельного, а турецький на основі історичних подій. І в нашому закінчується фільм, коли Настя стала Валіде, турки ж зняли продовження (Марусю, поправте мене, якщо помиляюся, бо так читала у відгуках)