Величне століття.Роксолана

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Margot, 26 Жовтень 2012.

?

Чи є "Величне століття" Вашим улюбленим серіалом?

  1. Так, не бачила нічого подібного раніше

    48,0%
  2. Ні, є достойніші серіали

    16,0%
  3. Інколи переглядаю

    26,7%
  4. А що це таке і з чим його їсти? ))

    9,3%
  1. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ну, в них сприйняття інше, чи то у нас інше, взагалі, важко якісь явища зрозуміти, приміряючи їх на себе... Нам дико, а для них - шанс.
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Подивилась щойно 34 серію... Не думала що то буквальний вираз: "своїми руками".
    Шкода її... Не знаю що далі буде, але таке пережити...двічі...
    А ще в тому кодлі всі від малого до великого, від низів і до верхів, завжди на волосок від страти...капєц якийсь, життя в постійному стресі.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Та то просто, я вам казю. Гризуться, підсиджують один одного... Жахи.

    ---------- Додано в 21:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:10 ----------

    А після того, як Сулейман помер, хлопчиків вже більше не відлучали від матерів, і виховували в школах при гаремі. Тому багато істориків звинувачують Хюррем в тому, що саме через неї не було гідних наслідників Османської Імперії, так як хлопчики коло матерів виростали м’якими, з не з жорсткими рисами характеру, як і належить воїнові-завойовнику.
     
  4. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Скажіть, може хто знає. Чи це правда про того Луку, чи було таке в реальності? Чи то просто в серіалі такий сюжет, що він приїжджає, малює, працює в тому палаці?
     
  5. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ні, це просто вигаданий сюжет.Він шукав її, але біля палацу і близько не був. Художня література описує їхнію єдину зустріч на османській землі, але то таке, хто зна як воно було
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Так само історія пише що жінок крім Хюрем більше не мав...
    А тут і Вікторія і Ізабелла...І ще невідомо кого там захоче ще в наступні 30 серій...
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    або підкладуть
     
  8. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Все класно, але оті наряди Роксолани і Левка, коли їх показували в молодості, як же вони історично ті турки все досліджували?якшо Левко ходить в косусі, як в росіян були,а Насті на голову взагалі якийсь "кокошнік" як в прибалтів причепили:girl_crazy: як побачила то аж розсміялася...
    Та й взагалі я розумію шо це серіал, але наприклад, невже всім жінкам можна було бігати по палацу, не прикриваючи лиця?
     
  9. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Мене це теж збентежило. в нас такого і близько не було. Дарма турки вихвалялись що фільм побудовано на історичних фактах. багато вони там ліричних відступів зробили)
     
  10. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    мене також це дивує. як вони (жінки) ходять без прикритої голови і лиця. навіть коли Ібрагім приймав у себе гостей (серія 25 чи 24) вони всі сиділи за одним столом..
    [​IMG]
     
  11. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    а як Валіде не могла вмоститись на тому кріслі...від непривички,бідненька
     
  12. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Йой, я вже 44-ту серію переглянула... Захопило мене то не на жарт...
    його звали Лука.
     
  13. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    В українському перекладі Левко :), я 50 дивлюся,але правда вже і 70 переглянула.
     
  14. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    на 1+1 ніби теж Лукою називають... ні?
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    на 1+1 Левко :)
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    то в мене вже двомовність почалася, бо дивлюся з рос. дубляжем... перепрошую.
     
  17. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    То два різних дубляжа...Настя і Олександра - теж різні імена..
    Ім"я суті справи не міняє...Сволочі там всі. І вродь всі плачуть, а по суті черстві і безсердечні.
    Вчора подивилась 40-ву серію.
    Ото наша кобіта і хитрюча. Це ж треба так додуматись...Я була впевнена раніше що Сулейман одружився з Хюрем через велику любов, а тут шантажом добре попахує...
     
  19. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    100%
    всі жили в постійному стресі, за кожним ходила тінь смерті - не так подивишся, не то скажеш і тобі кінець,інстинкт самозбереження робив свою справу...
     
  20. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А коли вона офіційно стала Гюрем Султан?дружиною Сулеймана, бо в 8 серії вона ше невільниця, а в 18 вже всі до неї як до Султани ставляться...