Величне століття.Роксолана

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Margot, 26 Жовтень 2012.

?

Чи є "Величне століття" Вашим улюбленим серіалом?

  1. Так, не бачила нічого подібного раніше

    48,0%
  2. Ні, є достойніші серіали

    16,0%
  3. Інколи переглядаю

    26,7%
  4. А що це таке і з чим його їсти? ))

    9,3%
  1. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Мабуть після того як народила другого шехзаде.
     
  2. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    на неї кажуть Султан, бо вона мати нащадків.
    Невільницею вона так і залишалася поки, аж згодом буде вільною. Махедевран теж невільниця, і не є офіційною дружиною, але ж на неї кажуть Султан.
    в історичних документах є дві версії її імені.

    толі єщьо будєт... Я вже 50-ту дивлюся.
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Дружиною Сулеймана (законною) в 40-х серіях. А Хюррем Султан - після народження першого сина. Невільницею вона була доти, доки Сулейман не дарував їй свободу і не звільнив від рабства.

    ---------- Додано в 12:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

    Вичитала в Вікіпедії що Махідевран - третя по рахунку жінка Сулеймана.
    Другою була Гюльфем, народивша йому двох синів в 1515 році, а в 1521 - обоє померли.
    Першою ж була Фюлане. Їх син теж помер в 1521...від епідемії оспи.

    До речі, Гюльфем задушили по наказу Султана в 1562 році.

    А оце взагалі шокує:
     
  4. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    та там все шокує... Але повірте, так було не тільки в мусульман. Згадайте інтриги французьких королів, наприклад. Такі були часи. Але і зараз не краще, просто все вирішується інакше.
     
  5. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    так дівчатка, і ми з моєю Роксоланою присіли на цей серіал, наразі тільки по 1+1:girl_crazy:
     
  6. носик

    носик New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А я дивлюся зараз неті 71 поки серію.
    От цікавить те, куди по історії подінеться Мехмет? він же першим після Мустафи мав право на владу?
     
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    помре від віспи
     
  8. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    яку підхопить від однієї з наложниць
     
  9. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ого а я лише на 29 серії, чесно кажучи вже набридає, занатто та Роксолана владна і нагла, а Ібрагім жорстокий.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Я також вже до 71-ї дійшла. Мене он цікавить як ся збудуть тої цілої Фірузі? Щось мені здається, що воно засланий казачок... та щей те тату на плечах, а за мусульманськими традиціями такого нізя. Цікаво...

    ---------- Додано в 19:50 ---------- Попередній допис був написаний в 19:49 ----------

    Під час свята Рамадан, якщо не помиляюсь.

    ---------- Додано в 19:55 ---------- Попередній допис був написаний в 19:50 ----------

    Ні... вона всіх понароджує, здається... а потім вимантить в Сулеймана волю. Але і волю вона вимантить, не тому, що дуже їй чогось бракувало в тому гаремі. Вона і надалі не буде гуляти куди захоче поза гаремом. А просто аби насолити всім решту ))))

    ---------- Додано в 19:58 ---------- Попередній допис був написаний в 19:55 ----------

    а як інакше??? Як вона могла вижити в умовах в які попала? Будучи лагідною і не піднімаючи голови? Якби була саме така, то дуже швидко опинилась б в мішку зі зміями і її б кинули в відкрите море. Подумаєш. З жінками не дуже рахувались, таких як вона були тисячі.

    А щодо Ібрагіма, то він хотів бути як Султан. А султани повинні були бути жорстокі, з життям пересічних там громадян не рахуватись, і все робити на благо держави. Навіть якщо по-трупах вгору.
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Нє, волю виманила перед п"ятим сином ще...після четвертоі дитини...як і свадьбу...
    Ото мене посміхнуло як вона це по-мудрому зробила...щось мені і вголову не прийшло що так може розвиватись далі.
    Ех, ну що ж Ви... не вірите в щирість співвітчизниці? В те що вона і вправду пожертву хотіла зробити і це був єдиний вихід - воля?:girl_nea:
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Волю вона виманила після того, як Валіде її обломала з пожертвами для Мекки та не дозволила будувати акведуки для людей. Мол, звернись за поясненнями до мулли. Тоді Хюррем звернулась до імама, а той їй і пояснив, що рабиням не дозволяється займатись благочинністю. От тільки Махідевран займалась благодійністю (через що і Хюррем того захотілось), а вона ж теж рабиня? Чи не рабиня?
    А ще Хатідже постійно їй притикала, мол "ти раба і знай своє місце", а ще ж Хюррем добре запам’ятала оте приниження, коли її Ібрагім змусив цілувати край плаття Валіде, Хатідже і Махідевран (щоб дозволили повернутись зі старого палацу в гарем). От її і заїло то все... Перегнули палку, от вона їм і дала по лобі. Добряче так дала...
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Та власне по сюжету - рабиня, а насправді? Бо в інтернеті багато суперечливої інформації...
    А чому померли діти Сулеймана і Гюльфем? І чому її відлучили від Сулеймана? Хтось цю історію знає? В серіалі не раз проскользують окремі сцени з тим, а як насправді?
     
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Від віспи. Тоді мало знали як боротись з такими захворюваннями.
    Взято з Вікіпедії
     
  15. носик

    носик New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Про Фірузе, думаю що вона лишиться живою. хоча у трейлері Хюрем ходить така радісна " як добре позбутися суперниці".
    І та тату і мене бентежить... Занадто вона відьомська із своїми промовляннями та видіннями. Не дарма турецькі фани серіалу збирають підписи, аби персонаж Фірузе виключили. Оскільки це не історична постать та не до вподоби багатьом..
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А куди поділась подруга Хюррем, ота, що Марією звали...
     
  17. носик

    носик New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Не пригадую. Можливо вмерла?
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Заміж видали і відіслали.

    ---------- Додано в 20:53 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

    А от хтось може пояснити, бо я так і не в"їхала: Ізабеллу вбили?
     
  19. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    та вона ж Гюльнігай! вона прийняла іслам і відповідно її переіменували!!!
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ну да, а в надцятих серіях видали заміж і відіслали з палацу