Величне століття.Роксолана

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Margot, 26 Жовтень 2012.

?

Чи є "Величне століття" Вашим улюбленим серіалом?

  1. Так, не бачила нічого подібного раніше

    48,0%
  2. Ні, є достойніші серіали

    16,0%
  3. Інколи переглядаю

    26,7%
  4. А що це таке і з чим його їсти? ))

    9,3%
  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А я Махідевран-султан.
     
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    і я:)
    а хотілось Сулейманом яким-небудь....:girl_blush2:
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    нє, я б не хотіла) не люблю влади... я б мабуть і керівником не дуже була.
     
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    гг а який в мене
     
  5. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Ви мене аж заітригували..але я
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    І в мене теж Махідевран Султан.
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана


    Навіть не знаю чи схожі ми... Вона нвби і непогана людина, але чомусь викликала у мене не симпатію, а жаль :sad: .. Шось мені не дуже хочеться, щоб на мене дивилися з жалем.. Розумію, що то забавка, але по опису характеру ми таки схожі(
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ми з Вами дві п’янички. :girl_crazy:
     
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А я Фатьма-Султан))) Одна з сестер Сулеймана. Глядачі часто бачать її сильною і навіть жорстокою жінкою, а насправді вона просто терпіти не може брехні. Не дивно, що підступні люди можуть дістати від неї на горіхи! У вашому характері є така ж принциповість і нетерпимість до гріхів.
    Ви, як і Фатьма, освічені, розумні, маєте широкий кругозір. Звичайно, ваші лідерські якості іноді заважають у спілкуванні з людьми. Але ви справедливо вважаєте, що краще їм звільнитися від їхніх вад, аніж вам – примиритися з ними.
     
  10. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    а я – СУЛТАН СУЛЕЙМАН

    Ви, як і Султан, маєте сильний характер і незламний дух. У будь-якій ситуації приймаєте вольові рішення і тримаєтеся гідно.
    При цьому ви надзвичайно емоційні. Палкий темперамент часто підводив Сулеймана. На щастя, він знайшов своє справжнє кохання – мудру красуню-українку, яка остудила його гарячу голову. Тож ваша «половинка», швидше за все, також урівноважує ваш запальний характер.

    Ну я б сказала що в мому випадку я врівноважую вспильчевий характер своєї половинки. :)
     
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А я ФАТЬМА СУЛТАН
    Одна з сестер Сулеймана. Глядачі часто бачать її сильною і навіть жорстокою жінкою, а насправді вона просто терпіти не може брехні. Не дивно, що підступні люди можуть дістати від неї на горіхи! У вашому характері є така ж принциповість і нетерпимість до гріхів.
    Ви, як і Фатьма, освічені, розумні, маєте широкий кругозір. Звичайно, ваші лідерські якості іноді заважають у спілкуванні з людьми. Але ви справедливо вважаєте, що краще їм звільнитися від їхніх вад, аніж вам – примиритися з ними.
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Ну не так, щоб будь-якою ціною, але поки бажаного не отримаю не заспокоюся. Це точно. Буду "землю рити", але як щось придумала, спокою мені нема.
     
  13. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    ВАШ РЕЗУЛЬТАТ – ХЮРРЕМ СУЛТАН (ОЛЕКСАНДРА)
     
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    А я Султан Сулейман)
    Дівчата, щось я щось пропустила)А де поділась Хатідже і та ще одна чорненька сестра Сулеймана?
     
  15. elpis

    elpis New Member

    Відповідь: Величне століття.Роксолана

    Не розумію одного,чому Хюррем тут називають Олександрою,таке я чула лише в рускоязичному перекладі,бо і тут вони не хочуть визнати,що Роксолана була українкою Настею Лісовською
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Дівчата, а що я знайшла.....
    В цьому році має вийти фільм "Кёсем Султан", це продовження "Величного століття". Зйомки ведуться в тих самих декораціях, що і Величне століття, і в Кёсем на руці перстень Хюррем.


    У 2015 році очікується прем'єра нового турецького серіалу Кесем Султан . Новий телепроект обіцяє стати справжнім подарунком для всіх шанувальників Величного століття. Кесем Султан - це історія могутньої жінки, матері султана. Примітно, що спочатку майбутня Валіде Султан нічим не виділялася серед інших наложниць гарему султана. За збереженим історичним документам Кесем навіть ніколи не була султану офіційною дружиною. Але, незважаючи на все це, дівчина спочатку змогла домогтися уваги правителя і заслужити ім'я Кесем, що перекладається як найулюбленіша, а потім вона змогла зробити султаном свого сина і після нього свого онука. На шляху до влади Кесем довелося подолати чимало підступних інтриг, людську заздрість і ненависть. Дивиться серіал Кесем Султан онлайн про талановиту і дуже розумну жінку , яка змогла написати свою сторінку в історії Османської імперії.
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  17. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Пройшла тест про героїв серіалу , вийшло що я:
    Ваш результат – Нурбану Султан
    Кохана дружина Шахзаде Селіма, яка затьмарила всіх красунь гарему та стала йому вірною подругою і надійною опорою. Кажуть, за кожним великим чоловіком стоїть сильна жінка. Саме така Нурбану – вольова, рішуча, здатна на ризик та самопожертву заради коханого.
    Ви, як і красуня Нурбану, надзвичайно наполегливі й розумні. Ви продумуєте все на кілька кроків наперед, але ні на хвилину не замислюєтеся, якщо дорога вам людина потребує допомоги.
    Хоч серіал не дивилась (бачила тільки кілька серій), але по опису деже схоже на мене, особливо про продумування на кілька кроків наперед:girl_haha:Навіть по зовнішністі, у нас з актрисою трохи схожий типаж:girl_smile:
     
  18. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Почала знову по 1+1 дивитись - така любов, переживання, інтриги - скучила...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    угу
    Перший сезон, щей сам початок - почуття, переживання, любоффф. Можу дивитись по колу тисячу разів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ой, а що далі не цікаво буде? Я вперше дивлюсь, то поки подобається. Трохи мене героїня, вірніше акторка , яка грає роль Роксоляни трохи денервує.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk