Величне століття.Роксолана

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Margot, 26 Жовтень 2012.

?

Чи є "Величне століття" Вашим улюбленим серіалом?

  1. Так, не бачила нічого подібного раніше

    48,0%
  2. Ні, є достойніші серіали

    16,0%
  3. Інколи переглядаю

    26,7%
  4. А що це таке і з чим його їсти? ))

    9,3%
  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Проте додам, що сулейман- посто бомба(ггг, як актор маю на увазі), як грає роль... уууух.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Якщо ви почитаєте трохи темку, то побачите, що спочатку вона багатьох "денервувала" :). Зато потім - стане "рідніше сестри" :girl_haha::girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Так так. А потім заміна акторки в третьому сезоні - ціла трагедія. А потім і її талант признали, і плакали разом з нею.
    Страсті-мардасті)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Трошки новин
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 5
  5. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    трохи пішла вперід (знову!) - 24-25 серія - "емоція на емоції, емоціями поганяє"
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Скажіть скільки серій і чим має закінчитись, бо я пішла від зворотнього- дивлюсь з останньої)) На тому сайті, що переглядаю, в останній серії кілька хвилин лише, де дівчинка сідає на трон, то так має бути, чи щось на сайті нахімічили?
     
  7. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    тепер роксолану показують по тб знову.дивлюсь ,бо не бачу нічого достойнішого. але тепер все сприймається якось по іншому,менш емоційно.
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нахімічили. Закінчиться тим, що Селіма сповістять про смерть Сулеймана. 139 серій.
    А та дівчинка - промо до Кесем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О,то не тільки з цим накрутили.Хоч серій 149 ,з них кілька не робочих і остання явно не про те.
    Мені вже нуднувато стало(тай дяка Богу канікули закінчились) і я вже нарешті спати лягаю хоч... бачили б Ви мого чоловіка, коли він зранку прийшов на кухню і побачив те, що звечора залишив, як було ... потім звик і сам дивиться при нагоді))
    Після кончини Валіде інтерес в мене пропав на відсотків 70.
    Балі Бей(в мене- Маркіз )- мімімішечка шкода вже нема(залишилось 5% цікавості).
    Ну, і я таки неможу туркам простити вибір акторок на роль головної героїні- познущались.



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Нарешті і я дивлюсь цей серіал ) емоції , місцями плачу). Але ж гарно вони в коханні зізнаються ) .
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Я не дивилась серіплу рісля зміни акторки Хюрем. Дивлюсь зараз набігами.
    Реву, як дурна. Мустафу шкода, Джехангіра шкода, всіх шкода... Сулеймана шкода, Махідевран шкода...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я переглянула і забула. Аж вчора раптом тикнуоа на 1+1, а там якраз серія, де помер Джехангір. Я аж запухла.... і бачила вже але так бере.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    А я паралельно почитала історію і легше стало. Серіал надто романтичний . Мені Баязеда і джихангіра шкода . А чого акторку змінили?
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Хі-хі:girl_haha: ВСКесем не пробували? Спочатку жесть, як нудно, але потім таааак розкочегарюється, що важко відірватися. Вже є 2 серія 2 сезону.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я чойто, як побачила тіж декорації, що у ВС- немаю бажання.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну логічно ж - династія та сама, палац і по нинішній день той самий, Стамбул, Босфор:girl_wink:. Правлять внуки і правнуки Сулеймана і Роксолани.
     
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мені, навпаки, сподобалось, що ті самі декорації - шкода було, що скінчився ВС, сподівалась на цікаве продовження, але щось Кесем мені зовсім не той кампот:girl_in_dreams:
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мені спочатку не сподобалось, а потім затягнуло. А з новою Кесем, взагалі шикарно - тепер видно, що це найвпливовіша султанша за всю історію правління Османів, яка сама правила державою не одне десятиліття і весь світ рахувався з її думкою.

    [​IMG] [​IMG]
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це зрозуміло). Я якось взагальному не дуже по серіалах, а ще надто тривалих. От, мені треба, щоб взяло. І ВС пішло мені не тільки завдяки прекрасним сценарієм/постановкою/актори , а часточкою нашої історії в ньому. Я ж його дивитись почала, вже коли всі горобці відщебетали)). Думала, знову якусь Санта Барбару накаламутили.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk