Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Кольорова, 22 Серпень 2011.

  1. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    В мого чоловіка теж швін, і я собі швін приглядаю, з такою ж рамою))))Ви у Львові купували чи через інтернет?

    ---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    фоно реально як диван в волзі!!!Мегазручне, як для ровера!!!
     
  2. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    не факт! Ще багато залежить від геометрії рами

    також раджу придивитись б/в варіанти
    Я от собі вже приблизно надивилась майбутній велосипед (весь час хочеться кращого)
    А свій буду продавати


    Щодо сідла... зручного сідла на спортивних велосипедах не буває))) є відносно зручні) Є великий вибір, так що це індивідуально підбирається
     
  3. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Я не зі Львова, з Ужгорода. Купувала в звичайному магазині.
     
  4. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    теж в пошуках велосипеда. але жіночого і бажано до 3000 грн. бо часто на ньому їздити не буду, тому не бачу потреби купувати дорогий.
    вже придивлялась до б/у з Європи, але поки ніц не знайшла(
    може хто знає чи можна в Польщі купити велосипед дешевше?
     
  5. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    А я їжджу на чоловіковому велосипеді. Сідло було жорстке. Так як я була за містом влітку, то нічого не залишалося, як щось креативне робити. Тож обшила собі тканиною(що залишилася від пошиття плаща) ---ніби тимчасово, але так сподобалося, що і досі так є.

    ---------- Додано в 01:23 ---------- Попередній допис був написаний в 01:18 ----------

    І за скільки?( можна в пп)

    ---------- Додано в 01:33 ---------- Попередній допис був написаний в 01:23 ----------

    А я ніяк не можу сезон розпочати....

    ---------- Додано в 01:36 ---------- Попередній допис був написаний в 01:33 ----------

    І лише так, бо і чоловіки скаржаться на ті "мозолі" через жорсткі (чи жорстокі ?)сидіння.
     
  6. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Я теж задумувалась над цим, порівнювала навіть ціни на конкретні моделі. Рік тому-можна було дещо зекономити. Але з сьогоднішнім курсом злотого-ніц не вийде, можливо навіть дорожче буде.Хіба попасти на якусь мега акцію, які в Польщі бувають частіше ніж в нас, але то треба дуже добре моніторити ринок.
     
  7. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    А як вам велосипеди Comanche?
     
  8. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Непоганий бюджетний варіант
    Ще можете Кellys подивитись
    Вибирайте жіночу модель - комфортніше буде їздити
     
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    та тому і дивлюся.)) мені взагалі хочеться велосипед, щоб час від часу покататися.
     
  10. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    тільки не купуйте так званий ашан-байк. Радість від катання буде не великою
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    скорше навпаки - мукою.
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації


    Є спеціальні велосипедні шорти з вставками на попі, щоб "мозолі" не натирати :)))
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    В драйвспорті знижка 20% на вєлікі минулих років. Принамйні ще місяць назад були.
    Сідло навпаки має бути вузьке (якщо ви хочете їздити довго, а не пару км по місту).

    Вживані з Європи я б не купляли, з них більшість крадених. (наші попередні спіонерили в Словаччині, то ми жартували, що вони теж будуть продаватися як вживані з Європи). Хіба м ви добре знаєте людину, у якої купляєте, і що ровери легальні.

    Також раджу подивитись відео "як обрати велосипед"
    Як обрати велосипед
     
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Ці вставки називають памперсом)))
    Памперси бувають прості та анатомічні (діляться на чоловічі та жіночі). Спочатку сміялась з тих шортів, а тепер практично без них не виїзджаю. Маю ще велоспідничку :)
     
  15. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    За тиждень-два щоденного катання звикаєш до будь-якого :).

    І про ашанбайки. Моя думка, якщо кататися час від часу і на невеликі відстані, то ашанбайка може цілком вистарчити. А потім, можна на ньому навіску поміняти на щось нормальне і пристойний ровер вийде :).
     
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Як то кажуть, ашанбайк ашанбайку рознь.

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  17. agatha

    agatha Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    У нас ( я+син+чоловік) велосипеди MERIDA вже років шість. Легенькі рами, що є важливим фактором. Бо на ровері не тільки їздиш, його часом і перенести кудась треба. У мене сідло з амортизаторами, гібрид citybike@allroad. Найкраще на ньому їздити за містом грунтовими дорогами.Картинку не найду, бо стара модель, вже мабуть і не випускають.
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

     
  19. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    А я то знаю!

    А є ще варіант: то такі урологічні прокладки (н-д, SENI), котрі захищають від певних неприємностей у старших жінок, а ще спортивним дівчатам доречні на ровері, лижах, скейтах.

    ---------- Додано в 23:49 ---------- Попередній допис був написаний в 23:41 ----------

    Але не треба мати досвіду попереднього їзди на суперовому ровері, бо то потім як з ауді в жигуль....

    Чула про таке і читала на велобарахолці в фейсбуці. Але ж то треба в тому "шарити" ,як і на що поміняти....
     
  20. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Я мрію про такий велосипед, декілька раз бачила такого плану на наших вулицях, то хочу дуже такий мати.
    Чоловік переконує, що мені потрібен справжній гірський велосипед, і не розуміє чому мені не зручно їздити на його :girl_crazy:, а там, ні сісти нормально(того сидіння навіть дитині малувато), ні злізти нормально (бо ногу треба перкидувати через раму).