Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Кольорова, 22 Серпень 2011.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Можна купити підсидільну сумочку, або сумочка під раму, на раму. Вибір великий
    А можна купити велофутболку, яка має позаду кишеньки
     
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Я б не сказала що там дуже великі дірочки. Треба сходити подивитися краще. Але пакунки з продуктами чи сумочку можна мені здається спокійно ставити.
    може ще продаються такі кошики взагалі без тих дирочок

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  3. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Можу привезти під замовлення велосумочки
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    маю такий кошик, тільки білий
    [​IMG]
    з плюсів - можна покласти малу сумочку туди, кофту, невеликі покупки.
    з мінусів - на ямах і з вантажем є ризик що за певний період часу відвалиться від пластини, до якої кріпиться.
     
  5. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Є гарні квітчасті сумочки для роверів: на кермо, на багажник, на раму. Але ціна.....
     
  6. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Бажано було б спробувати поїздити з сумочкою чи кошичком і тоді зрозуміти чи підходить це Вам.
    я позичаю у знайомих річ, яку хочу придбати. Якщо переконуюсь, що вона мені необхідна, то купую
    Так було і з сумочками на велосипед. Жодна не підійшла. Вожу ключі, телефон, гаманець у кишені велофутболки або використовую маленький рюкзачок (якщо більше всього треба покласти)
     
  7. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Варіантів купа, залежно від того який у Вас ровер. Якщо спортивний, є такі невеличкі чохли під раму, є на кермо, є на багажник, ціла купа всякого.
    А от до круїзера або міського ровера я б брала орзинку, особливо плетену-це моя манія!!Я їх обожнюю, виглядають вони чудово!!!Ну і ще ці чудові кольорові сумки на багажник, але вони вже для більших вантажів. Як на мене корзинка найкраще, в неї і телефон зручно кинути і сумочку, і пляшку води і все що хочете. А ще вони знімаються, і коли лишаєте десь ровер, можна забрати її з собою, щоб не спуляли. А є такі, що прикручуються, варіантів купа...)))
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    якщо телефон,маленький гаманець і ще ключі та більш нічого, то можна взяти сумку на пояс(але не а-ля 90ті, а красіву))
    повертається на поясницю і все.
    [​IMG]
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Дякую, дівчата! Таки спробую чохол (вже взнавала, є в знайомого), якщо підійде, куплю собі. А ні, то шукатиму далі щось "своє".
     
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Мені аж не віриться, що я нарешті можу похвалитись тут своїм власним велосипедом!!!Приїхав сьогодні новою поштою, весь розібраний, але ми його вже зібрали. Завтра тільки треба завести до майстра, щоб відрегулював передачі, бо вони геть барахлять...Але я вже навіть його обкатала!!!Нарешті я не на рамі їздитиму,і не на чоловічому ровері, а на своєму власному, з жіночою рамою, УРА!!!!

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. TATA

    TATA Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Дуже гарний! Ви вже випробували? Як враження? Де купували, якщо не секрет)
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    В Рівному такий велосипед припаркований бачила :)
    [​IMG]
     
  13. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Я, в принципі, задоволена. Те що я й очікувала. В чоловіка ровер тієї ж фірми тільки з однією передачою, а я собі на три взяла-так комфортніше. Тому я вже знала чого очікувати, ровером задоволена.
    Купувала на Велопланеті, це харківський інтернет-магазин. Приїхав за два дні, розібраний, в заводській коробці.
     
  14. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    колись здибала рівненський інтернет -магазин, тепер не можу його знайти((( Не підкажете, мо" натикались на нього коли вибирали ровер?
     
  15. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    Приєднуюсь до велосипедистів. Останній раз каталась на Тисі ще в школі. І от вчора мали прогулянку всією сім'єю на наших велобайках:girl_yes: Найменше дитьо на беговелі не встигало, старша двічі впала, а взагалі круто! Сьогодні зайвий раз не сідаю, сідло виявилось неабияким "задоволенням".
     
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    гляньте тут То не сайт магазину, а гілка на форумі від власників магазину
     
  17. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    А що, дівчата, ВЕЛОДЕНЬ чи ДОЩЩОДЕНЬ ? А мені прикро вдвічі-- моя спина дуже мене мучить (то який там ровер ---просто на ногах важко). А я так хотіла на Велопарад з доньками потрапити. Може, попустить до того часу? ---Маю ще надію.

    ---------- Додано в 20:50 ---------- Попередній допис був написаний в 19:52 ----------

    [​IMG]
     
  18. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    сьогодні вперше ( після перерви в 15 років:girl_crazy:) сіла на велосипед. на чоловіковий. трохи покаталась, вроді все ок. сідло натиснуло мене так нормально. до землі ногами діставала з натяжкою.
    ше мала проблемку з рулем, я так і не зрозуміла в чому прикол : дуже важко втримати кермо в напрямку вперед, мене постійно завертало в різні сторони, хоч я вчепилась в нього так, шо аж пальці боліли.
    то так легко має крутитись кермо? чи просто я ше юний лось і не навчилась тримати напрям?

    п.с..було би ,звісно, ідеально ше спробувати покататись на іншому ровері, більш пристосованому під мій ріст:girl_in_dreams:
     
  19. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    А я сьогодні отримала візуальне задоволення: по Левандівці поки йшла центральною вулицею, то нарахувала 15 (п"ятнадцять) велосипедистів. Шість дівчат, дві жінки десь на 45, а решта---чоловіки і хлопці. Це мене тішить. Ще рік тому лише у вихідні так могло бути. І то менша кількість. То нас стає БАГАТО!!!

    ---------- Додано в 21:58 ---------- Попередній допис був написаний в 21:55 ----------

    Ну і нагадую про ВЕЛОПАРАД ЖІНОЧИЙ
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=894533443905855&set=gm.1423511811253555&type=1
     
  20. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Велосипед - який вибрати? Відгуки та рекомендації

    дівчата, хтось був у "бумерангу" по вул героїв упа? який там вибір велосипедів(підліткових) і діапазон цін?