Весілля: підрахунки витрат

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. iruska

    iruska Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Саме так, і прикро , що їх стало так багато, що якщо навіть захочеться скористатись послугами агенства, то треба потратити купу часу і зусиль, щоб знайти справжню організаторку.Знаю одних таких - команда фотографів, операторів, музикантів, тамадів, які часто пересікались на різних весіллях, створили "весільне агенство", так окрім своїх професійних послуг вони більше нічого не могли запропонувати, а ціна організації такої роботи 15 % від загальної суми замовлення.
     
  2. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Що, заміж виходите на один день? :)

    Хочу написати ще про економію на кількості гостей. Тут неодноразово писали вже, що для того, щоб викроїти копійку на щось хороше (фото, відео, музику, тощо) запрошували менше гостей на весілля, мовляв був би тамада на 100уо дешевший то можна булоб ще 5 гостей запросити.

    А проблеми ж то і немає, оскільки адекватні гості з‘їдять менше ніж подарують, а НЕадекватних ви й самі не захочете запрошувати, правда? Тобто хороших людей, дійсно близьких буде чи 40 чи 200 - різниця хіба в випитому алкоголі і додатковому автобусі (якщо весілля за містом) :) , а витрати на фото-відео-музику-оздоблення від кількості гостей не залежить.
     
  3. shum

    shum New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    ну трошки і я напишу.....
    в мене весілля було 30 травня 2009. Якраз початок тої цілої кризи.
    отож.
    Про зал:
    Була купа варіантів: в місті, за містом.
    Ціни в місті від 200 грн з особи, за містом - від 130 грн.
    Весілля в мене було ЗА містом.
    Пояснюю чому!
    - поперше хороший зал(9 км від міста), два поверхи - один для пиятики, другий для танців.
    - не було оренди залу і всяких поборів за чужу музику і т.д.
    - дуже хороша кухня.
    - про добирання до того залу: Рахуємо в місті 200 грн з людини на 100 чоловік, маємо 20000 грн. Я зійшовся з власником за 150 грн з людини, маємо 15000грн. Якщо взяти автобус і завезти в зал і потім розвезти по домах, то би обішлось в 1000 грн , і того маємо економію 4000 грн, які думаю не лишні !
    - за вбирання залу ми дуже не заморочувались, а думка гостей на цю тему мене з дружиною абсолютно не цікавила.
    про фото-відео
    сам маю в тім певну уяву і практику, тому ці послуги замовляли по співвідношенню
    ціна/якість, адже це на все життя, обійшлось мені фото-відео 500$
    про музику
    один мій знайомий ясно мені пояснив одну просту річ.Все залежить від гостей, тобто якщо люди розуміються на музиці, то вони оцінять музикантів за 1000 баксів, а якщо ні, то гостям буде всерівно чи то дорогі музики, чи дешеві лабухи.
    думаю суть ви вловили.
    про весільний одяг
    костюм - 400 грн
    мешти - 100 грн
    сорочка - 100 грн.
    І в одному місці я мав ті дорожезні костюми на один день, і думка гостей про той костюм - в тому самому місці!

    P.S.

    На своєму весіллі ми з дружиною весілля практично не бачили, бо з фото-відео була домовленість про вечірню зйомку, за яку абсолютно не шкодували потім.
    Головне думаю на весіллі щоб було добре молодятам, ми в свою чергу віддались повністю фото-відео. А п"янка то є таке, хто хоче напитись, той нап"ється і без вас!
    А хто прийде обгадити то весілля(а такі обов"язково будуть), той і обгадить, яке б то весілля добре не було !!!
    От так !!!
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Дівчата, хлопці, скажіть, весілля на 150 людей, щоб нормально відсвяткувати, скільки треба мати грошей?
    Нормально - то без Шоколадних фонтанів і льодяних фігур, але в загальному ні в чому собі не відмовляти :)
     
  5. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    думаю тисяч 80... хоча то по-різному, може бути і більше, а може й менше :)
     
  6. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    читайте попередні дописи, все написано скільки, що коштує і рахуйте!!!!!!
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Прочитала, але багато дописів ще з 2008 року...Та й повної картини в мене не вималювалось чомусь...

    Сподіваюсь, гривень?....
     
  8. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Гривень, звісно. На цю суму можна доволі непогане свято влаштувати.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    ціни так стрімко зміінюються :8:, що тут не допоможуть попередні дописи!

    ---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний в 00:39 ----------

     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

     
  11. trilka

    trilka New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Так порахуйте самі, тут математика то проста....
    На форумі є купа інфо по цінах, наприклад зал = близько 250-300 грн/людина, фото/відео/тамада/музика - приблизно по 500-700 у.о. за кожного, а далі все залежить від того яке Ви захочете плаття, кортеж, букет, прикраси, напої, торти, салюти і купу-купу всього. Тобто ціна в основному залежить саме від Ваших побажань :girl_cool:
     
  12. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Я почитала дописи про витрати весіль у Львові, аж за голову взялася:girl_impossible: В мене весілля через місяць хоча ми живемо і працюємо у Львові, але весілля буде на Житомирщині, в нареченої на батьківщині))Отже, в нас весілля на 95 людей, ну до 100, за зал ми платимо по 130 грн з людини без мняса та солодкого, алкоголь на вибір, але нам вийшло дешевше самим купувати алкоголь. Зал чудовий ресторан над річкою на горі, замовили за 2500 оформлення залу плюс виїзна церемонія. Обручки ми купили за 1200 грн все разом. За сукнею всякими прибамбасами рекомендую їхати на Хмельницький, там найдорожча сукня 260 у.о, Я купувала лєнти для свідків,.для хресних рушники для старост, набори до церкви, квіточки для гостей, для дружб квіти, номери на авто, все разом заплатили десь 3500, це разом із сукнею.За музику ми заплатили 1000 грн, за камеру і фото теж 1000 грн, тамада 600 грн, ось ніби поки все)Ще лишились феєрверки і всяке різне, то дрібниці ну теж буде десь в межах 1500 - 2000 грн.
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

     
  14. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ціна дуже залежить від місця проведення. У моєї сестри було весілля у вересні 2009 року у м.Кузнецовськ Рівненської області. На 140 чоловік потратили приблизно 35 тис.грн (не враховуючи обручок - ще 2000грн, не враховуючи хореографа - 300 грн, не врахочуючи запрошень - 250 грн), але було трохи своїх продуктів і не наймали машин. це був один день.
    А у знайомої в районному центрі Житомирської області у травні цього року витратили 40 000 грн, але це 2 дні на 150 чол (це без ціни за плаття, хоча я точно не знаю). При чому була замовлена виїзна церемонія розпису.
    У мене має бути у серпні - потім напишу, що вийшло.

    ---------- Додано в 18:47 ---------- Попередній допис був написаний в 18:34 ----------

    Ну, напишу ще детальніше (вересень 2009р м.Кузнецовськ, Рівненська область):
    тамада 1100 грн
    фотограф 1500 грн (роздруковані 50 фото формату А4 і вклеєні альбом, який ще коштує 400 грн)
    відеооператор (2 людини) 1500 грн
    ресторан 100 + 15 (за обслугу) з людини, але був свій алкоголь, солодке, фрукти, трохи м’ясного
    короваї 25грн/кг (але точно не памятаю)
    сукня нареченої 1500грн + 500 грн за фату, віночок...
    костюм 500 грн
    туфлі нареченої (дуже-дуже кльові, ще й зараз носить) 350 грн
    туфлі нареченого - здається 250 грн
    сорочка нареченого - 180 грн
    краватка і запонки - 100 грн
    рушники були майже всі вишиті свої, довелося докупити 3 шт : 115 грн
    бокали приблизно 100 грн
    оформлення залу 1000 грн
    оформлення машин 140 грн


    як ще чого не вистачає, то питайте - а то так зразу не згадаю.

    п.с. до речі, весілля майже окупилось (кількість подарованих грошей на 3 тисячі менше, ніж витрачених, але ще було кілька подарунків, то будемо вважати, що окупилось повністю)
     
  16. trilka

    trilka New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Вибачаюсь за оффтоп, але ціни вбили просто наповал.
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    то такі ціни були тоді і зараз не набагато вищі у Хмельницькому
     
  18. panna

    panna New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Не все так страшно,як здається на перший погляд.Головне мати бажання правильно розподілити кошти.Я зараз теж готуюсь до свого весілля.Розписку ми вже відіграли,у районному РАГСІ,у будній день(так дешевше і часу у день весілля більше).Ресторан замовили за містом-за оренду не треба платити,гуляй хоч до рання,мін.вартість замовлення 140 грн./люд.Фото і музика по 400 у.о.(при тому що фотограф суперський і музиканти грають в живу,без записаних пісень).Відео не замовляємо,будуть знімати друзі,так би мовити home video.Плаття шию в кравчині,так дешевше,ніж у салоні брати на прокат.Те,що економлю на відео,дозволяю собі витратити більше на запрошення,бонбон"єрки,прикраси залу.Це так,я з грубшого написала.І я не готувалась рік вперед,фактично усе це зробилось за останніх два місяці, лише ресторан замовили у грудні.Так що, не панікуйте:"не страшний той чорт,як його малюють":girl_devil::girl_angel:
     
  19. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    І я теж готуюсь до весілля, буде в Самборі, 220грн/особу без води і спиртного, прикраса залу входить теж в ту ціну, плаття купила не суто весільне, а вечірнє біле,також в ту ціну входить бочка пива на 100чол! На фуршетний стіл ще будем купляти різне спиртне(вона дороге), фотограф - 800$, відеооператор - 300$, тамада 1500грн, машини будуть свої, обручки купили за 2500,....дуже багато витрат, але весілля 2жовтня так що ми ше маєм час, якщо все помаленьку робити, то незамітно як тратиться так багато гроше! Надіємся, що повернеться! А зал треба замовляти десь за рік, точно буде без напрягу, бо ми за півроку, то вже все було зайняте! Отакі-то весільні виртрати:girl_sad:
     
  20. Marsik

    Marsik New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Підскажіть,будь ласка,скільки потрібно на 100 чол. пляцків на фуршет,на м'ясну нарізку і т.д.