Весілля: підрахунки витрат

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    А ми в 2007-му вирішили не робити жодних весіль, а 10 000 $ (весілля на нашу дорогу родину стільки б і потягнуло) витрачали місяць мандруючи : Тайланд, Лаос, Бирма, Камбоджа. Мандрували з шиком, не шкодуємо ані трохи. Може батьки шкодують, що не побачили мене в білій сукні, але не зізнаються=)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ми робили весілля на 12 людей плюс фотограф. Мало бути ще менше народу, але дехто повідомлення про одруження сприйняв як запрошення:girl_crazy: Були батьки, сестри і двоє друзів. До того я мала дівич-вечір,а чоловік - парубочу вечірку. Там собі і гульнули. Не робили великого весілля, бо
    - не хотіли бачити купу незнайомої "близької" родини,
    - я взагалі б пішла тихенбко розписатись та й по всьому, але батьки наполягли,
    - на купу народу треба було мати гроші, а позичати чи брати в батьків ми не хотіли, бо це не для нас. Батьки пропонували скинутись, але ми такого не сприймаєм і рораховували лише на власні кошти,
    - ми хотіли саме сімейне святкування.
    По витратах:
    Моя сукня, перукарня, чоловіковий костюм, обручки, ресторан і фотограф обійшлись нам приблизно 15 тис. грн. Точно не згадаю і не маю куди підглянути. Звісно, ми могли б за ті гроші відгуляти десь в столовій Політеху на всі 100 осіб , але питання в тому, що більше людей нам не було потрібно. Нам сподобалось. Спогади класні. Для мене це просто приємний день з мого життя. Якийсь такий вчасний і правильний. Після весілля трішки пізніше поїхали в Закарпаття. Класно відпочили. За подаровані гроші оновили мені автопарк:girl_smile: Наше весілля "відбилось". Хоча ми про то навіть не думали. Певно тому, що не вклали багато коштів. І я дуже рада, що не піддалась тиску родини зробити все "по-правильному". В кожної пари своє бачення правильного:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    У мене весілля в вересні. Витрати такі як і я собі запланувала.

    Виходить на 60-65 людей, 45000-47000грн. І це без шику, і навіть без відеооператора.
     
  4. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    в нас весілля було в 2008 році листопад!нам весілля на 55 чоловік обійшлось в 14000 тис.грв,це вже зі всім!сукня,обручки,зал,оператор,фотограф музика,все все!

    ---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

    а вернулось 12000 тис,щей якась зануда подарила 100 долярів фальшивих
     
  5. Tiffany Co

    Tiffany Co New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Наше весілля в 2011 році на 100 чол. обійшлося в 10 тис. дол., стільки нам і подарували.
     
  6. kovbaska

    kovbaska New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Чому ніхто більше не ділиться бюджетами весіль? Пишіть, цікаво на що варто розраховувати.
     
  7. Саша К.

    Саша К. New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Весілля відбулось у червні 2013 року. обійшлось (включаючи одяг наречених і інші , навіть дрібні витрати) у 100 тис. грн, на 82 чол.

    Якщо якісь деталі вас цікавлять щодо витрат, запитуйте в приват - розповім :girl_curtsey:
     
  8. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Ми теж розраховували майже на таку ж суму (до 50 тисяч). Після весілля (воно було в червні цього року) підрахували прибилизні витрати (точні неможливо підрахувати, бо робили спільними коштами батьки чоловіка+мої батьки+чоловік+я) і сума на 70 гостей десь певно "перевалила" за 70 тис.

    Найбільший пункт ресторан середньої вартості + солодке+напої+мясне - десь до 35 тисяч.
    Оператор і фотограф - 10 тис. (досить скромна сума, зважаючи на сьогоднішні розцінки на дані послуги).
    Музика - 6 тис.
    В решту суми складено обручки, наш з чоловіком гардероб, флористика, оформлення столу молодих, аксесуари, транспорт для гостей. Як на мене - ми підбирали все досить економно, просто у весільній галузі неможливо інколи знайти компроміси щодо важливості тої чи іншої складової самого свята.
     
  9. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    А повернулось скільки? (у нас десь така сама кількість повинна бути)
     
  10. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Наше весілля на 60 людей обійшлось у 45 тис. грн.
     
  11. Саша К.

    Саша К. New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Приблизно половина суми. Щоправда сюди не входять гроші, які дали батьки ще під час підготовки і які фактично рахуються їхнім подарунком для нас .Тому навіть не знаю...як в такому випадку рахувати "повернення" витрат :)
     
  12. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    У нас підготовка на 80-100 людей (а може й менше буде, то приблизно нарахувала 64-68 тис)
    Це з обручками, одягом нареченихі усіма дрібницями.
     
  13. Tigrulka

    Tigrulka Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    У нас 3 серпня 2013 року 82 чол. з усім, усім 131212,25 грн. повернулась 71 тис., теж розраховували десь на 80 тис., без одягу. Але емоції та позитив, того варте.))))))))
     
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    у нас не окупилось. Мы потратили 25 тыс на роспись-фото-ужин с родителями.

    хотя как посмотреть :) Родители подарили нам свадебное путешествие+"карманные деньги" на путешествие. Уверена, что это не меньше, чем наши траты :) И скромную свадьбу, и путешествие сами мы не потянули бы.
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2013
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    у нас на 80 людей , обійшлось приблизно 60 тис. з усім . Хоча багато декору робила сама.., а так було б значно дорожче, десь під 70 потягнуло б. Повезло з замом, бо сам по собі не потребував сильного декору.
     
  16. DAURA

    DAURA New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    У нас було на 75 людей 13 жовтня минулого року ми затратили 52тис. і подарили нам 70 тис., ми навіть не сподівалися на якусь віддачу а тут :girl_smile: самі були приємно здивовані..
     
  17. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    В нас було весілля на 80 людей, у вересні 2011, потратили десь 65 тис, повернулась половина
     
  18. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    липень 2011 р.
    в загальному вийшло 50 тис.(з усім) на 120 гостей, майже повністю окупилось
    але ми не брали відео, а фото - нам зробили знайомі "в подарунок"
     
  19. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Щодо повернення витрат, то тут треба розуміти, що запрошуєш гостей не за їхню платоспроможність, а ступінь спорідненості чи дружбу, бажання розділити з ними свято. Якщо у людей родичі із скромним достатком, низькими доходами, то навряд чи варто чекати, що кожен принесе у конверті кілька тисяч, декому і одну буде накладно.
    Тому, я би розраховувала не на те,чи мені окупиться весілля, а на те, скільки доцільно буде витратити, щоб потім не відробляти тої проріхи у бюджеті роками.
     
  20. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Весілля: підрахунки витрат

    Використали в районі 30 тис (плаття шили у знайомих, сильно зал не декорували, фотографа мали знайомого, відео не замовляли. Мали хіба музик, на яких ми не економили - вони запорука веселого настрою :girl_curtsey:) Запрошували лише най-найближчих.
    Вже потім подивилися, що нам окупилося. :girl_impossible:
    Хоча ми зовсім про то не думали. Вибрали максимальну суму, яку можемо собі дозволити і раді з того, що всі добре побавилися :girl_smile: