Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 12 Травень 2008.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    :suicide:Впасти і не встати!!я б в житті за таке в борги не лізла!!Що виходить , те і треба робити!!
    В крайньому разі вишию свекрусі картину!!:dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Xenka

    Xenka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    В крайньому разі вишию свекрусі картину!!:dance:[/QUOTE]

    От і я так думаю зробити. На днях мене домашні запрягли до вишивання весільного рушника, а я ще як у дитинстві вишивала той подумала, що ніц з того не вийде, але після години все пішло як по маслу, натішитися собою не можу, що я така молодчинка:o. А картинами моєї роботи вся хата обвішана, тому приступаю до вибору взірця картини і готую свекрусі подарунок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Правильно!!я теж зараз рушника вишиваю!!шкода трохи мало часу!!!так вже хочу до голубів добратись!
     
  4. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    І я сама рушник вишивала, а моя свекруха казала - дурна, краще б поїхала і купила на вернісажі :)
    Подарунки мене не обминули, потратила на то діло цілий день. Значить так:
    Свекруха - кофта
    свекор - сорочка
    сестра чоловіка - кофта
    чоловік сестри чоловіка - сорочка
    2 бабки - одній хустку, другій халат теплий
    дідові сорочку
    Таааак....коли пройшов тиждень після весілля, моя свекруха поїхала в село відвозити подарунки, бо діда і бабів не було на весілля. І коли вона приїхала додому, і ми прийшли до неї, то я дістала інсульт...вона стояла одіта в тому халаті, що я купила бабці!!!!!!!!!! Ви би знали як мені це було образливо і неприємно! Виявляється, бабка просто віддала мій халат, бо вона в такому не ходить, а свекрушенька примилила собі! От так от
    А мало не забула, коли свекруха мені знімала фату, то подарувала мені золотий браслет (тонюююююсінький, бо сестра чоловіка сказала, що дівчатам не гарно носити грубі браслети, а через 2 місяці після весілля замовила свому чоловікові в подарунок на ДН - золотий браслет на 13 грам). Казус......
    Коли одружувався мій брат, то невістка подарувала мені 2 кухонних рушнечка :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    ото маєш таку вдяку...справді якось не совсім гарно виходить
    а на рахунок рушничка кухонного...смішно, краще взагалі нічого не дарувати...але таке наше життя. Не розумію...навіщо лізти з шкіри, хоча сама була в такому положенні, хотіла як найкраще, а вишло як завжди!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Подарунки і мене не обминуть! А сім'я там ой яка велика! І всім щось треба подарувати!Хоча як на мене,то це не справедливо. У підготуваннях до весіллі вони зовсім участі не беруть: ні фінансово, ні морально нас не підтримують, та й взагалі нічого не знают, де що і як. А на весіллі будуть тільки як гості. Краще б вже своїм дарувала, вони хоч чимось допомагають:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Дівчата, а вам самим ця традиція подобається, ви б хотіли, щоб вона збереглася і через 20 років (щоб обдаровували вас ваші невістки)? І ще таке питання. Ця традиція більш характерна для сільських жителів, чи і у Львові вона практикується повним ходом? Питаю тому, бо в нас такого нема і вперше я таке чудо побачила, коли була на весіллі в Ів.-Фран. області: під кінець забави молода витягла мішок як у Санти, всі родичі вишикувалися, ще й кухарки, і пішло-поїхало...:8:
    Для мене це дико. Яка мета подарунків? Весілля- це в першу чергу подія для двох людей, в цей день - все для них, всі подарунки - їм. А виглядає так, ніби молоді збираються відлітати жити на другу планету:xaxa: і тому обдаровують прощальними подарунками:xaxa:.
    Більшість напевно підтримує цю традицію, щоб не нариватися, щоб косо не дивилися з першого ж дня, щоб не обговорювали. І це не щиро. Це вже швидше якийсь ритуал:confused:.
    Мені здається, воно з роками відійде.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А я своє весілля згадую як суцільний кошмар.:crazy: Село, традиції, будь вони не ладні... І подарунки, і дякування батькам, і в ноги свекрам падати, щоб благословили, А вітання всієї родиноньки після вінчання ( уявляєте, біля 200 людей лізуть троєкратно цілуватись!!!:8::8::8::8:. А, ще за столом треба було сидіти, пантруючи, щоб ніхто не зняв тихенько туфлю з ноги, бо то сором - не вберегла! І у білому платті перед всім весіллям подвір"я мести - "конкурс" такий. А хустку зав"язали - хай Бог милує, циганську якусь. Чоловік все шипів: "Знімай!", а ніззя! Мені ніц не дарували, а я дарувала свекрам, його братові, братовій, племінникові і бабі. Чоловікам сорочки і галстуки, а жінкам кришталь. На початку 90-их при тотальному дефіциті то були круті подарунки.
    П С чого б в житті не хотіла ще раз пережити, то то весілля в селі зі всіма "традиціями":suicide:
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А я дарувала так:
    Мамі і бабусям чоловіка - хустки (бабцям великі теплі, а мамі гарну витончену)
    Татові і дідові - сорочки.
    Дідо аж розплакався коли я йому вручила сорочку. Тепер її на свята вдягає.
    А взаглі батьки чоловіка із самого початку казали що нічого видумувати не треба. Бо то вже лишнє. Головне щоб ми щасливі були. Але я всетаки дотрималась традицій. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    О то в тебе свекруха! Мені б було обідно якби вона мій подарунок комусь передарувала!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мартуся

    Мартуся Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Мені теж не подобаються багато традицій. Весілля перетворюється в якийсь ритуал. Але традицій, які вкоренилися, дуже важко позбутися, особливо, якщо батьки хочуть, аби "все було як в людей".
     
  12. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Підскажіть будь-ласка! Скоро весілля в мене. Кому я повинна дарувати подарунки? Батькам чоловіка по - понятно! Бабусі, дідусю, брату!
    А якщо в брата є дружина то що я зобовязана їй щось дарити? А якщо вона мимра і злюка? Якщо ми один одного надух непереносим то як? Що в цій ситуації робити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Взагалі дарують подарунки найближчим родичам. Я, наприклад, буду дарувати:Мамі,(татові дарувати не буду, його і на весіллі не буде), 2 братам, двум сестрам, в однієї є вже чоловік і малий, то їм також, а ще бабусі. Все.:8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А в нас з даруваням обійшлося без традицій,та й я не хотіла принципово ти мені, а ятобі. Не владах були з свекрами. Танець був з батьками просто "без нічого", хустку завязали і подякували. А опосля десь за тиждень свекр приніс "торжественно" без овацій вручив нам 1000 грн. Дав мені, а я віддала мужу при них, кажу на..ти більше потратив на весілля ніж я...але це вже інша історія...і не шкодую нікаплі
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Fenomen

    Fenomen миється в бані

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А ми домовились на весіллі не дарувати подарунки. Потім на певні святи дарували щось вагоме. Я вважаю цей звичай не обов"язковим.
     
  16. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Свекрові:сорочку і светер
    Свекрусі:хустку невістка накладає на плечі:)
     
  17. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А ми якби також домовилися що не будемо обмінюватися подарунками, але майбутня свекруха сказала, що всерівно щось коханій невістці купить. То якось не пасує тепер мені ніц дарувати, мушу щось шукати тепер. Добре що маю щедру сфекруху. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мартуся

    Мартуся Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    О! Схожа ситуація. В брата мого коханого теж є жінка, яку я не дуже переношу. Хоча ми з нею ще фактично навіть нормально не спілкувались, а я вже налаштовано ой як вороже:tanksmile: Але подарунок купити все таки прийдеться:bad:
     
  19. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А Ви тим не переймайтеся... Нехай сестра переживаває, як привернути до себе Вашу ласку. Будьте вищі за то. Подаруйте їй подарунок і нехай ніхто і ніщо не псує Вам настрій в той день! :)
     
  20. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А ми домовилися так, що буду дарувати мамі і татові нареченого, його сестрі, бабусям і дідові. Які саме будуть подарунки, ще не визначилася. Точно знаю, що для свекрухи буду вишивати ікону (якщо встигну звичайно). Всім іншим ще щось придумаю. Але точно покупляю все заздалегіть, щоб не бігати в останній день :). Я дарувати подарунки люблю, надіюся, що всім сподобаються....

    Крім того, мама нареченого буде мені також щось дарувати....