Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 12 Травень 2008.

  1. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А в нас все було просто і зручно:xaxa: Секруха прийшовши на "оглядини" відразу заявила, що подарунків ніяких не хоче, що то даремна трата грошей, часу і т.п. Що так вона колись свою дочку заміж видавала і тому за такою самою схемою і невістці (мені) наполягала:):confused::y:
    І правду кажучи, я взагалі з того приводу не сумувала:xaxa::ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А нащо купляти подарунок людині яка тобі неподобається? Тимбільше це ж не найближча рідня! Вона хіба коханому рідна по крові?- нє! То і не мусим в такому випадку нічого дарувати!:feminist:
    Тимбільше як в моїй ситуації то вона постійно мені хамить, :aggressive:то хіба після такого я зобовязана їй щось купляти? Хай йде вона далеко...
    Мій наречений каже що сам їй щось купить а я їй подарю! Нє ніфіга!!! Хай не мріє!
    Хібащо я подарю їй шнурок і мило і відкритку з підписом: зроби всім приємне!!!!:suicide::tanksmile:
     
  3. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я дарувала свекрам електричну м"ясорубку, так як вони обоє люблять готувати... Один вагомий подарунок..Брату сорочку... Свекруха мені кульчики і кулон, які я сама собі обрала - ношу з великим задоволенням!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Наприклад я своїм подарувала халати махрові, бо я бачила, що вони того не мають
     
  5. Nicolj

    Nicolj Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    я коли виходила заміж, то свекрусі і братовій купувала золото (кулончики), братові чоловіка - коробочку з сигарами, свекру інструмент якийсь він це любить), а племіннику найпростіе іграшку.
    чесно кажучи це було важко
     
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Ну знаєте, Ви вже загнули :umbrage:
    Яка б вона не була, а мінімум поваги до неї ви повинні проявити. І або купувати всім подарунки, або тоді вже нікому! Навіщо ви одразу так до неї ворожнечо настроєні. Ви не думаєте, що вашому чоловікові це може бути-дуже і дуже неприємно та боляче?
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Просто та людина неварта того щоб її поважали, я декілька разів пробувала з нею здружитись но вона має надзвичайно важкий характер, в сім"ї мого нареченого її ніхто нелюбить але всі терплять і попускають їй хамовиту поведінку, дівчині 25 років а поводиться як дитина в усьому пробує мене переплюнути і старається зробити все щоб посварити мене з майбутніми батьками. Вона робить такі дурниці що важко таке собі уявити!
    Вона жалується чому мій наречений зімною постійно бачиться, чому він тратить на мене гроші, каже що вона має більше права їсти і дивитись телевізор в хаті мого нареченого бо вона перша невістка - бред аж смішно з таких слів! А коли мій наречений купив мені морозиво то вона сказала: -"ну правельно тобі і морозиво і все остальне але я ж маю більше права їсти!!!" До чого тут права? Тимбільше вона нелюбить морозива, і причому тут мій наречений? В неї є чоловік то хай він їй і купляє! :confused: Мда дивні люди бувають!
     
  8. Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи


    Привіт усім!!
    Дівчата, у мене так ситуація - у нареченого є дві сестрички, а ще племінник, який одружений і має синочка. Підкажіть, будь-ласка, кому то треба дарувати подарунки на весіллі(батьки само собою)
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    в нас якщо сестри рідні і племінник син одної з них, то треба. але племіннику наприклад можете подарувати подаруночок на сім"ю- тобто не кожному окремо(наприклад сервіз...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Дякую, я щось не догадалась сама:shy:
     
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Ната,а кому вона про це жаліється???:umbrage:І як ви про це дізнаєтесь?Якщо жаліється в свому"мірку"-то при передаванні фактів завжди спрацьовує "зіпсутий телефон".:8:.з всіма наслідками!Якщо вашому нареченому-то він мав ввести вас в сімю так ,щоб такі питання навіть не спливали,або "вияснити" це одразу.Просто в даній ситуації-ви Одна!:sad:А один в полі ,як відомо, не воїн..тим більше ви "новенька"в сім"ї.Не починайте сім"ю з скандалу і розбрату.:no:Знаєте прислів"я:тримай друзів близько, а ворогів ще блище..:)не можете відновити справедливість-то станьте її другом..на певний час.Переводьте все на жарти.Каже:Чому багато тратить на вас коштів?-кажіть:Він не тратить а інвестує..в майб.сім"ю..Каже:Має право більше їсти-кажіть :правильно правильно Рости попа підростай.Має прав більше, бо вона перша-кажіть перший "блін комом".Сприймайте її жартома!А тоді може виявиться, що в неї то була звичайна захисна реакція,бо як правило словами "а я краща,бо.."кидаються люди невпевнені в собі ,бо направду найкращі-про це не кричать вони і так це знають .А вона просто боїться що її"трон"займе хтось інший",а зчасом може виявитись,що вона зовсім і непогана "зсередини" ніж хоче показати ззовні!!:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. vovchenja

    vovchenja Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    По-моєму, щось ви заговорилися, і забули, що тема про подарунки для свекрів.

    Особисто я коли вибирала подарунки, то взяла попід руку свекруху і разом з нею все покупляли. І як не прикро через 6-ть років почула докір в свою сторону, мол за синів золото даруюють, а не кусок тряпки. А подарунком було плаття(не дешеве), яке вона сама вибирала і не одне літо носила. От така я погана невістка.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Ми не заговорилися:)!Найкращий подарунок для свекрів(як і для батьків) це щоб молодята були щасливі,:)от ми й ОБСУДИЛИ!
    А що до предметних подарунків :то я своїм подарувала стандартно сорочки,шаль,парасольку і ще щось-незначне, бо навіть непамятаю.І нічого,задоволені.:confused:Це від людей залежить:одним і золотом невгодиш ,а іншим і шоколадка-супер!:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    я своїм так само. Я чесно кажучи навіть і не намагалась вгодити, хоча приємно було побачити його сестру в кофті яку я подарувала, а чоловік її сказав шо йому теж сподобалось, свекрусі не вгадала з розміром, а свекору і так бомки :xaxa: Треба виходит з фінансів, є можливіть можна купити шось дорожче, нема ну то не будете ви грошей кучу позичати шоб їм догодити. Ліпше ті гроші позбирати і на якусь квартиру з"їхати, о то і для них і для себе буде найкращий подарунок:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. зося

    зося Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я своїй свекрусі подарувала золоті кульчики, чолвіка сестрі колечко золоте, свекру ,зятю,дідові всім по сорочці з галстуком,а бабам пледи,ну економічно невигідна родина!!!:xaxa::xaxa::xaxa:
     
  16. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Ну добре, а якщо в мого майбутнього чоловіка є двоюрідна сестра з чоловіком, але вони з ним як рідні, тобто їм я буду щось дарувати. З нею ми добре знайомі, але є в нього ще парочка братів-сестер (усі дво- і троюрідні), яких я в житті не бачила і побачу тільки на весіллі, їм також треба щось дарувати? :confused:
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    я двоюрідним нічого не дарую!
     
  18. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я двоюрідним також нічого не дарувала, хоча були вони на весіллі.
     
  19. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Є і троюрідні , і пішло поїхало, так можна і все життя тільки на подарунки заробляти.Я взагалі не розумію , чому так переймаєтись тим, що купити. Так, це традиція- але вона аж ніяк не має у собі зміст покупок невідомо якої вартості. Це знак уваги. На теперешній час ,я думаю дорікнути комусь "а чому не золото" чи ще щось , це просто не ввічливо і не порядно.
     
  20. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Значить буду дарувати мамі-татові, сестрі-її чоловікові і все...
    А як взагалі це процес обдаровування повинен виглядати? І коли це робиться? Бо на весіллях я вже давно не була і не дуже пам'ятаю:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1