Весільні дрібнички

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Я купувала 2 бокали фірми "Мікаса", це франція. Вони потягнули десь 250 грн, але таких бокалів я ніде більше не бачила! Вони є в мережі магазинів "Посудний ряд". А ось ссилка на сайт http://www.mikasaandcompany.com/control/category/~category_id=W5/~block=2 але там я не знайшла таких, як у нас...зате ось такі нам на весілля подарували http://www.mikasaandcompany.com/control/product/~category_id=VJP36/~product_id=VJP36401
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  3. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Дійсно, дуже гарні :)

    А я повелася на фразу нареченого: "Зате ці вічні", - і ми купили металеві посріблені..) Важкуваті, але дуже акуратні на вигляд. І вічні ;)
     
  4. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Я купувала бокали ручної роботи, тобто вибираєш форму бокала /у них були Люмінарк/ і вибираеш нанесення камінців, бісеру- колір золото або срібло. Так я к у мене було кремова сукня то вибрала золото , гарно на відео виглядає , прям виблискує.Можна було взяти готові. Обійшлось в 220 грн.Магазин у центрі , взнала про них через журнал весілля чи майже одружені.
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  5. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Ще б нам фото показали тієї красоти. :)
     
  6. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    На фотках зараз немаю. Хіба зроблю фото і закину сюда
     
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Ой такі фотографії неможна показувати, особилво таким солодкоїжкам як я :xaxa:
     
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    А хто знає, свічки для вінчання в церкві потрібно де купувати? Обовязково в церкві чи можна і поза нею?
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Та ні, я знаю, що можна купити собі!Принаймні не чула щоб десь вимагали купляти в церкві!тим більше зараз дуже багато гарних свічечок я бачила на базарі.
     
  10. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    А мені здається, було б не погано якщо б свічки були куплені в церкві. Вони вже освячені. Ну нічого що не такі гарні і помпезні як в магазинах продають.
     
  11. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    дякую запрекрасні фото тортів! я в захваті! особливо від білого дерева
     
  12. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Знайшла в інтернеті цікавий варіант - звичайні бокали з кружевом ручної роботи.

    http://i066.radikal.ru/0903/9a/12207457a18a.jpg
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Весільні дрібнички

    У мене були дуже гарні бокали. Такі як ніби для шампанського, що знизу вузенькі а тоді піднімається до гори і робляться вужчі і вони були власне обгорнуті в дуже гарне біле макраме. Але я позичила ті бокали свому двойорідному братові на велике прохання його жінки і вони мені один розбили. І все :sad: І сім*я їх розбита (вони вже 2 роки як розлучені) і моїх бокальчиків нема. А знайти такі самі ніде не можемо.
    А ми їх з америки до України везли і вони все витримали, а тут одна незґрабна ...

    Ось такі, тільки ще обгорнуті ганим білим макраме.
    [​IMG]

    Що до тортів. Ці торти гарні але вони коштують шалені гроші, які повірте не варто видавати. Плюс вони обліплені так званною мастикою а вона не їстивна, як на мене, хоч і виглядає гарно.
    Я за те аби торт був покритий або рідким зефіром або повністю масляним або вершковим кремом. А квітки можна і з крему зробити а можна і з цукру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Svizi

    Svizi Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Двчатка, де можна купити гарнюню діадемку (не на краківському) ??????????? Поможіть..
     
  15. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Слухайте, чи то я тільки така прибацана чи що. Щось встрілило мені в голову самі рушник вишити, самій запрошення зробити, самій букетики для госте зробити, і самі прикраси на машини зробити. Тобто думаю трішки зекономлю грошей і нехай бачать яка я майстер на всі руки. Одним словом рушник вже вишитий лежить після 4 місячного сліпання по вечорах, але зате хожу і любуюся кожен день ним. :) Запрошення майже готові, тільки залишилося текст запрошення видрукувати і вклеїти в серединку (також намордувалася поки придумала основний дизайн), але всі вони в мене різні. А букетики для гостей придумала робити з бісеру, бо щось ті квіточко мені не дуже подобаються, які всі одинакові та й не дуже то й дешевенькі. Ось така я мастериця. Вже чекаюне дочекаюся коли з тим всім розберуся. :xaxa:

    А я щось ніяк не можу придумати чим то вельон вчіпити до волосся. Якось хочеться простіше, без діадемок. Може щось хтось інше бачив чи знає, буду вдячна.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Лютий 2010
    • Подобається Подобається x 6
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Гарно дивляться живі квіти, а також дуже ніжно заколочки з камінцями або перлинками на кінці. Розкажіть про запрошення!!
     
  17. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Та квіти подобаються у волоссі, але не умому випадку. По перше вже будде досить тепло і кажуть тоді квіточки в середині дня вже не дуже свіжо виглядають, та в мої "пишні" коси важкувато буде їх прикріпити. Маю ріденьке волосся.
    А про запрошення довго розказувати. Може завтра фотки закину, якщо получиться.
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Чекаємо!!:clapping:
     
  19. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    зара є дуже гарні шпильки :8: я купляла собі такі квіточки
     
  20. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    А ось власноручні запрошення. Кожне ще буде в золотистій торбинці з фатину завязаній стрічкою. Ще тільки залишилося серединку видрукувати і вклеїти і можна йти запрошувати.
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 6