Весільні дрібнички

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    хто знає що робити з букетом після весіля
     
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    багато хто його засушує і робить гербарій. А я читала що потрібно його спалити, звичайно вже коли зів'яне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Весільні дрібнички

    А скільки в вас буде гостей? Бо я мабуть не змогла б зробити таких 90 штук:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Скажіть, будь-ласка, то правда що весільний букет не можна випускати весь вечір. Чи то все звичайні забобони і не потрібно на то звертати увагу. Чула навіть, що коли молода кидає букет, то його заміняють іншим, дуже подібним.

    Може ви ще підкажете, де у Львові шукати запрошення, корзинки і всякі такі весільні дрібнички. Бо я не знаю куди йти шукати. Була на Краківському. Але там все одноманітне і стандартне.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  5. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    У нас 80 гостей. Але то не означає що потрібна така сама кількість запрошень. Там майже всі сім'ями. Мені потрібно 37 запрошень. 20 штук я зробила за 2 дні. Нічого важкого. А якщо б не вишивала обручок, то б і за один день. Просто треба все купити необхідне.

    перший раз чую. Але кидання букету, то західна традиція. У нас кидають вельон, а не букет. А якщо захочете букет, то дійсно потрібно якийсь легший трішки, бо сам весільний важкуватий. Ще комусь на голову як впаде, ото буде.... :)

    Я все сама роблю. Але знаю що є така студія на Гнатюка. То не доходячи до КАС залізнодорожніх є брама і там вивіску видно, щось типу CoolBox, там має бути все для весілля.

    О, ще казали є гуртівня всяких прикрас для машин і т.д. в Стрийському парку, там де станція дитячої залізниці. Може хтось там був, вартує уваги?
     
    Останнє редагування модератором: 14 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Підкажіть будь-ласка, може хтось знає де продаються вишиті носові хустинки, такі ажурні. Бо хочу щоб ми ними свічечки в церкві тримали, але щось ніде не можу найти.
     
  7. Martusya

    Martusya New Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Ще раз повертаюсь до теми бокалів, я в Інтернеті знайшла фото бокалів оздоблених бісером, але це тернопільський сайт. Можливо знаєте де у Львові можна такі замовити
     
  8. IrunkaS

    IrunkaS Active Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    У нас були бокали з богемського скла, у формі тюльпана, з високою ніжкою і скрібними полосками, прикрашені живими квітами.
    Неймовірно красиво..
    Бокали, свічки, весільний букет і бутоньерка нареченого - в одному стилі.
     
  9. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Про такі бокали (Оздоблені бісером) розказувала одна з форумчанок на попередніх сторінках теми. Уважно перегляньте дописи, і попросіть у неї координати того магазину де вона свої оформляла.

    Щодо запрошень, то є непогані варіанти і дещо інший асортимент в магазині канцтоварів в новому цумі на першому поверсі. І запрошення ручної роботи недорого - по 15 грн. А друковані від 2 до 6-7 грн. Також в цумі бачила корзинки для цукерок, кращі ніж краківські (хоч від тих що на краківському кращою була б будь-яка). Оті корзини обтягнуті атласом і якісь квіточки по бокам. Але певно ліпше затратити годинку-дві, клапоть атласу чи стрічки, і зробити самому.
     
  10. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Таке можна зробити на Гнатюка в "Cool-Box", але зблизька дуже неакуратно, бо вони той бісер садять на рідкий силікон, і його дуже видно.
     
  11. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Привіт! Порадьте, будь ласка, місця (крам Краківського), де можна придбати кошики (прикрашатиму сама, потрібен сам невеличкий кошик) та всякі дрібниці для прикрашання.
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Коло Привокзального продавали гарні плетені кошички.а всякі стрічки можна і в тканинах, фурнітурі придбати!
     
  13. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Раджу підійти в Стрийський парк, там є гуртовня книг і ще багато чого. Найкращий вибір всяких штучок для декору, ікошики там також є... Я там тарилась і на авто замовила декор. Дуже приємні люди там працюють.
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Весільні дрібнички

    А де саме таке є????
    Ой, Ніфертіті, тобі лишилось менше 2 тижнів до весілля!!!!! Тримайся!!!:clapping::clapping::clapping:
     
  15. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Це зі сторони вул. Стрийської. Там де будується деревяна церква, або де станція Сонячна, і так по рейсах йти і там буде страшнувата будівля, без всяких вивісок. В середину треба зайти і вглибину пройти і там в одномі і з приміщень є квіткове весілля, там ще багато гуртовень з канцтоварами і книгами. Я сама трошки довгувато то спочатку шукала.
    А те що менше двох тижнів, це факт. Почалися безсонні ночі. Я не з чутливих людей, а організм щось сам по собі почнає тривожитися. :8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Дівчата, дуже дякую Вам за допомогу!!!! а то до весілля залишається щоразу менше часу, а тих дрібничок все більше і більше, аж голова обертом!!!
     
  17. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Та не хвилюйтесь ви так, хоча як собі згадаю така сама кумедна була, аж млосно ставало від тої підготовки і ті дрібнички чомусь оформлялись перед самим весіллям, таке враження шо у мене пів року впереді не було :xaxa: гиии а в день весілля ви будее то то, то інше згадувати, зрузу когось поробіть відповідальним за ті всі дрібнички, а то вийде вам велика проблема, коли будете самі думати шо я маю взяти і коли і куда покласти :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Дякую:)!!! знаєте, якось хочеться, щоб все було спокійніше, щоб результат виявився очікуваним, але чим швидше наближується той день, тим більше всередині той хробачок муляє:xaxa: ще стільки всього треба, список росте і росте!!! ще і рушник довишивати треба, і купити стільки всього! Ви ж розумієте :) але, мабуть, як кожна наречена, заспокоюся і відпочину аж на наступний день після весілля:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Купіть на Вернісажі (в 10 разів дорожче).
     
  20. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    навіщо на Вернісажі??? є гуртівня на нижньому шуварі там де квіти, я особисто купляла там кошики, а й взагалі до кошиків квіточки різні