Весільні дрібнички

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Звичайно що не потрібно на Вернісажі! Просто бачу тут народ гониться за так званим "ексклюзівом" у таких дрібницях як ото букетики для гостей, бокали, корзинки, ітд. Дорожче - значить більший "ексклюзів". От і кажу про Вернісаж.Але то жарти. А взагалі думаю не варто літати по всьому Львову в пошуках чогось неповторного...Сукня і взуття - це інше.Також не варто економити на їжі та спиртному (воно має бути якісне). А щодо дрібних покупок - зайти на той самий Краківський і скупитися.
     
  2. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    ну і шо в тому такого поганого шо хтось хоче шось ексклюзивне??? :xaxa: я теж не все скупляла на Краківському тому що те все мені абсолютно не подобалось. Якшо є час і троха грошей, то чому б не побавитись, і потім сказати: "а от я зробила таку красу .." кому від того зле:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Нє..ну звичайно якщо є вільний часі зайві гроші, то можна і побавитися, і нікому від того зле не буде...Буде душу гріти тій людині, яка це зробила...Я ж не кажу, що це погано! Але з другого боку є люди, які не маючи ні того самого часу, ні зайвих грошей, намагаються зі шкіри вилізти, щоб мати отой славнозвісний "ексклюзів". А питається "навіщо"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Ну це ж єдиний такий день - найважливіший, найпрекрасніший! А складається він, окрім важливих моментів, ще й з малесеньких дрібничок, як от квіточки для гостей, прикраси на машину, букет тощо. І це дуже природньо, що в такий важливий день людина хоче виділитись - бо це ж на все життя! Тому нема нічого поганого, щоб потратити час на вибор/дизайн бокалів, наприклад. Але поза тим всім, у всій метушні в пошуках ексклюзиву, не варто забувати найголовнішого...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Перед ким виділитися? Все-рівно ніхто не зверне увагу на дизайн отих самих бокалів чи букетиків для гостей! Але це моє ІМХО. В мене також незабаром весілля. Думаю, що варто приділити увагу вибору тамади,музики, меню (і їжа і спиртне) - але тим займаються мами. Вбрання для мене і нареченого,звичайно.Але знову ж таки викинути купу грошей на сукню, яка потім буде порохом припадати в шафі, вважаю не дуже розумним вчинком. Знову ж таки повторюю, кожен розраховує на свої фінансові можливості. Бо звичайно, якщо в людей є "дурні гроші", то можна і пінгвінів привезти з північного полюса і Сердючку впридачу...Аби всі знали, які ми круті!
     
  6. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Не перед ким, а серед інших. Повірте, якшо у вас буде розписка десь, скажімо, в замку або посеред озера на острові, то це запамятається і вам, і вашим батькам і вашим друзям дуже надовго.

    Ну це в принципі значення не має особливого, звернуть чи ні. Хоча з нашим то менталітетом :xaxa:

    Ого! Я б мабуть не довірила своїй мамі вирішувати, як гостей забавляв би тамада або яку музику грали би музиканти.ІМХО

    Ну давайте тоді всі одружуватись в джинсах :confused: Щодо сукні теж багато альтернативних варіантів - взяти в прокат, наприклад, дешевше і пилитися потім в шафіне буде. Або пошити в більш демократичному варіанті, шоб окремі частини сукні (верх/спідниця) потім або перешити, або вдягати як готове до інших свят. + Жінці притаманно хотіти виглядати на всі 100, а це як правило коштує грошей. Хоча погоджуюсь, що є чимало дівчат, які на всі 100 виглядають за дуже помірні кошти :y:

    Дурні не дурні, але більшість їх заробляє самі, так шо вже не такі й дурні. До того ж, є купа оригінальних ідей, щоб наповнити це свято так би мовити ексклюзивністю, не витрачаючи багато коштів. Наприклад, моя подруга, яка має неабиякі дизайнерські здібності + Інтернет = екслюзивні запрошення. Та і власноруч багато чого оригінального зробити можна. Хтось тут на форумі і рушник вишивав, і запрошення робив, і корзиночку оформлював, і бокали дизайнив. Тому не все впирається в гроші. :)

    Все ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Ні-ні...ні в якому разі:8:...Мами займаються лише кухнею, тобто узгоджують меню...До пляцків-горілки я не пхаюся...Хоча спиртне вибирав молодий .:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Хоча погоджуюсь, що є чимало дівчат, які на всі 100 виглядають за дуже помірні кошти :y:


    От власне...Моя коліжанка виходила заміж в сукні, купленій на тому самому всіми ненависному Краківському за смішну на сьогоднішній день ціну, а виглядала як принцеса...:confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Шукаючи ексклюзивну річ, ми не обовязково ставимо собі за мету виділитися, чи похизуватися перед іншими. Я наприклад і справді оббігала чимало магазинів у пошуках бокалів. Якщо вони вціліють після свята, то довгі роки прикрашатимуть мій сервант, і дітям-внукам показуватиму. Адже що залишиться мені на згадку (ну окрім коханого мужа) - фото-відео, фата, потоптані мешти і отака "дрібничка".
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весільні дрібнички

    В мене тут маленька забаганочка з"явилась. Хочу віяло(вєєр) хтось може має дати на прокат чи бачив де є?? на вернісажі чисто білих нема.була в декількох салонах теж нема!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    В мене теж така забаганка є. Весілля влітку, тож як буде сильна жара, не зашкодить час від часу себе пообдмухувати, а робити це міні -журналом, як зазвичай роблю, некрасиво якось. Як знайду щось гарне (а пошуки наразі безрезультатні), то обовязково скажу.
     
  12. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Серед того всього "ексклюзиву" - дуже багато непотрібних речей, таких як подушки під обручки (тільки на 2хв. для ЗАГСу, бо в церкві є своя таця) чи торбинка на гроші (її і так ніхто не бачить, люди привітали і пішли за столи, і ніхто не цікавиться, кди молоді спакують покладені ними на вітальний стіл конверти).
    Варто витратити гроші на красиву біжутерію, зачіску, макіяж, бо це залишиться на фото і відео. В мене було дороге плаття на прокат, і я не жалію, бо нічого не перекручувалось і не натирало. Було дві пари взуття - для паради (красиве) і для танців зручне. Зараз доношую під білий одяг. Бокали стоять в серванті "для краси". Фата з камінцями Сваровскі за кілька днів відправилась в антерсоль разом з тими ж вищезгадуваними подушкою і торбинкою, сумочкою з камінцями і корзинкою для цукерок. Це той "ексклюзив", на якому можна було зекономити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Tetjana

    Tetjana Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Наприклад, моя подруга, яка має неабиякі дизайнерські здібності + Інтернет = екслюзивні запрошення.
    Все ІМХО.[/QUOTE]

    Please, дайте номер подруги (скиньте в приват), мені треба з кимось проконсультуватися, бо теж буду робити запрошення вручну, хочеться в них вклати душу. Колись Коханому на день Валентана робила валентинки із признаннями в коханні і підкидала протягом цілого дня, уявіть собі який він був довольний)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    обовязково спитаюся в неї дозволу ділитися контактами і тоді в приват :)
     
  15. Tetjana

    Tetjana Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Дуже дякую!!! Чекатиму з нетерпінням.
    Дівчата, ви собі і уявити не можете як мені допомогає цей форум, росто СУПЕР!!!
    Дуже дякую розробникам сайту і всім дописувачам.
    Тримаймося!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Весільні дрібнички

    :8:
    Я тут новенька, ще добре не освоїлась, але так добре коли є з ким побалакати, чи спитати пораду... (особливо коли сидиш на роботі, а питань багато в голові:8:, і нема в кого попитати, а вечері пізно в когось щось питати), а тут на форум заходиш питаєш і тобі допоможуть...:shy:
     
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Хтось вже знайшов де віяло можна взяти?
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Я знайшла в одному салоні з лебединого пуху, прокат 80 грн.,але мені не підходить,тре щось мереживне більше.шукаю далі
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Дівчатка, може комусь пригодиться, побачила дуже гарні бокали на весілля, є великий вибір від простих до з посрібленими ніжками. Згадала як намучилась, коли шукала собі. Так от в універмагу на пл. Ринок, на першому поверсі відділ відразу як зайти зліва.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Я там свої брала!!