Весільні дрібнички

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    В багатьох спец.магазинах є пачки, дуже гарно задекоровані, мереживом чи атласом, все можна не замовлення зробити, в стилі весілля, в додатковому кольорі і т.д. Є і з дсп, вирізані лазером і всілякі інші)
    А у мене був гарний піднос з Ікеї) Я його декорувала теж стрічкою бежевою(наш додатковий колір) і бантом з перлинами)
    а ше наша подушечка для обручок
    [​IMG]
    і деякі дрібниці (папка для таймінгу з монограммою, бутоньєрка, пояс, туфлі)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2014
  2. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Питання: чи весільні келихи для молодят обов'язково мають бути зв'язаними стрічкою?[/QUOTE]

    В нас також не були нічим зв'язані я таких навіть зе не бачила, бокали як і всі інші дрібнички робила сама в стиль весілля
     
  3. Nadyuwa

    Nadyuwa Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Хотіла б собі на весілля книгу побажань. Можливо хтось мені порадить
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Усе наше) Синє-синє)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Це заколки дружкам на розписку і мій обруч :) Робила сама) Звісно, не ідеально все, але я старалась :)
    [​IMG] [​IMG]
    І наші коробочки для солодкого. Сфотографувала на пам'ять :)
    [​IMG]
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Такс, уявляю день весілля і чогось мені бракує.
    Куди покласти, наприклад, серветки/помаду/невидимки? Для себе ніякої сумочки не хочу, але й дружок напрягати додатковим вантажем теж не хочеться.
    І що додати в той список маст хев для нареченої?
     
  6. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Булавки і нитку з голкою))
    В мне сукня була з шлейкою через шию і посеред центру міста під час фотографувань - відлетів гудзик (який перешили сестри, коли мене одягали - їм здалося, що до того було неправильно пришито). Добре, що в мужа на краватці була булавка)) а вже в ресторані в туалеті мама мені ту шлейку зшила...
     
  7. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Ну не такий вже то і вантаж, тим більше впевнена що кожна з дружок буде мати маленькі сумочки/клатчі (їм теж згодиться помада, дзеркальце, телефон врешті решт), ваше добро багато місця не займе, а от відсутність якоїсь дрібнички, скажімо тої ж нитки з голкою може зіпсувати настрій на добрих пів дня, поки до ресторану з армією помічників не доберетеся. З свого досвіду - дружка мала в сумочці мій телефон, пудру, серветки, помаду. Чоловік в кишені піджака - кілька заколок про всяк випадок. Важка артилерія - типу ниток з голкою, ножиць, деякої косметики, кількох булавок, гребінця, таблеток від головного болю, пляшки води... ніби більше нічого не пригадую - була зібрна в окрему торбинку (ну окрім води) і знаходилася в машині, яка нас возила, у випадку форс- мажору до тої торбинки можна було добратися за пару хвилин - машина ж завжди недалечко
     
  8. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Ви часом не з Перфецького???!!! Я тут спостерігаю за брамою, вийшли дружки в біло-синіх платтячках і з такими віночками як у вас ніби)) Який це гарний день- день весілля))
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Ні, я в той час була у Винниках :)
     
  10. blondunko

    blondunko New Member

    Відповідь: Весільні дрібнички


    Була недавно в тому магазині нічого толкового не знайшла, може через те що не сезон весіль. Та й чувак там такий дивний, намагався мені що-небудь втулити...
     
  11. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Дівчатка , будь ласка, де можна придбати гарно декоровані свічки ? Мені не потрібно тематичні, просто щоб на шлюб придбати якісь гарні свічки. Дякую.
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2014
  12. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Я свої купувала в квітковій галереї "ЮККА", там гарний вибір, на різні теми) А так то багато є на краківському, і на південному в весільному домі.
     
  13. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Я купляла на Галицькому базарі, там є кіоск з сувенірами та свічками ручної робити. То так в глибині, я їх випадково побачила, ціни дешевші ніж скрізь
     
  14. Nadyuwa

    Nadyuwa Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Купляла свічки в магазині з посудом як від Краківського ринку іти до Магнусу по правій стороні. Ціни в два рази дешевші ніж на Краківському чи Галицькому ринках.
     
  15. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    А я випадково найшла свічки на Шуварі нижньому, де квіти продають. Декоративні, акуратні і не потребують отих чудернацько-обтяжливих букетів на клею як з Краківського.
     
  16. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Свічки перепитуйте чи капають, бо бувають вже задекоровані гарні, але капаючі(переважно в пламтиковій пачечці по 2 шт.продаються. І задекорувати самому-дуууже просто!)
     
  17. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Усім привіт) Знайшла такий конкурс)) Фотографії можна завантажувати до 23.10.2014! Можливо якраз комусь з "посиденьок" повезе) Учасників бачу поки мало:girl_claping:
    Дорогі наречені!
    Як і обіцяла - ловіть конкурс. Однак призів буде не один, а цілих ТРИ.
    ➀►Перший приз – ексклюзивний НАБІР весільних аксесуарів ручної роботи, який складається з
    - двох бокалів для весільного шампанського ,
    - трьох свічок для обряду сімейне вогнище (дві тонкі + одна широка)
    - подушечки для обручок та
    - декору для двох пляшок шампанського
    ➁►Другий приз - декор двох пляшок шампанського та двох бокалів.
    ➂►Третій приз - набір для обряду сімейне вогнище (три свічки).
    Для того, щоб ОТРИМАТИ ПРИЗИ потрібно:
    1. Бути учасником учасником нашої групи https://vk.com/anandadecor
    2. Розмісти до 23.10.2014 в альбомі ваше спільне фото https://vk.com/album-68974984_204063983
    3. Розказати друзям про цей конкурс (натиснувши значок -"Розказати друзям" під цим постом)
    4. Набрати найбільшу кількість лайків (для цього можна просити друзів ставити лайк під фото.)
     
  18. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчатка, хто робив розсадкові картки для гостей, Ви писали на них імена строго ( імя, прізвище) чи якось так по-домашньому, як звикли (наприклад: сестричка Оксанка і т.д.)?
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Більшість гостей строго: "Остап Остапенко", наприклад, але батьків підписували окремо, рідних братів та сестер і ще хресних окремо (Мама нареченої, Тато нареченого, Брат нареченої, Сестра нареченого, Хресна нареченої і т.д.). І звісно, дружок з дружбами теж виділили.
    Просто писати "Сестра Іра" для нас не варіант, багато імен повторюються
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2015
  20. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    ми робили такі картки - офіційно не писали (імя, првзвище), писали так, як називаємо, скажімо Настя, (не Анастасія), але без родинно дружніх ознак, тобто сестричка/подружка/кумася :girl_smile:не писали, а от старостів виділили - написали "Пан староста ім*я".


    Тільки хочу зазначити, що у нас було не багато гостей (48), і дружба з дружкою всіх знали і були ознайомлені з планом розсадки, тому після привітання гарненько всіх скеровули +/- куди сідати. Якщо у вас буде гостей 100+, то треба продумати трохи як гості будуть орієнтуватися де шукати собі місця, бо як всі почнуть обходити столи з такою кількість місць :girl_crazy:..... буде балаган. Можна карту розсадки зробити, а там вже написати офіційніше, з прізвищем щоб не було плутанини, бо є можливість повтору імен