Весільні дрібнички

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Весільні дрібнички

    В мене були прості класичні бокали я їх просто перев"язала золотою стрічною. Було скромно і вишукано
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Я теж хочу зробити запрошення вручну. Може хтось має якісь фото.ж щоб я мала від чого відштовхуватись? Наперед дякую.:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
  3. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Подивіться, може знайдете щось корисне для себе
    http://www.svadbinsk.ru/handmade.php?i=90
    http://www.moloda.org.ua/view_menu_data.php?id=34
    http://www.pashweddings.com/library/wedding-invitation-templates.php
    http://www.find-me-a-gift.co.uk/wedding/wedding-invitation-templates.asp

    Ще трошки прикладів запрошень
     
    Останнє редагування модератором: 11 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  4. Julie

    Julie Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Підкажіть, будь ласка, де саме знаходяться ті кіоски на верхньому чи на нижньому Шуварі? І що там ще є для декору? Бо не можу дати собі ради з тими всіма прикрашаннями:girl_mad: А в торговому центрі Шувар щось не знайшла нічого:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    І ще забула запитатися. Мій наречений хоче бокали, щоб були оздоблені натуральним золотом(напилення чи як?). Я не розумію навіщо викидати на вітер гроші бо це мабуть дійсно дорого, але він так хоче. От я і хочу спитати де це можна придбати?

    і порадьте ще будь-ласка якісь квіткові гуртівні та гуртівні тканин де можна купити тканину та неживі квіти для прикрашання залу.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    В Епіцентрі відкрили магазин Деко. Пошукайте там. В цьому магазині ми бачили весільні бокали з різними емблемками (виноградна лоза, обручки і т.д.)на них, ці емблемки були покриті сріблом або золотом. Може Вам такі сподобаються

    Полуничка, в Стрийському парку є гуртівня штучних квітів, тут можна і замовляти квіткові композиції в зал, на кортеж та ін. Подивіться там. Про цю гуртівню вже писали детальніше в попередніх дописах (ніби Niferttiti про то писала)
     
    Останнє редагування модератором: 4 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  7. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Це все продається на гуртовому Шуварі, потрібно зайти в сам кінець і там є ряд магазинчиків з отими прибамбасами, очі просто розбігаються і ціни дешевші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Щось не знала куди б то написати...

    Може хтоь має хорошого майстра по макіяжу? Порадьте, будь-ласка, чи скиньте контакти в ПП. Але бажано, щоб він міг приїхати додому... Не дуже хочу їздити у день весілля десь по місту.... Я все таки прихильниця того, що весільні зачіска і макіяж мають таки робитися там, де мені зручно, і де, я буду почуватися в той день спокійніше та надійніше...

    Наперед Вам дякую!
     
  9. Ulianochka

    Ulianochka New Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Мої бокали
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички


    якщо не секрет, то де Ви такі бокали придбали????
     
  11. bzova

    bzova Active Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Beat

    Beat Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    підкажіть хтось де можна замовити бочку пива на весілля, з пивом не проблема канешно, а вот з бочкою самою ... ( + моя бурна фантація надумала поставити в "бесетках" каляни на радість гостям, може хтось підкаже чи реально у Львові взяти в оренду такі штуки, бо купляти їх не дуже є бажання :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Класна ідейка. Але то мало тих калянів, ще потрібна людина щоб їх обслуговувала, вугілля свіже підносила, тютюн міняла. Можна звернутися в "1000 і одна ніч", то десь в центрі, здається навпроти "Корзо", вони спеціалізуються на кальянах, може допоможуть або хоч щось підкажуть.
     
  14. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Може я якась старомодна... Але мені оця ідея з кальяном не дуже сподобалася (але не ображайтеся). Це оригінально, не спорю.. Але... Якщо людина,наприклад, не вміє курити кальян (але ж схочеться попробувати, особливо після того як трішки вип'є за щастя молодих)... Або вилаштується черга, щоб то спробувати... І замість того, щоб дивитися на перший танець молодих, будуть думати як би то скоріше вже курнути. Або ще гірше... не дай Бог якась дитина то спробує... :girl_sad:

    Можливо, краще організувати такий кальян-вечір на дівочу вечірку перед весіллям... :girl_smile:
     
  15. Beat

    Beat Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    ммм, просто я знаю що буде пару людей, більше чим 5 навіть, які люблять і вміють то "дело" робити, а так як будуть вільні "беседки" то треба в них щось же поставити

    з таким самим успіхом черга може і за пивом вистроїтися, чи до фуршетного столу :)

    для того і є тамада, який і буде їх ганяти туда сюда :)

    нууу, за дітьми треба дивитися, з таким самим успіхом, можна і зі столу сперти фляшку і ...
     
  16. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Так, але фуршетним столом на сьогоднішній день вже нікого не здивуєш... Чи там Мартіні, чи Шеріданс, чи шоколадний фонтан

    Залежно, який цей тамада :girl_smile: Бо деколи є такі, шо їх самих треба ганяти :girl_smile:

    Все можна... Але діти зазвичай на таких забавах бігають гуртом, доки батьки собі сидять за столом... Та й зрештою так і має бути... Ви цих людей запросили до себе, тому саме Ви маєте забезпечити їм комфортне перебування на цій забаві і до мінімуму зменшити всякі такі форс-мажорні обставини (такі як дитинка собі курнула кальян).. Чи Ви хочете, шоб всі ті люди, які прийдуит до Вас з дітьми, бігали за ними і дивилися, щоб ті чогось не натворили?
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Бочку питайте на пивоварнях. Але так як зараз сезон, то напевне тяжко буде найти вільну, всі по місту стоять. В будь-якому випадку звертатися треба на пивоварню, а якщо добре заплатите, то вони одну з точки знімуть і на весілля дадуть.
     
  18. Beat

    Beat Member

    я не хочу описувати все шо може статися з дітьми якщо за ними не дивитисися, але я думаю шо кальян це явно не найстрашніше.

    В нас наприклад буде окремий столик для дітей :)

    так мені не треба такої великої жовтої бочки яка стоїть на вулиці, меншу деревяну, і не одну напевно :)
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2009
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    Я мала на увазі дерев"яну, і точно знаю, що такі на пивоварнях є. Але пам"ятайте, що не лише у вас весілля. замовляють ті бочки нарозхват. Принаймні, так пояснювали мені минулого року в цей час.
     
  20. Beat

    Beat Member

    Відповідь: Весільні дрібнички

    ясно дякую, *пішов_дзвонити*