Весільні дрібнички

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. mrijluva

    mrijluva New Member

    О це чудова ідея.Коли вимкнуть світло можна освітити приміщення і зігріти руки особливим теплом і позитивними, незабутніми спогадами.:girl_yes2:
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Порадьте, де можна купити під сукню туфельки? Колір сукні айворі. Який колір вибрати?

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
  3. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Я свої купувала у магазині Плато в Новому Цумі. Абсолютно випадково на них натрапила, бо не покладала особливих надій на той магазин, та і не за весільними туфлями я туди йшла. Звернула на них увагу власне через колір, вони не білі, а молочні, такі ледь жовтувато-кремового кольору, довго вагалася, бо переживала за якість та комфорт, але виявилися дуже зручними. Відскакала на них від початку до кінця весілля. От такі в мене були, там ще є тоненький ремінець навколо щиколотки, тут сукня прикрила DSCF9618.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mrijluva

    mrijluva New Member

    Я свої весільні туфлі шила на замовлення, бо в мене високий підйом. Мені подобаються високі підбори, але я врахувала той факт що не бажано перезуватися під час весілля і довелося вибрати нижчий каблучок.Відгуляла в них цілий день.Кажуть, що взуття має бути зручним і з закритим носиком(бажано щоб це були туфлі).
     
  5. atena

    atena Active Member

    Я свої туфлі брала в карі. Це мабуть були перші туфлі, які мені не натерли, при тому, що до кінця весілля я не перезувалась.
    П.С. Чесно кажучи, було важко знайти фото де було б видно туфлі)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. mrijluva

    mrijluva New Member

    Коли туфлі не натирають, а тим більше на весіллі то почуваєшся добре
     
  7. Carrie

    Carrie Member

    @Yulia Lashkevich я свої купляла в Marie Fleur на просп. Шевченка, там був найбільший вибір весільного взуття. Вибрала під колір плаття.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NazarovaN

    NazarovaN Member

    Дівчата, шукаю розсадкові картки на столи (щоб написати імена самій). Хто де замовляв? Може хтось сам робить їх?
     
  9. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Я купувпла в магазині "Савка" в центрі)колір майже підійшов до кольору плаття(айворі)...ще не випробувала їх,але напевне весь день не витримаю в них,бо на каблуках не часто ходжу, та й купила на високому...))

    Надіслано від мого Lenovo A536, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Порадьте хтось де можна купити гарну і якісну біжутервю у Львові)))??

    Надіслано від мого Lenovo A536, використовуючи Tapatalk
     
  11. gaby

    gaby Member

    Дівчата, може, знаєте, де можна купити гарний, може, мережевний шалик (не хустку) айворі? Взагалі, де є вибір весільних шаликів?
    на краківському все однакове і не те, Весільний дім на Південному - є гарні хустки, а шаликів айворі нема. Може, хтось знає, де можна пошити на замовлення?
     
  12. atena

    atena Active Member

    Я просила свекруху зв'язати, бо на початку травня було ще прохолодно. [​IMG]

    Надіслано від мого GSmart Guru G1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Ariril

    Ariril Member

    чомусь навіть забула про нареченого) але ж чоловікам і справді треба прикраси. Хоча ми коли одружувались, на цьому не зациклювались. Сорочку чоловікові купили вже з запонками.
    А мені було тяжко вибрати прикраси на шию та сережки. Не подобається мені дешева біжутерія....Купила срібні прикраси з камінцями.
     
  14. Cordalune

    Cordalune миється в бані

    Ми всі дрібнички купували у весільному салоні, так як бюджет весілля був невеликим.
     
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Дівчата, порадьте де можна купити сукні для дружок. Бузкового кольору чи щось таке. За пошиття загнули нам багато, дружки не готові викласти таку суму.

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ну та купити мабуть не буде дешевше. А варіант взяти в прокат не розглядали? Мені у вк недавно рекламу прислали (здають в прокат сукні для дружок). Я так одним оком глянула, бо мені то не треба, то ніби вибір трохи є.
     
  17. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Розглядали, але дружки не хочуть

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
  18. Vikusya

    Vikusya New Member

    Дівчатка, чи були у вас якісь сумочки на весіллі? Думаю чи вона дійсно потрібна? Кудись треба покласти телефон, дзеркальце помаду.. а з іншого боку, можна віддати це все мамі на зберігання, а самій мати вільні руки :)
     
  19. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    думаю , що на своєму весіллі можна все , що хочеться ) в тому числі і сумочку

    носити Ви її швидше всього не будете , але покласти необхідні для Вас речі і доручити її комусь іншому - це так
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ото найкращий варіант. (Або дружці). Та і в руках у вас буде букет, куди там ще сумочку.