Весільні дрібнички

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    сьогодні була в Обнові на Науковій, там були такі класні, однакові сукні пудрового кольру, довгі, шифонова спідниця і з такого ж шифону драпірований ліф - для дружок було б дуже класно, ціна трохи більше тисячі, але ще є знижка 50%, тому 1 сукня обійдеться десь в р-ні 600грн., також з 50% знижкою є ще трохи вечірніх суконь, однакових більше не знаходила, але схожі за кольром були зелені, м*ятні, здається ніжно рожеві
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Де можна купити не дорого ''фатін'' білого кольору для декорування машини?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @zdorov якщо не багато треба то на краківському де весільні різні дрібниця продають там є....до кольору до вибору)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    знайшла ось таку гарну ідею для весільних побажань..але питання чи будуть гості то заповнювати..і де краще поставити?
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Де ставити - варто обговорити з декораторами, бо це, по суті, елемент декору. І з рестораном, щоб ні коробочка, ні скупчення людей біля неї не заважали обслуговуванню банкету.

    Щодо "чи будуть гості то заповнювати", з досвіду дуже рідко гості проявляють ініціативу щодо заповнення, але практично ніколи не відмовляють, якщо їх попросити персонально. Тобто це може бути чи координатор, чи дружка, чи будь-хто з родини чи друзів (але бажано дівчинка, їм важче відмовити). Відповідно протягом весілля можна підходити з коробочкою чи лише з сердечками і пропонувати щось написати. Якщо відмовляються писати (не всі вміють формулювати), можна просити намалювати - інколи книги побажань перетворюються на альбоми з витворами мистецтва. Щоправда, не знаю чи на тих маленьких сердчеках поміститься малюнок.

    Ще варіант - це може зробити ведучий у вигляді конкурсної вікторини (за столом): роздати всім ці сердечка, попросити заповнити і зібрати їх. Лише треба подбати про досттаню кількість ручок (олівців). Можна додати конкурсну складову: поставити умову/обмеження: напр. це має бути лише одне слово, воно має починатись на якусь букву і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    дівчата, скажіть будь ласка , яку ікону ви брали для стіни молодих? знаю, що часто беруть ікону святого сімейства. можливо хтось обирав щось інше?
     
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В нас висіли ті, з якими вінчалися
     
  8. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    ми брали Пресвяту родину. але то наша сімейна давня ікона і ми хотіли, щоб була саме ця. а так то наш зал мав і свою гарну ікону)
     
  9. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    З маленьким Ісусом на ложі ? Бо знаю, що ще є з трошки старшим Ісусом, він там стоїть між Марією і Йосипом.
    То я теж таку ікону беру, як Ви . Ми говоримо про одну і ту ж ікону. Просто трішки назви різні . Я її знаю, як Святе Сімейство
     
  10. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Замовила в неті плаття для дружок. Ризикнули ми з моїми дружками ))) але все добре. Плаття нам обійшлися по 570 грн. за одне. Тобто за два плаття я заплатила 1140грн.
    Взяли ми на розмір-два більші, щоб легенько можна було в грудях зшити, якщо раптом потрібний нам розмір виявився б малим. Дуже гарні прийшли і швидко доставили , буквально за 2 дні.
    Матеріал теж вартий похвали. Щільний, не просвітлюється , багато стрейчу в собі не має, лише злегка натягується , і красиво навіть поблискує ) в платті є кишеньки (для нас це було сюрпризом , ми не знали )) )
    Чому ми вирішили замовити в неті ? Тому що гарні плаття на прокат від 400 грн + застава чуть не тисяча грн... Ми сіли, подивилися , точніше я сіла і подивилися , що є доброго на різних сайтах , знайшла декілька дуже гарних варіантів за досить доступною ціною, поскидала дружкам і ми вирішили, що замовимо.
    Так що, не бійтеся ризикувати ;)
     
    Останнє редагування модератором: 30 Вересень 2017
    Reason for edit: несанкціонована реклама
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1