Весільні сукні

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. Golubkapubka

    Golubkapubka New Member

    Справа в тому, що я дуже не хочу пишне плаття.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Golubkapubka, а може тоді спробуйте щось в "грецькому стилі" або більше до прямого, легко розшинреного до низу фасону? Ось для такого типу фігури рекомендують такі моделі: Тут ще рекомендації по типу фігури http://www.sodnal.com/interesno/vybiraem-fason-svadebnogo-platya-dlya-lyuboj-figury.htm http://white-ledy.ru/style/

    Груша. [​IMG]

    У такого типа фигуры узкие плечи, небольшая грудь и широкие бедра, и главная задача при выборе свадебного платья – это подчеркнуть верх, и чуть скрыть низ. Для этого выбираем платья в греческом стиле (особенно с активно украшенным лифом), платья с вырезом «лодочка» — он зрительно придаст объема плечам и груди, платья с рукавами, широко расставленными бретелями либо лямками. Замечательно подойдет модель Американка. Можно выбрать платье А-силуэта с кружевом на груди, либо с драпировкой, и с умеренно украшенной юбкой. В данном случае весь баланс украшений смещаем в верхнюю часть. Платья типа Годе данному типу фигуры подходят крайне редко.
    [​IMG] [​IMG]
    Я теж свого часу оббігала повно салонів, і купила своє плаття в салоні Оксани Мухи:girl_smile:. До речі, це було перше, яке міряла, і воно мені найкраще підійшло. Потім часом заходла туди в салон, то завжди бачила там гарні моделі, ну а ціни зросли за то час добряче.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ось на цьому другому фото,дуже класне плаття,шикарне!Дуже мені подобається такий виріз,але для нього потрібно мати хоч трошечки більші груди,ніж мій 1-й:girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Golubkapubka

    Golubkapubka New Member

    у мене 2й, але пушап всеодно знадобиться :girl_blush2:
     
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ой без пуш-апу взагалі не уявляю себе ))))Добре,що є такі!:girl_haha:
     
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    sh.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

  8. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    @NutkaNezabudka стидаюся спитати, а то вона гола чи як?)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Ні, тканина прозора є))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А спереду яке цікаво) маєте фотографію?


    Надіслано із мого Tapatalk
     
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    ні, не знайшла
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Шкода( певно щось цікаве...


    Надіслано із мого Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Здається мені, що теж прозора вставка спереду
     
  14. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Фото з офіційного сайту, ззаду воно однозначно екстравагантніше :).
    g11011.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Виглядає гарно) чомусь і думала, що буде стримане спереду.
    Але певно не зручне в руках, думаю важко підіймати.


    Надіслано із мого Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Згідна, але ще й модель на цьому фото у такій позі, що не зовсім вдало плаття виглядає
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    І мені не подобається, дуже різкий перехід з прозорого...так виглядає збоку, наче те плаття просто приклали спереду)) От якби був мягкий перехід, було б ніжніше і гарніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    а мені кольорові сукні подобаються :girl_dance: -font-b-Peach-b-font-font-b-Color-b-font-font-b-Wedding-b-font.jpg Long-Wedding-Dresses.jpg_350x350.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mirjam

    Mirjam New Member

    Дівчата напишіть про своє враження від сукні-рибки,особливо мене цікавить зручність у ходьбі.
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    н
    ну та чого ж. зручно має бути.
    бо недавно гуляла разом з малим, і виходить така наречена, ну прм я боюся подумати скільки та сукня коштує, бо і сукні дружок виглядали такі дуже-дуже, ну і загалом антураж і люди "непростолюдинського" рівня.
    і уявлєте, вона ту сукню несла у високо піднятих руках, бо інакше рухатися не могла, а ліктям підтримувала ліф. бє, мене мало не вирвало на тротуар від побаченого, ще б до трусів підняла, і це не просто підібрано щоб перейти бордюр чи спускалася по сходах, там серйозно, я мереживо панчіх бачила.

    ну нащо, нащо?? а як танцювати, як все решта? чому тоді брати таку гарну сукню і так її псувати? на вигляд було місиво з тканини. чомусь я не пригадую, щоб я так високо піднімала сукню, хоч підмітала вона все добряче, але довжину я з кравчинею відрегулювала десь майже за годину. ні, ну я ще перепитаю фотографа, але загалом я не впевнена, що навіть кісточки хтось бачив.
     
    • Подобається Подобається x 1