Ви щаслива людина?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Siania, 2 Листопад 2009.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Про вміння і не вміння бути щасливим вже і зараз
    Ангедония и как с ней бороться
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  2. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Чудова стаття. Про себе можу сказати, що я є щаслива людина. Зі мною люди які роблять мене щасливою,я вмію радіти та тішитись від дрібниць. Але от не покидає мене та думка, яка і в статті описана, що завжди так не буде, що може щось статись погане. Страшно того боюсь. І стараюсь такі думки до себе не притягувати, але от вони самі пробігають коли бачу щось жахливе довкола себе. Не можу то побороти і не думати про те, що може статись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Була б щаслива, якби не доводилося гнатися вперед з шаленою швидкістю, стикатися з людською жорстокістю і несправедливістю.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  4. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Щастя - воно є. Його не може не бути.

    Дякую за статтю:girl_yes2:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Щодня дякую Богу, що маю дітей, що вони БАЧАТЬ, ЧУЮТЬ, МОЖУТЬ ХОДИТИ, БІГАТИ, МЕНЕ ОБНІМАТИ. Я щаслива, що маю сім`ю хорошу і хорошого чоловіка. Що мої батьки живі і я можу їх відвідувати. Я щаслива, що Господь Бог мене і мою сім`ю постійно оберігає...хоча я мабуть цього не заслуговую. Я щаслива, що маю все, що хотіла і все, що планую ....лиш боюся постійно, що злі зависники мені позавидують, моєму щастю і мабуть через це рідко на людях про своє щастя розказую і мало, що розказую зі свого життя.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Колись давно прочитала: "Щасливою є та людина, яка зранку із задоволенням іде на роботу, а ввечері - з радістю спішить додому".
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Я щаслива!
    А ще більше щаслива від того що нарешті прийшло усвідомлення що таке щастя і усвідомлення того що я щаслива?Роки беруть своє, починаєш цінувати банально прості речі
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Щаслива час від часу. Біжиш, намагаєшся все встигнути, немаєш можливості подумати навіть над цінністю того що є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. iramr

    iramr New Member

    Звичайно! Не можна жалітись на життя адже навіть зараз, у 21 столітті є люди які не можуть собі нічого дозволити, війни, голод.Тому наші надумані проблеми про "погане" життя є всього лиш надуманими і не більше.треба радіти тому, що маємо і намагатись мати більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MyNameIsNina

    MyNameIsNina Member

    Я не можу цього зрозуміти - щаслива чи ні. Адже для мене це нескінченний процес. Неможливо бути щасливим через одні і ті самі речі, завжди нові цілі, досягнення.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Сьогодні я щаслива, бо в мене є терплячий чоловік, кохана доця, дорога киця, здорові батьки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. happylady

    happylady Well-Known Member

    І я щаслива!
    Влучно підмітили, що біжить весь час, за чимось женешся, а під носом не бачиш того, що маєш, а відповідно не цінуєш.
    Ловлю себе на думці, що я така ж, але треба більше радіти і дякувати Богу за все!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Вичитала в книжці, дуже мені подобається.

    Справжнє щастя не приходить звідкись ззовні, кожна людина носить його собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    теж не завжди вміла насолоджуватися поточним. Вчуся і вчуся. Сьогодні зауважила, що інколи вдається)
    Just do it :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Altera

    Altera зачарована птуха

    насправді все дуже просто:) - щасливий, це коли дякуєш Богу частіше, ніж просиш:)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Не живу надіями на майбутнє
    Читаю минуле, як цікаву написану книгу - без бажання кудись повернутись, без шкодування за будь чим
    У сьогоднішньому дні роблю те, що в моїх силах там, де я є, з тими, з ким я є
    Звичайно, що я щаслива. Дякую тобі, Боже!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    так, однозначно щаслива) адже, у мене є улюблена сімя та я сама) намагаюсь проживати так, щоб відчувати кожен день
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Solnceva

    Solnceva New Member

    Сім'я це сама найдорожча річ на світі))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Vagaika

    Vagaika New Member

    Так. Мої рідні всі здорові і поруч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. JuliaBos

    JuliaBos миється в бані

    Щастя в нас в головах, в тому як ми сприймаємо себе і всіт навколо себе. Можна мати хорошого люблячого чоловіка і дітей і думати, що ти не щаслива, бо в тебе нема величезних хоромів чи ще чогось.