Ви щаслива людина?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Siania, 2 Листопад 2009.

  1. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    Я дуже щаслива!!! Зі мною всі мої рідні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Щастя в дрібницях. У кожному прожитому дні. Навіть у розчаруваннях та образах, у тому, що життя йде, я рухаюся вперед, мене оточують чудові люди, що підтримають мені, коли мені погано, та допоможуть піднятися. Тому я щаслива людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MakivkaZ

    MakivkaZ New Member

    Здоровя у щасті, це я зрозіміла, як мам захворіла невиліковною хворобою та пішла від нас((((( тож треба берегти себе з молоду, дбати про тіло. Бо як тобі погано, то і світ немилий(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Але щастя не тільки в здоровю,а ще в дітях, в своїй сімії,це моя така думка.
     
  5. MakivkaZ

    MakivkaZ New Member

    так, звичайно. Але все то відодить на другий план, коли ти корячишся від болю - і діти, і сімя. То як не крути, щастя починається з того, що ти себе гарно почуваєш і у тебе є енергія
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Тому що якщо людина страждає фізично, чи душевно, це бачать рідні їй люди, і їм також боляче на таке дивитися.Це я про себе наприклад кажу, тому що в мене вже 5 років психосоматика є,і моя мама, і брат, вже просто морально не витримують мене так довго бачити в такому стані,я їх засмучую...Але зробити нічого не можу,тому що ліками той стан не лікуєтся,тільки напевно часом...
     
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я щаслива. Хоча в декого виникають питання «як можна бути щасливою в: цьому місці, стані, статусі, з цим чоловіком, без..... (довжелезний список)?» Думаю, це завдяки тому, що навчилася прислухатися до себе та справді важливих та рідних для мене людей. Все решта — шум дощу )
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Завжди в когось будуть виникати якісь думки, головне, ЩОБ ВИ ПОЧУВАЛИ СЕБЕ ЩАСЛИВОЮ!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А я якась певно не правильна. Відчуваю себе щасливою певно на якусь мить. Коли мені добре, то така промайне думка "яка ж я щаслива!". Або як якісь приємні спогади згадаю.
    Ось вчора, проходячи повз одне дерево у Стрийському парку, згадала, як я літом сиділа поруч і плела малим віночки з кульбабок. А вони шукали довші, мені носили. Сонечко тоді таке тепле було і так на душі радісно і спокійно... Ось і подумала "яка я тоді була щаслива".
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Чому "була"? Невже щастя залежить від кульбабок? У Вас є весь комплект для щастя))). Щастя можна знайти у кожному дні (ну майже у кожному). Головне - бажання! Вірю, що так і є, просто є неуважні люди).
    Ну і я - я дуже щаслива! Бувають такі етапи у житті, які врізаються у пам'ять на все життя! Зараз якраз переживаю цей етап! Усім бажаю таке пережити!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я чомусь так думаю, що це у всіх так: таке щастя-щастя, як емоція, що заповнює повністю - це завжди миттєвість, іноді мрія, іноді спогад (інше питання, хто як часто і з яких приводів такі моменти "ловить") а весь інший час - це більше як розуміння, що у мене все добре, мені добре, я щаслива.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, думаю, що вам, як і мені, не раз приходилося чути побажання "жіночого щастя". А як ви думаєте що воно включає і чи варто взагалі його ось так виокремлювати?
    і ще, пригадується з дозаміжнього періоду часто приходилося чути, що треба знайти собі такого чоловіка, який зробить жінку щасливою. Та чи може чоловік справді це зробити?
    які ваші думки?
     
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мій чоловік зажди каже, що якщо я чимось засмучена, ображена, чи ще шось - то він винуватий, і навпаки.:) Бо має старатися робити все, щоб я почувала себе щасливою. Ну не зі всім можна погодитися, бо не всі ж обставини залежать тільки від чоловіка. Є наприклад робота, яка точно існує окремо. Ну напевно суть в тому, що будь-які проблеми, чи негаразди, якщо і не можна вирішити з допомогою чоловіка, то йому принаймні можна пожалітися:) Він обніме, заспокоїть, втішить і скаже, що все буде добре:)
    Чоловік, який є одночасно і другом, і коханим - той і робить щасливою.:)
    Жіноче щастя - це відчувати себе захищеною, коханою, красивою, потрібною. Знати, що чоловік сильніший (і фізично і морально), тому він при потребі все вирішить, зігріє, коли холодно, і пронесе на руках, коли важко:) Ну є і інші варіанти (для кожного мабуть свої доповнення).
    Ну напевно для жіночого щастя ще потрібно відчути радість материнства. Хоч я на жаль такого досвіду ще не маю
    Загалом треба відшуковувати це щастя у тому, що нас оточує, у тих, хто нас оточує. Не завжди легко радіти кожному дню, але треба бути принаймні вдячними за це.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    На мою думку, виокремлювати варто.:girl_yes: Як людина я щаслива , як жінка - нещасна. Але я не маю на увазі, що отак гостро-нестерпно нещаслива, зациклена на самотності, потребую щоб мене пожаліли і тільки після появи омріяного чоловіка стану най-найщасливішою і зможу повноцінно жити. Самотня жінка таки змушена бути більш сильною, часто розраховує лише на себе і вирішує самостійно ті питання, в яких би дуже знадобилася "чоловіча рука", просто не дозволяє собі бути слабкою і наче панциром обростає. Потрохи втрачає жіночність (не маю на увазі зовнішність) і стає більш маскулінною. Звичайно, може і не втрачати жіночності, але тоді треба щоб хтось таки виконував в її житті оту чоловічу роль. Так само і материнство є одним з аспектів реалізації ролі жінки. Хоча теоретично жінка цілком може прожити щасливе і повне життя і без дітей. І зовні цього не помітно - виглядатиме щасливою, самодостатньою, успішною.
    Жоден чоловік не зможе зробити жінку щасливою в усіх аспектах життя. Якщо жінка чекатиме на омріяного чоловіка, який має стати такою собі палочкою-виручалочкою і зробити щасливою раз і на завжди, то потім розчарується. Але якщо жінка вже щаслива, самодостатня, бажає не лише приймати від чоловіка, а й сама готова віддавати, то щастя тільки посилиться. Тобто сам по собі чоловік не може зробити жінку абсолютно щасливою, але так само лише чоловік не може зробити її нещасною.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мені свекруха завжди бажає ))) я щось не розумію, що воно означає.
    не може. Він багато чого може, але от не це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А якщо на мить спробувати побажати цього своїй доньці, що буде в тому побажанні?:)(це я так також намагаюсь зрозуміти)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так от не виходить, бо не розумію поняття. Хочу щоб мої доньки були щасливі, я не можу для них побажати чогось такого чого не бажаю синові. І сім'ю, чоловіка\дружину, дітей, щоб любили їм і допомагали, і всіляке таке.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так, думаю, перелічене і є тим щастям.Навряд, чи люди закладають в те побажання якісь інші цінності. Просто, в силу свого прожитого, набутого і ні, бажаного і нездійсненого батьки(інші люди), концентрують на цьому увагу і бажають дітям мати все вповні.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, але чого тоді воно жіноче? Чоловікам теж потрібна сім'я і тили.

    А є ще певна категорія людей (і чоловіків і жінок), які можуть бути і є щасливими без цього.
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Може тому, що звертаються до жінки?) Чоловікам також бажають тогож ,що і жінкам- любові,здоров'я, благополуччя...

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk