Ви щаслива людина?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Siania, 2 Листопад 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    але не "чоловічого щастя", правда ж?

    Я розумію куди Ви мене підводите. І я з Вами згідна, але форумлянка якраз питала про виокремлення "жіночого щастя", від просто щастя
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Власне, що я підводжу швидше до того, що відокремлювати можна(можна?) тільки при звертанні до людини конкретної статі. І чоловіку - чоловічого побажати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    Мені здається, це "жіноче щастя" тягнеться з радянського союзу, коли більшість жінок тягнули все на собі, а чоловік просто був, і вже добре. От і бажали саме жінкам щастя, аби чоловік попався нормальний, люблячий і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Colombina

    Colombina New Member

    Гарне питання!) Думаю, що щаслива..) доки маю можливість щось змінювати в своєму житті!!! Оскільки все тече , все міняється .. А в досконалості немає меж!!!!)
     
  5. Diamond

    Diamond New Member

    Цілком погоджуюсь. Хоча не думаю, що це обмежується лише Радянським Союзом. зазвичай дівчат вчать чому? "Ти повинна бути хорошою дружиною, господинею, мамою... (Ваш варіант). А ось щодо "бути хорошою людиною, жити в гармонії з собою, вчитись відчувати та слухати себе" - це вже рідкість. А шкода. Така постановка питання дуже й дуже заважає потім, в дорослому житті віднайти СЕБЕ серед тих всіх "повинна"

    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. MalvinkaZ

    MalvinkaZ New Member

    Повністю згодна з Вами)
     
  7. saturn

    saturn New Member

    так. я вважаюсебе щасливою людиною
     
  8. vihnygena

    vihnygena New Member

    Счастье-любит тишину
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. TetianaG

    TetianaG New Member

    Я жива і здорова, маю кохану людину, живих батьків, ціль до якої рухаюсь - тому, звісно, що я щаслива людина :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. lula

    lula Member

    Часто ловлю. себе на думці, що не відчуваю себе щасливою, хоча і приводу немає для цього
     
  11. PalVal

    PalVal New Member

    Я щаслива
    Особливо, коли поручи кохані люди:)
     
  12. Styydufiu

    Styydufiu New Member

    Я дуже щаслива:girl_dance:, в мене є родина яка мене любить . Також в мене є друзі) :air_kiss::):):uanew::good:
     
  13. Darynnna

    Darynnna New Member

    Щастя - це такий складний стан. Неймовірно, але треба прикласти багато зусиль перш ніж відчути щось подібне. Адже це робота над собоюю