Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем algo, 5 Листопад 2008.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Наскільки мені відомо, в Україні здавна влаштовували дівич-вечори перед весіллям.
    Щоправда, зараз зміст цього поняття дещо змінився, тай саме його проведення кардиналь но змінилось, але... як це було і чи взагалі було у вас? Коли його варто проводити7
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Я за день перед весіллям взяла найкращу подругу :)і ми пішли в кафе-посиділи,відмітили закінчення "холостяцького":xaxa:життя і початок "сімейного":8:-і розійшлись по домам.:y:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Olma

    Olma Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
  4. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    В моєї подруги весілля незабаром,а я виступаю організатором дівочої вечірки.Складнощі в тому,що вона в нас дічина традиційна,геть не любить диско,штучки з сексуальним підтекстом,масажі і стриптизерів,то я лопачу нет у пошуках сценаріїв.Поки що задумка почати все у сауні,після прцедур начепити їй фату чи щось таке та провезти з "вєтєрком" в лімузині до квартирки.де відбуватиметься дійство.Оскільки всі будуть після сауни,а опалення вже включили,то думаю зробити піжамне продовження: гарні піжамки,подушки-ковдри на підлозі,фрукти,мартіні,винце,музичка.Ще є мисля зробити в одній з кімнат фотостудію,та приготувавши для неї зазделегідб чудернацькі вбрання зробити фотосесію(альбомчик з фотками презентувати на весілля).Коли всім буде вже гаряче від випитого,побавитися у фанти:завдання від кожної учасниці забави для нареченої,за гарне виконання малесенький подаруночок від кожної для нашої нареченої.На завершення розплести їй косу,начудити з зачіскою та знову нафоткати.Ось поки що все,що придумалося.Може ще хтось ідей накидає))
     
    • Подобається Подобається x 21
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Минулого року в моєї подруги був схожий сценарій!!!правда потім все продовжувалось не те що в піжамному варіанті, а дещо більше(тобто менше) :))))
    досі на фото глянути без легкого рум"янця не можу!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А в мене не було :sad: Я так забігалася, що просто й забула. А тепер так шкодую :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?


    так, дійсно шкода!!Але мені все ж здається, що основну роль в приготуванні до цього мають грати подружки!!адже дійсно нареченій часто не до того!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Можливо в якійсь степені я з вами згідна. Так склалося, що я своїх дружок мала сама підганяти у всьому. Мало того, що в мене купа своїх справ було, то ще й слідкувала, щоб вони все встигли і нічого не прогавили....от такі вони в мене безвідповідальні! :)
    Ще й на саме весілля спізнилися :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Вечірка-невечірка, вечірка-невечірка... Гарно би було всіх подружок зібрати докупи і подуріти як в студентські часи... Але всі не зберуться.. та і чоловіка майбутнього з хати куди діти?))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Так ж не обов'язково влаштовувати вечірку вдома:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    я , правда, живу в Амер. тобто традицiї не зовсiм Українськi, але всеж, i я i всi мої подруги i друзi мали дєвiшнiкi, мальчiшнiкi. Майже нi один не обходиться без стриптизера/стриптизерки. На мiй, проте, ми ходили просто в стриптиз клуб, теж класно.
    Нiяких "культурних" заходiв. Нiчнi клуби, ресторан, стриптизери, ех...гдє маї 23 лєт :)
    Сама остання вечiрка для подружки була в Лас Вегасi. Впринципi я її органiзувала. Було дуже класно!
    Єдине що ми бiльше нiколи не будем робити (це за умов що хтось ще буде робити вечiрку, бо впринципi вже всi замiжнi) це вестись на поводку в стриптизера i платити йому додатковi грошi за то щоб вiн повнiстю нам "вiдкрився"... Було так незручно, кiмната з 8-9 дiвчатами, НЕ ВСI були близькими подругами. Таке враження було що там сидiли ще й нашi мами i бабцi. I той пацан, якось так гидко стало зразу, пропав весь азарт i вiн пiдходив до кожної з отим...i кожна так зжато хiхiкала. Велика помилка! I грошей ТААААААААК ШКОДА!!!!!! Вiн нас просто застав в росплох, нам навiть не було куда вiдступати, молода нiчого не сказала, а рештi подружкам якось було незручно шось казати, бо всетаки розвага то для неї, а не для нас... ну от так i вийшло.
     
    • Подобається Подобається x 13
  12. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А наречений на це все спокійно дивитиься? Вечірку, можливо, я б і хотіла, але мій потім довго ще буде висказувати своє невдоволення, а тим більше не дуже б хотілося щоб він так загулював. А ще одне питання, такі вечірки влаштовують за день до весілля, чи скорше? А то ж який вигляд буде у обидвох після такого гуляння:8::xaxa::xaxa::xaxa:
     
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Ну наречений не обов'язково має все знати до останнiх деталей, ми то в хлопцiв не питаємось дотошно що вони робили. Правда оцього останнього разу я трошка дiстала незаслуженого прочухана вiд нареченого саме.
    Ми ще в Вегасi з ВЕЛИКОЇ прозьби нареченої домовились НЕ розказувати нi чоловiкам нi нiкому на що нас спокусив той цiлий развлєкатєль. Ну, нє то нє. Мовчимо як риби. Значить по приїзду наречений шле менi мейл i питає, чи пацан роздiвся до кiнця... (хi хi хi) я кажу (по домовленостi) НI!
    А той потiм менi через пару недiль притикнув що я йому БРЕХАЛА, так безсовiсно, що вiн все знає, i як я посмiла iтд... я перше трошки опiшила, потiм притиснувши "наречену" взнала що вона йому все розпатякала, (а так просилась у вегасi, з такими очками). Я йому сказала, шо ТВОЯ нас попросила мовчати. А вiн каже "Ну то ти могла сказати що "не можеш нiчого розказати" " Я кажу що хiба б ти не догадався ЧОГО САМЕ я тобi НЕ МОЖУ розказати?
    Вiн дувся дувся, я йому сказала що взагалi не розумiю чому вiн зi мною це дискутує... нехай iде до своєї нареченої i з нею виясняє стосунки з приводу голої дупи стриптизера, а не зi мною що я його ЗРАДИЛА i НЕ РОЗКАЗАЛА! Смiшний...
    Потiм все якось забулось вродi... дружим далi.

    Нi, такi речi роблять хоч за тиждень. За день перед тим нiчого не встигнеш. Треба i квiти провiрити, i плаття подивитись чи все чiкi, i волосся на бiгудi накрутити, манiкюр iтд... Молодий може й зможе, бо їм то нема шо робити, аби не напився i не пропустив весiлля на наступний день ;)
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    як варіант у львові можна зібратись на дєвішнік у сауні(зістриптезером:))) ну або ж на діско:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Однозначно треба за кілька днів до весілля!слухали в Камеді Клаб про українське весілля?От, щоб не повторилась ситуація!:xaxa::8:
     
  16. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Та, та, слухали:D:D:D
     
  17. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Я як зараз памятаю наш дівішнік,зібралось дівчат так 8 за 2 дня до весілля,пішли в бар на В.Великого його там вже нема,був там такий у князя Володимира,там ше жива музика,відірвались по повній,але коли то було..6 років тому,зараз я би стриптиз требовала:Dнадивилась фільмів:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    у мене була дівоча вечірка в четвер (тобто за 2 дні до весілля).
    ніхто нічого особливо не планував, просто мама сказала щоб я вчасно приїхала до неї, що буде мене проводжати в доросле життя...
    коли я приїхала то була дуже вражена, бо зібралися всі мамині подружки, накрили великий стіл і почали "проводжання"...
    То було більше 3 років тому..
    Коротко: співали жалісливі старовинні пісні, плели вінки, і єдиний мужчина на тому святі, мій тато, плакав як дитина...
    Мені батьки заплітали доляри в коси
    Єдина негативна згадка- шо я від плачу так спухла, що потім весь день льодом обличчя протирала)))
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    О! а сауна - то буде досить непогано..) Весілля ж взимку..)
    Так... за тиждень до весілля, купа дівок в сауну.. музика там, мартіні... наші старі фотки, записки... ооо... а решту най вони придумують..) Головне, щоб прийшли :sad:
     
  20. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    бажаю вам гарно відгуляти свою вечірку!