Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем algo, 5 Листопад 2008.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    в суботу девішнік в подруги, ну ми і думаєм зробити їй подарунок:haha:)))))))
     
  2. musia_79

    musia_79 Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Ми недавно організовували дівочу вечірку подрузі - починали в неї вдома, а закінчували гуляючи вулицями Львова. Взагалі-то хотіли їхати на дискотеку, але було так весело, що ми й забули про це.
    Організували багато цікавих ігор, пов'язаних із весіллям, шлюбною ніччю і майбутнім подружнім життям.
    Починали ми з тесту для молодої: кілька днів перед тим ми з дівчатами склали десь біля 30 запитань про молодого - типу його колір очей, розмір одягу, улюблена книга, заповітна мрія, як би хотів назвати сина і т.д. Потім подзвонили нареченому, він нам чемно на все відповів і дав слово нічого молодій не казати. Ми до кожної його відповіді додумали ще інші варіанти, так щоб заплутати наречену. На вечірці ми ці запитання задали молодій, і вона на більшість з них, звичайно, не відповіла, а за кожен промах пила штрафну чарку з нами по черзі.
    Потім вона з закритими очима вдягалася на першу шлюбну ніч в те, що ми їй підсунули і в такому вигляді мусіла потім прогулятися під власними вікнами (було дуже весело).
    Було ще багато різних конкурсів і веселих завдань, а опівночі ми подарували їй велику білу футболку одягнули на неї і пішли гуляти в центр. Взяли кольорові маркери і молода повинна була зібрати на собі на цій футболці 30 підписів молодих і неодружених хлопців на згадку про своє дівування - і це заняття було настільіки веселе, що ми забули про дискотеку і перевиконали план з афтографами на 100%. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 17
  3. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Я спочатку не хотіла, було не до того, але дівки дуже настоювали, я сказала - ладно, але підем в "Япону хату", я ж фанатка суші, вони і погодились. Було так непогано.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. cindarella

    cindarella New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А я вирішила робити, ми підемо на діско, а потім до подруги на квартиру і там до посиніння
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Olenochka

    Olenochka Загублений

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Невже ніхто не замовляв стриптиз? Скиньте, будь-ласка, номер. Дуже би хотілося стриптизера....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А у мене така вечірка, що ..... Замовили ми віп зал у Казанова, стриптизер танцював тіко нам, охмілілим 12 дівкам, які під кінець почали розпускати руки.
    А ось і фотозвіт [​IMG],[​IMG],[​IMG].
    Одним словом, ні каплі не жалію, за шалену суму потрачених грошей.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 17
  7. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    подивилась фотки, спогади нахлинули....:girl_in_dreams: Дівчата, хто ще в роздумах, НЕ ВАГАЙТЕСЬ, чоловічий стриптиз обов"язковий!!! Ви таку вечірку запам"ятаєте на довго! І заодно я тут ше пару знимочок (з тих скромніших) додам зі своєї гулянки...
    оце мій подаруночок і я біля нього:girl_cool:
    [​IMG][​IMG]
    отака сексі білизна в нашого супермена
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Я думаю багато в кого в закромах є такі фотки. Ану витягуйте. А ось свою флешку із фотками, які зібрані з 5!!! фотоапартів коліжанок під сімома замками в своїй сумці ношу.І стерти жалко, і щоб ні в якому разі чоловіку на очі не попалися. Хоча сама знаю, що вони з хлопцями в Казанова і мальчішнік святкували. Але в нього було індивідуальне замовлення, тобто тільки для нього. Ось так. Але і для дівчат там також можна індивідульне замовлення робити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Привіт! Підкажіть будь-ласка,які конкурси для нареченої можна придумати, а то щось з фантазією не дуже:girl_sad:
     
  10. kohanka

    kohanka Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    І мені допоможіть! Хочу організувати "дівішнік" своїй сестричці, і ніц в голову не лізе! :8: Хотілось би якось не повсякденно і повідриватися. Але є одне но - я на 8му місяці вагітності... Не хочу підлаштовувати весь захід під себе, але хоча б на початок попасти. Варіант з сауною не підходить, а стриптиз наречена терпіти не може! Підійшов би відпочинок на природі, але інтернет каже що буде дощ!!! :girl_cray:А це вже у цю суботу!!!:girl_cray: Може в когось є ідеї???
     
  11. Marichka

    Marichka Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Ой, про стриптизера мені шось ніяково :o А як на це майбутній чоловік дивився? Чи Ви ніц йому не казали? Мій би мене вбив, бо йду під вінець незаймана. :) Чи то подруги нареченої мають так відриватися? :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Стриптезер потанцює вам десь 3 танці і максимум, то дасть себе за дупцю потримати:girl_haha: Такшо за свою чесноту можете не турбуватись:girl_cool: А чоловікові не обов"язково казати (це може бути ваша остання приємна таємниця...)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    ні не до того було..але на таких вечірках була)) якось мені скучно було
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Marichka

    Marichka Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Ну, за дупцю, то вже перебор...... :) 3 танці, то вже цікаво, але якщо коліжанки мені таке влаштують.... :D Сама не буду, майбутньому чоловікові брехати не хочу, а тут буде на кого звалити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sahara

    Sahara Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Розкажу, як я організовувала коліжанці дєвішнік перед весіллям. Варіантів мали кілька: 1) сауна, куди я хотіла запросити професійного бармена , дуже симпатичного з суперовою фігурою, який би нам, дівчатам, робив коктейлі ( випивку і закуску тра було б завезти заздалегідь).2 в 1 : естетична насолода для очей і фізична – для шлунку від смачненьких коктейлів
    2) банкетик в якомусь барі, фішкою якого мав би стати "хлопець-бар", тобто лежачий атлет, на тілі якого розкладені закуски ( на зразок, як з гарних дівчат їдять суші).. Відмели по причині можливої відразливості до такого процесу деяких запрошених на гулянку.
    3) Зреалізований. Замовлений лімузин,який катає нас дві год. по місту. В ньому - купа шампанського, фруктів та солодощів. Всі дівчата ,крім нареченої загрузились в нього, а наречена нічого не підозрюючи , чекає нас всіх біля пам"ятника Шевченку, як будо домовлено. Уявіть: до пам"ятника, біля Гранд-готелю, під"їжджає білий лімузин, звідти вискакуєм всі ми з надувними кульками, шампанським і бокалами і махаєм нареченій руками, кличем до себе . Це був такий гарний сюрприз!Ми їздили по місту, висовувались з вікон та люку з бокалами та кульками, нам сигналили машини і махали руками перехожі. Все було супер! Але це ще не все. Далі в певний момент я вийшла з лімузину, всі поїхали кататись далі, а я поперла на Високий замок, на оглядову площадку. Туди я привезла купу свічок, саксофоніста і прекрасного незнайомця ( знали б ви , скільки часу пішло на те, щоб знайти хлопчину, та ще й того типажу, який подобається нареченій. який би погодився за невелику плату зіграти роль прекрасного незнайомця!) Так от, в назначений час лімузин під"їхав до оглядової площадки на замок,нареченій до того часу вже зав"язали очі, двері відкриваються, їй подає руку прекрасний незнайомець ( хоч вона ще цього і не бачить :) ) і веде її на площадку, де вже грає романтичну мелодію саксофоніст і горять свічки ( уявіть, вже сутеніє - як це гарно). Незнайомець розв"язує нареченій очі і запрошує до танцю, а в кінці дарує квіти ( заздалегідь придбані мною). Все знимкується, звичайно ж.Зміст того всього : останній в дівочому житті прекрасний незнайомець з можливим натяком на подальший флірт. Або й без натяку :):):). А далі ми всі тим же лімузином закотились в фешн-клаб і там протанцювали до ранку, вручивши нареченій кілька сороміцьких подарунків і отримавши від неї взамін теж милі сувеніри. Наречена була задоволена. І ми всі теж. Причому вийшло все це задоволення нам і не дуже дорого, як на мене, в р-ні 200 грн . Ну і + вхід на диско. Отаке :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А який саме нічний клуб ви обрали????? Бо я зараз також замислилась над тим питанням і незнаю який клуб найкраще для такого дійства обрати!!!!
     
  17. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Плануємо почати дівішнік в подруги в квартирі, а потім хочемо поїхати на дискотеку!!!
    Підкажіть будь ласка які цікаві конкурси можна зробити під час дівішніка?????
     
  18. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Отже , напишу враження з неданього дівоч-вечора (як нам сказала одна пані :) ) коліжанки. Саме головне щоб для нареченої це було сюрпризом !!! Так от напередодні ми зібралис я, зробили стінгазету , де наклеїли фото наречених в різних ракурсах і купу-купу ясяких дрібничок з журналів :) Стрілочками зобразили історію розвитку стосунків, ну і звісно ж забігли наперед з хеппі-ендом - купою карапузів :) Потім ми замовили лімузин і зібралися всі в ньому, наша наречена нічого не здогадуючись йшла собі біля оперного на зустріч, як відкрилися двері лімузина і ми затащили її туди. Ну а там море шампанського, привітань , музики і т.д. Бідолаха водій аж за місто нас вивіз, бо ми так вискакували з люку , що всі машини сигналили :) Так от покаталися ми там , враження незабутні , правда на голові з волоссям після усього був легкий хаос, але воно того варте. Далі ми перебралися в Криївку , де замовили віп зал. Там суто дівочою компанією понапивалися живого пива, позгадували всі походеньки дівочі , злегка сплакнули за дівочим життям (а 90 % присутніх вже одружені), тоді подарували незаміними речі на першу шлюбну ніч- супер еротичну білизу (я б сказала радше супер ниточки :) )і їстівну підвіску. Ну а далі вже кожна ділилася сімейним досвідом , а ще порозписували футболку побажаннями , і заставили її одягнути , наречена пообіцяла її не прати :) Потім до нас завітали музиканти місцеві , з якими ми до схочу наспівалися , і горіла сосна під скрипку і вже би м була їхала і... купа купа усього. В усіх враження просто суперові , і знаєте чесно кажучи власне повернення до українських традицій, до так званих співанок , які місцеві музиканти просто суперово виконують , залишаться мабуть у нашій пам"яті значно довше , і спогади будуть значно світліші , ніж після чоловічого стриптизу. Наш діво-вечір , вдався на всі 100!
    PS. Після усього ми домовилися , хоч між нами вже майже немає неодружених , та дівоч- вечір будемо робити щороку :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Ameli

    Ameli Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    У мене не було дівочої вечірки, про що зараз дуже жалкую.
     
  20. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    ніколи не пізно її влаштувати :)
     
    • Подобається Подобається x 2