Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем algo, 5 Листопад 2008.

  1. XelaVoreys

    XelaVoreys New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Мене вразив подарунок - набір секс іграшок, а ще всім дівчатам можна одягнутись в колготки в сіточку і міні-спіднички.
    Свято однозначно треба робити за тиждень - за день-два до весілля може бути аврал і/чи поганий настрій, важко рослабитись..
     
  2. Glinka

    Glinka New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Народ ,порадьте що подарувати нареченій на дівочій вечірці?
     
  3. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Пльотку для виховання чоловіка, або качалку. Мені подарували фото чоловіка смішне в рамочці, футболку тематичну, масажер для голови (щоб голова ніколи не боліла, а як болить то щоб чоловік швидко лікував))), і шоколадного мужського.. ну ви поняли))) а також багато прикрас (щоб завжди була гарна для чоловіка), ще щось.. забула вже.. кожна дівчина на вечірці щось дарувала. Дівчата дуже постарались, хоча часу майже не було, і посиділи ми лише декілька годин, але то дуже підняло мені настрій.
    А десь 2 місяці тому я робила вечірку подрузі. Зробила для неї дуже пошлого тортика, хіба хто попросить в ПП то покажу)), спочатку всі збирались в мене, зарядились мартіні, потоптали тортика і печені сердельки (то все було з натяком), тортик до речі я представила як останній шанс нареченої зробити мі... ))) чужому мужчині, вона злякалась реально, а коли відчинила кімнату де стояв торт, то радості було)) подарували також пльотку і кепочку відповідну і фату, і так вона пішла в стриптиз-клуб. Ще футболку з надписом "наречена", вона по дорозі мала збирати підписи мужчин (прочитала про ту ідею десь тут на форумі), але в результаті мужчини залишали їй моб. номера телефонів. А коли повернулись з клубу, то ми всі переділись в мужчин і зробили фотосесію. Наречена на весіллі сказала мені, що дєвішнік був кращий за весілля))) Ще було дуже багато чого на грані, а на саме весілля ми подарували нареченій альбом з фотодоказом дєвішніка, вона бідна його під гроші швидко заховала)))
    А ось ідея торта для мальчішніка, який я теж робила, оскільки замовити десь торти для нареченого/нареченої було запізно.
    http://girlwind.livejournal.com/13014.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Glinka

    Glinka New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Класно у вас було:girl_tender:!Думаю наша буде не гірша,схоже з подарунком я визначилась=)залишилось лише знайти вільну хату!!!
     
  5. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    У мене дівич-вечір у вечір перед весіллям) дружки щось задумали, гадаю буде весело. Як тіки прийду додому - про все розкажу і напишу)))
     
  6. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    ех...згадати приємно) Так як я дівка з села і весілля було в селі, то стриптизерів не було(( Зате вечірка була після просіння в місцевому барі який і дискотека і все на світі)) Почали чемно з шампанського і фруктів, закінчили чи то мартіні чи то горілкою і коньяком я вже не помню, однак нам села мого було мало і ми прокатались в райцентр і 3 села теж по барам і дискотекам з одним нашим знайомим, який потім нас завіз додому. Ми і співали і танцювали, цей вечір не забуду це точно, головне, що наречений завдяки моїй мамі,, знає, що я ходила просити і ми затримались в однієї з подруг:girl_crazy:
     
  7. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А мені вечірку організували мої подружки, засипали подарками, погуляли по Львові+ фотосесія, пили шампанське з нових келихів (перший подарок молодій сімї) Потім трошки перекусили і танцювати:girl_dance::girl_dance: . На диско я ходила з короною :girl_in_dreams:(заставили) і у білі футболці де всі маркером писали побажання.Погуляли дуже супер.
     
  8. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Мої подружки протупили, і ніякої вечірки в мене не було...Я не хотіла чогось там такого, але випити трохи і на дискотеку сходити можна було...
    А в коханого парубоцька вечірка була- п"янка в сауні, і стриптизерку замовили. Ех, я так їм заздрила!
     
  9. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    згідна з вами повністю.Я після вечірки ще два дні відходила)))У мене було тиждень перед весіллям.

    ---------- Додано в 09:58 ---------- Попередній допис був написаний в 09:56 ----------

    О бачу у хлопців всіх фантазії однакові))))))
     
  10. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Ми були в кальян барі. Але спочатку фотосесія. Отримала дорогі серцю подарунки, без пошлостей)))
    Було всього 5 дівчат разом зі мною. Ми відпочили дуже гарно, замовили окрему кімнату, пили коктейлі і мате. Дружка вигадала мені образ випускниці чи то першокласниці))) І я весь вечір проходила з косичками з червоними бантами. Потім косу розплітали... Їли на вулиці морозиво...а коли вже йшли додому, то на нас напав якийсь екзгібіціоніст)))) так що можна сказати що і стриптиз у нас був)))))
    Коротше я дуже вдячна їм за свято, яке доречі було ввечері перед весіллям. Ніхто не напився і всі з повними силами і бажанням продовжити свято зібралися на весіллі)
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Цього року дві мої подруги заміж виходили і в обох випадкх робили дівчатник. Першого разу вирішили піти в бар, а оптм в якийсь клуб (бо щось в "молодості" прогавили час дискутівок), а другого разу сауні винаймали. Але однозначно це треба робити десь за два-три тижні до весілля, потім такі клопоти, що часу просто не вистачить. А на подурунок купили всякі прибамбаски з секс-шопу, дівки тішились страшенно)))
     
  12. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А ми якось не встигли зробити ці вечірки. Я ще 30 липня була на практиці,а 31 вже було весілля. :)
     
  13. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    і Я в цю темку!!!! маю про що написати :girl_wink: Мої дівчата зробили мені СЮРПРИЗ!!! Мені приємно, що то зібрались люди котрі один-одного до того не знали: найкраща коліжанка, дружки і співробітниці!!!! ... сестра-дружка сказала, що тре до коліжанки заскочити привітати з Ксенії ... а потрапили ми до сауни :girl_flag_of_truce: ... то було і мартіні з фруктами, і Хлопчик-стриптизер ... а на додачу щей на дискотеку в Галактику поїхали..... :kiss: ... оце так гульнули НА ПОВНУ!!!!! :xaxa::radist::rus::dance2::dance2::dance2::good: .... воно було того вартЕ!!!!!!! дуже приємно коли є люди які роблять тобі приємні несподіванки!!!!
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А я дівочу вечірку робила собі сама з допомогою сестри: зібрала всіх подруг за тиждень до весілля в квартирі, яку ми з чоловіком зняли, щоб жити там після одруження. Посвяткували там, а потім зібрались в Пікассо, та виходячи з квартири не змогли закрити двері - викликали власника, який приїхав з іншого кінця Львова ремонтувати і виламав замок. Добре, що ми речі туди ніякі ще не перевезли, то ж залишили квартиру відкритою і поїхали собі святкувати далі:girl_dance:
     
  15. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Я дуже хочу зробити собі дівочу вечірку! маю багато подруг, з якими весело і хочу, щоб мій вечір назавжди мені запамятався)) Ну але в межах розумного)))
     
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    в мене не було. не хотілось. може через те, що ситуація в сім'ї така склалася, а може просто душа до того не лежить, тай стриптиз жіночий більше за чоловічий люблю... Хоча в нас було масове ходіння по магазинах з сестрами... весело було, натішились, а потім дивились фільми і композиції на машини з купленого складали :)
     
  17. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    ніколи ще не організовувала нічого подібного,але от свою дівочу вечірку ніколи не забуду!!! сама я по натурі вар"ятка тому і кручусь в колі вар"ятів:girl_haha: спочатку думала обійдеться танцульками, коктейлями або чимось міцнішим:girl_haha: та й по домах,а виявилось,що не все так про100!. Мене заздалегідь попередили, на коли я маю бути готова і що по мене приїде мій дружба, ніби завезе до дружок, бо де все мало бути я не знала. Приїхав дружба і чемно каже,що машину подано!стало так смішно,він і сам ледве стримувався,ну але вирішила підіграти. веде мене до машини за руку, відкриває двері і тут бамц, хтось вибігає ззаду,було вже темно,тому я навіть не зорієнтувалась хто то і натягає мені кульок на голову:girl_haha: і нагло пхає в авто!! ну я чомусь здогадалась,що то перша дружка. їхали мовчки,куди везуть-невідомо,хоча вже певні догадки в мене були. привезли до дружки додому. напомацки з тим кульком на голові заводять в квартиру,знімають мішок і тут купа дівок,моїх коліжанок щось кричать хлопавки хлопають,кульки тріскають шум-гам))) було надзвичайно приємно! але на тому сюрпризи не завершились. накрили мені дівчата стола, натягнули мені саморобний вельон, саморобну пов"язку на ногу і почали дарувати презенти,серед яких альбом,в який я потім мала видрукувати фотки з цієї вечірки і де були написані побажання і привітання з днем весілля (тепер так приємно його гортати і згадувати то все дійство!!) а ще,згадала, зробили ритуал! понаписували імена колишніх хлопців на надувних кульках і я мала кожну кульку хлопнути,сівши на неї. ото вже сміху було,бо щось вони не дуже хотіли тріскати!!!:girl_haha: але в результаті я лишилась з кулькою,на якій було написане ім"я мого майбутнього чоловіка. потім мене завели в іншу кімнату,тоді я вже навіть не могла передбачити цього(була вже не в тому стані:lol: ) почала грати музичка і з дверей вискакує стриптизер!! родзинкою буле те,що то наш знайомий, який в житті мабуть ще цього не робив і , мабуть,більше не зробить та й давай :dance2: справився хлопець на УРА!! :clapping:після цього всього ми ще пішли на дискутівку! але про100 ми ж йти не могли,то мені дали мішечок,щоб я по дорозі клянчила в людей гроші на щасливу долю! сказали, звичай такий! ну раз звичай,то й звичай...пішла:) теж була купа сміху,а які реакції людей на мене з тим всім!!!! один хлопчина аж перелякався, подумав,що ми його роздягти хочемо чомусь:lol: на диско теж всі бігали фоткались, я навіть фату кидала зі сцени) зібралось немало охочих її зловити! додому попала над ранок...втомлена,але задоволена! це було ЗЕ БЕСТ!!!:good:
    вважаю,що вечірку мають організовувати дружки, подруги будь-хто, але не сама наречена.

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

     
  19. light

    light New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А я завжди з подружками організовувала вечірки для подруг, які виходили заміж. Чого тільки не придумували, і для кожної нові сюрпризи!!!...
    При чому вся організація завжди проходила без нареченої, вважаю це справа честі подруг :)
    А от в самої незабаром весілля і чесно кажучи не думаю, що получиться вечірка...Всі подружки, одружені, з маленькими дітками на руках...навряд чи їм до того буде :sad:
     
  20. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    І я влаштувала, спершу хотіла щось активніше, але потім зупинилась на боулінгу і дівочих посиденьках і "балачках".