Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем algo, 5 Листопад 2008.

  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Я сама організовувала чотири дівич-вечори для коліжанок. І розпусти не було на жодному з них. Просто під кожну компанію підбирались відповідні забави. На одному з них нас було всього 5ро і не було жодного сюрпризу. Просто найкращі коліжанки (дві з яких вже були одружені) зібрались похіхікати, випити шампанського з фруктами і просто насолодитись дівочою компанією. А для нареченої це ще й був дуже приємний релакс посеред передвесільних турбот.
    Особисто я дуже хочу щоб мої дівки мені організували гулянку) І сподіваюсь що зможуть прийти-приїхати і заміжні, і вагітні, головне щоб без стриптизерів!! :) На весіллі зустрітись-це,звичайно,супер. Але дівич-вечір це зовсім інше і щось таке дуже особливе.
     
  2. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    От сиджу зараз і думаю, як би я хотіла щоб виглядав мій дівич вечір. І все уявлене я не сприймаю :girl_sad:. Просто посидіти з шампанським, то ми в будь який момент зможемо, розказувати що підготувала і як то все буде -не хочу.І так мене вже всі по нету замучили своїми допитами, з ким не зустрінуть одна тема для обговорення- це наше весілля. Ну не хочу я того, не хочу, можливо через те що сама ніколи не була на такій вечірці, а суджу лише по тих гульбанах що бачила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Вибачте, але тут уже другий допис про те, як ви не хочете робити дівич вечір. Ну не хочете, не робіть-це ваш вибір і нікого ніхто не змушує робити.
    Для мене дівич-вечір не був "гульбаном", а ще одна приємна зустріч з моїми коліжанками. Про весілля ми навіть не згадували, не те щоб обговорювати якісь його деталі. І поговорити було про що. Головне з яким настроєм для вас готують цей вечір і з яким настроєм ви на нього йдете.
     
  4. galamajechka

    galamajechka New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    дівчата, часом не знаєте куди можна звернутись, щоб замовити стриптизера на дівочу вечірку?
     
  5. kukuska

    kukuska Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    а я дуже хочу щоб мені мої подружки організували вечірку...мрію про неї...але дуже ж вже в мене ревнивий майбутній чоловік...:girl_sad: ревнує до кожного дерева...так що не знаю чи вийде щось грандіозне, максимум посидимо, випємо шампанського, згадаємо моє холостяцьке життя...)
     
  6. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. kukuska

    kukuska Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    давно вже все обдумано, просто це така його риса характеру...я також дуже його ревную...ми двоє однакові...:)
     
  8. Tigrulka

    Tigrulka Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Я собі дівочу вечірку не влаштовувала. Та грандіозний "дівішнік" мені влаштувала перша дружка і скажу це було дуже круто :girl_in_love: . Про вечірку я дізналась, тільки в обід, що вона буде у вечері і помагала забирати шампанське на неї :girl_curtsey: . Ми так чудово покатались у вечері на ретро карі, а потім був нічний клуб, розважались довго, хоча це був будній день :girl_dance:. От про стриптиз, так сталось, що у мене їх було 3, і про це знає мій уже чоловік.
    У хлопців теж був "мальчішнік", але саме приємне з того, що мій коханий від стриптизу просто відмовився.
    І на останок такі вечірки дуже розслабляють перед весіллям і знімають стрес, так що не відмовляйте собі у приємному. :girl_wink:
     
  9. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    а я чогось думаю,що мої дівки мені її не зроблять. Натякати якось не гарно, тому мовчу.
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    колись я мріяла про ідеальне весілля зі всім чим тільки можна, а зараз якось перехотілось того всього, захотілось мінімалізму:) Зараз маю манію фікс відсвяткувати своє весілля в замку, ну і це звісно мінімальна кількість гостей:)
    ну а на рахунок "дєвішніка". Організовували весілля своєї найкращої подружки. Дівич вечір не планувався, але не тут воно то було. Знімали лавсторі - купа емоцій, ідей і це плавно переросло у вечірку. Отак спонтанно і не очікувано. Ніхто нічого не організовував, просто пішли з дівчатками відпочити - попрощатись! Ех, і круто було! обожнюю таку спонтанніст;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cheLOVEchuk

    cheLOVEchuk New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    В нас заручини були ще на різдво,і я теж думала зробити собі дівішнік десь тиждень перед сповідю,але всі плани змінились, після того як в мене з'явився пузьожитель,і тепер ніякі гуляння не для мене...
     
  12. StarRace

    StarRace миється в бані

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Мені не стало часу перед весіллям на такий вечір та й зранку потрібно було вставати в салон.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А ми вчора мали дівочу вечірку, тільки не таку з стриптизерами і купою випивки, а культурну. Нас було 35 жіночок-дівчаток і ми собі гарно пообідали, потім пограли в ігри, переглянули слайд-шоу як молода змінювалась на протязі свого життя (де була, що бачила, як відпочивала), відкрили подарунки (вона сама вказала що хоче аби купити, такий собі виш-лист, а ми вже купили що кому було до вподоби. Одна дівчинка купила просто подарунковий сертифікат, бо так їй сподобалось найбільше. Інші купили рушники, постільну білизну, блендер, колонки до нового телевізора, а батьки і бабця купили молодятам великий телевізор з прибамбасами).
    Одним словом провели ми час дуже гарно, спокійно. Був бар, де ми собі брали різні дріньки, і дуже смачна італійська кухня. Їжі було мало, що було дуже добре. Ніяких там салатів олів’є чи інших майонезних салат. Товариство також було все дуже виховане і приємне.

    Одним словом всі залишились дуже задоболені!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. EineKleine

    EineKleine Well-Known Member

    після свого весілля я не можу відійти, передивилась пінтересту)
    свого дівич вечора я не робила, бо не мала геть часу.. а дівчатка теж якось зайняті були мої)
    зате ось який дівич-вечір ми зробили для нашої подруги на днях) так як я внезапно без роботи і маю купу часу ахах) на веранді моєї подертої дачі - усе хендмейд:heart: лише найближчі подруги) які підтримали мою ініціативу і у всьому допомогли - притащили з дому усе: подушки - пледиків-стаканів-пляшок під свічки :girl_crazy: наплели собі віночків і тішилися
    хай тут поваляється - може когось надихне
     

    Вкладення:

    • IMG_6602.JPG
      IMG_6602.JPG
      Розмір файлу:
      82,3 КБ
      Переглядів:
      108
    • IMG_6619.JPG
      IMG_6619.JPG
      Розмір файлу:
      111 КБ
      Переглядів:
      103
    • IMG_6633.JPG
      IMG_6633.JPG
      Розмір файлу:
      46,2 КБ
      Переглядів:
      100
    • IMG_6726.JPG
      IMG_6726.JPG
      Розмір файлу:
      165,4 КБ
      Переглядів:
      102
    • IMG_6751.JPG
      IMG_6751.JPG
      Розмір файлу:
      145,4 КБ
      Переглядів:
      97
    • IMG_6752.JPG
      IMG_6752.JPG
      Розмір файлу:
      199,5 КБ
      Переглядів:
      102
    • IMG_6763.JPG
      IMG_6763.JPG
      Розмір файлу:
      79,6 КБ
      Переглядів:
      102
    Останнє редагування: 26 Червень 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  15. Skifia

    Skifia миється в бані

    У мене дівич-вечора не було, якось не планували, було повно різних справ. Та якби влаштували тоді класні посиденьки з подругами, то була б тільки "за". То ж не обовязково щоб були стриптизери чи де щось таке, хоча якщо такий сюрприз би влаштували, то було б що згадати:girl_haha:
     
  16. Nadyuwa

    Nadyuwa Member

    В мене була гуляночка на базі Лісна (біля Кам"янки-Бузької). Котедж оплатила я - 1000 грн. і смаколики я купувала. Змогла запросити 9 коліжаночок. А от вже подружки організували мені конкурси, забави і супер тортик. Гуляли 2 дні. На другий день сходили там в баньку. Забава була супер. Всім рекомендую відгуляти дівочий вечір - головне щоб душевна компанія була!
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2015
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В мене не було дівич-вечора, в чоловіка не було вечірки з друзями. Якось вся підготовка до весілля була такою швиденькою... раз - вирішили одружитись, два - занесли заяву, три - вже одружені :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Точнісінько так само.
    А от сестра з подругами влаштовували вечірку, то таку широку програму організували, наречена була дуже задоволена, аж розчулилась. А я навіть не можу сказати, що дуже шкодую, що не було в мене дівич-вечора
     
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    І в мене нажаль не було.Але дуже хотілося б)Ну але це таке,треба комусь зі своїх подруженьок організувати перед весіллям)Маю одну в серпні весілля,але вони раніше розписалися тишком-нишком...і що то вже нічого не вийде:girl_in_dreams:
     
  20. bazana

    bazana Well-Known Member

    перечитала всю темку і зразу ж пожалкувала, що в мене такого не було - я чогось навіть і не задумувалась над такою традицією:girl_in_dreams: а могло б бути дууууже весело)