Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем algo, 5 Листопад 2008.

 1. Luxury lv

  Luxury lv Well-Known Member

  От і я 9 років назад не задумувалась зовсім про дівішнік,а тепер це дуже популярно і модно.
   
 2. shparynka

  shparynka Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Luxury lv

  Luxury lv Well-Known Member

   
 4. Pianowoman

  Pianowoman Active Member

  А в мене випадково вийшов мальчішнік, ще й з моїм коханим, так що не обов'язково дотримуватись стереотипів:girl_blum:
   
 5. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Ми з подругами просто пішли в клуб і потусили. Ніякого дрес-коду, тематики, подарунків, сюрпризів. А зараз плануємо для моєї сестри. Хто які сюрпризи, квести влаштовував для нареченої?
  --- дописи об"єднано, 23 Травень 2016 ---
  Хто де влаштовував вечірку? Нам треба досить велике приміщення на 20 людей.
   
 6. shelev

  shelev Member

  Зараз більшість дівчат йде на дівич-вечір в кафе або клуб. Деякі відповідально ставляться до цього заходу: замовляють торт і відповідні атрибути. Дівич-вечір - це весела традиція, не бачу сенсу від неї відмовлятися, якщо є можливість добре провести час в компанії улюблених подруг.
   
 7. kykysia

  kykysia Well-Known Member

  всі в клуби, а я на свій дівич-вечір в ліс з коліжанками ходили)) шашличок забацали, сиділи там пів дня поки не стемніло) не впевнена за дівчат, але мені сподобалось а в сестри на дівчачник ходили в клуб
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Svitlynka

  Svitlynka Member

  Я, як дружка, буквально на днях організовувала дівич-вечір в сауні з басейном і джакузі. Молода була дуже рада такому варіанту. Всі змогли розслабитися і відпочити! Була фата для нареченої, бантики для подружок, фотобутафорія, шампанське і фрукти.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. DarinaPetriv

  DarinaPetriv мама-блогер

  Ми робили два весілля: одне - розписку - для друзів (на +- 30-40 людей), і друге - шлюб для родичів (на +- 50 людей) (в нас багато молоді і серед родини, тож було весело на обидвох). Вийшло так, що перше практично замінило дівич-вечір і "мальчішнік" теж, бо було дуже відривно і закінчилось в нічному клубі :) Мені дуже сподобався такий формат - рекомендую :)
   
 10. AnnaMaryn

  AnnaMaryn Member

  У мене був шалений дівич-вечір, спочатку просто кружляли закладами міста, а потім, посеред ночі, рушили до Тернополя, у вельйоні та на підборах)) Було шалено круто! Зустрічали світанок не березі озера! Все було неорганізовано, спонтанно, проте дуже щиро та запам’яталося, я впевнена, назавжди!! Головне - увага до нареченої! Аби поруч були найближчі подруги і в усіх було бажання гарно потусуватися!
   
 11. Gabicce Mare

  Gabicce Mare New Member

  Не влащтовувала бо зовсім не було часу перед самим весіллям. А ось у чоловіка був...тепер я йому заздрю)
   
 12. zlatozvjeta

  zlatozvjeta New Member

  А ми з подругами ще у 2012-му вперше спланували виїздний дівич-вечір, поїхали у Трускавець на пару днів, так класно розслабились і відпочили, що тепер повторюємо перед кожним весіллям - то в Хижину, то у Шале Грааль. Благо, є ще незаміжні подруги у наших рядах :girl_dance: