Вибір дружки

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Коли я виходила заміж, то всі мої подружки були ще незаміжні, та й друзі чоловіка також, але проблема в тому що в нього їх було 4 найкращих, тому і я мусила брати 4 дружки. Був такий собі міні-натовп. Ми їх навіть загубили-пішли фоткатись в італійському дворику в зали, а вони на дворі заховались за колони з кавою та коньячком... вийшло "у вас своя свадьба, у нас своя", знайшов цю банду наш фотограф і сфоткав. Плюс був у тому що кожен мав свій обовязок - хтось носив свічки і хустку в церкву, хтось рушник, шампанське, інші мою торбочку і букет. А ще постійно створювали нам фон для знимок:xaxa: І для конкурсів був завжди готовий контингент - парами:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    У знайомих було по 7 дружок і дружбів:8:. Там в хід пішли і друзі і сестри/брати.
    А я, накінець, вже визначилась з 2-ою дружкою. Так вчора вже була зустріч-знайомство між дружками, потім всі дружно пішли на Південний узгоджувати приблизний стиль їхніх суконь. Тепер залишилось познайомити їх з дружбами:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Marti

    Marti New Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Привіт всім. Я з Закарпаття. Цікавий у Вас форум!
    Прочитала дану тему і задумалася.... ми з моїм теперішнім хлопцем познайомилися на хрестинах, коли разом хрестили нашу хресницю....Ось вже 7 місяців ми разом...і кохаємо одне одного! тут прочитала, що церква проти того, щоб хресні одружувалися!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Вибір дружки


    Мда... і хай хтось скаже що то не доля! Ви точно створені один для одного, і я думаю що то неправда що неможна, адже ви ж не родичі! А така ситуація буває дуже-дуже часто... що це вже стало закономірністю!
    Якщо ви любите один одного то нікого не слухайте. Адже буває і коли рідні брат і сестра женятся, тому вам переживати нема за що!!!
    Щастя вам!!!!!:clapping:
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вибір дружки

    Який жах!!!:eek::eek::eek: Це де таке буває???:ninja:
     
  6. Marti

    Marti New Member

    Відповідь: Вибір дружки


    дякую з підтримку!!!!ось так!!!! думаю то все дрібниці, головне що ми разом!!!:):
     
  7. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Вибір дружки

    В наш час всяке буває :8::confused:
     
  8. janusja

    janusja миється в бані

    Відповідь: Вибір дружки

    А в мене будуть дві майже мені незнайомі дружки!Так вийшло, що всі мої подружки вже повиходили заміж і я буду брати за дружок хлопця співробітницю і подружки двоюрідну сестру!
     
  9. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Вибір дружки

    В мене взагалі "супер " виходить! :8:В моєї єдиної дружки в день мого весілля поставили екзамен зранку!!! :no: Якраз саме тоді коли вона мені найбільше потрібна!!!! Виходимо з положення і... заміняємо дружку на час відсутності! Підскажіть чи так можна
     
  10. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Ого, є над чим голову поламати. Навіть не знаю. Перша дружка задіяна всюди. Дома я думаю можна викрутитися, але ні, вона ж дружбі свому букет має чіпляти. Але якщо вона пропускає всі події (розписка, шлюб), то думаю краще шукати їй заміну, поки не пізно.
     
  11. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Вибір дружки

    вона пропускає тільки час до РАГСу,(не буе чіпляти букетика дружбі, клянятися батькам і т.д. ) а потім вона приїде, тому прошу зараз свою подругу її замінити до РАГСу. Я могла би їй знайти заміну, але вона завжди була зі мною і я хочу щоб вона була зі мною і в цей важливий день:shy:
     
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    А ви передбачили форс мажор, коли екзамен може затягнутися, чи ще там щось?
     
  13. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    У нас получалася подібна ситуація. Коли вже були вибрані і дружби і дружки, у другої дружки виникли деякі справи і вона мала б запізнитися. Хоч я дуже хотіла, щоб була саме вона, але не захотіла ризикувати власним весіллям, якщо часом вона спізниться і взяла іншу дівчинку. А так як не планувала когось іншого брати, то мала багато мороки із новим вибором. В кінцевому результаті вийшло, що дружба буде набагато нижчим за дружку
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вибір дружки

    ой дівчата, в мене в другої дружки померла бабця і відповідно ми залишились без другої пари!!!але вже підібрали!!правда з тою дівчиною я так не дуже близька але нічого!
     
  15. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Вибір дружки

    Ні, екзамен письмовий, пише ціла група
     
  16. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Почитала я тут Ваші дописи і вирішила написати як я вибирала дружок! Ще тоді (майже рік тому), коли ми вирішили одружитися, я вже знала хто в мене буде 1, а хто 2 дружкою! Довго виирати не треба було!!!! І ось до листопада все було добре, а потім моя перша дружка вирішила мене випередити і вийти заміж швидше за мене (24.01.2009) і тоді вже мені прийшлося все міняти, і я вирішила що та що мала бути другою тепер буде першою. Залишаєлося знайти другу, знайшла!!!! Через 3 місяці дізналася що і вона не зможе в мене бути дружкою через певні сімейні обставини, і тоді я почала знову пошуки - запропонувала іншій подрузі, а вона спочатку ще думала і хотіла, а тепер виходить так що вона навіть на весіллі не буде, бо 2 липня їде на 2 місяці в Італію!:sad: Я вже була в шоці, думаю стільки подружок,а другої дружки вибрати неможу!!!! В кінці кінців другою дружкою буде ще одна моя подруга!!!!
     
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Дівчатка!!! Питання на засипку! Чи може дружба бути розлучений???
     
  18. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Може краще запитайте у священника церкви, в якій будете брати шлюб. Бо для РАГСу та весільної забави немає значення чи одружений, чи розлучений... Це лише народні забобони. Але я можу і помилятися....
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Можливо помиляюсь, але думаю, що це лише звичай-брати молодих неодружених подруг чи сестер.
    у подруги батьки розписані вже багато років, а шлюб взяли недавно.Так у них за свідків були рідні син та дочка.

    А ще накопала таке тут http://www.icl.org.ua/forum/viewtopic.php?p=743&sid=ffb1a4999a80c1c515309bab196f3d25

    Нині в УГКЦ церковне право не передбачає ніякої окремої вимоги до свідка. Логічно тільки потрібно, щоб був настільки дорослий та фізично і психічно зрівноважений, щоб розуміти, що вінчання дійсно відбулося і змогти це завірити. Можуть бути свідками жінки і мужчини, католики і не католики, хрещені і нехрещені, хоч очевидним є, із самої природи речей, що було б ліпше, щоб таку функцію сповнювали дійсно активні та свідомі члени Церкви, з якими є душевно корисно дружити, або хоч бути знайомими.

    Для того, щоб бути свідком, не потрібно бути формально запрошеним чи назначеним, чи зокрема хотіти це робити. Навіть ті особи, що були примушені силою чи іншими методами бути свідками є дійсними свідками.

    Для того, щоб бути свідком, потрібно лише бути присутніми під час благословення отриманого на таїнстві Подружжя і розуміти, що там відбувається.

    Оскільки кожні наречені, які готуються до вінчання, бажають собі щастя, то вони повинні шукати якнайбільш духовно кваліфікованих свідків, тобто будь-якого християнина, який живе в стані Божої благодаті. В такому разі свідчення не зводиться до формальної юридичної функції, але стає молитвою і духовним сопричастям.

    Ще дещо є тут http://www.uspih.lviv.ua/a_vinchu.html, але це вже про православну:В Церкві не існує якихось особливих вимог до осіб, які будуть свідками при вінчанні. Свідки безпосередньо не беруть участі у звершенні таїнства шлюбу. Їх призначення – засвідчити в разі необхідності факт вінчання. Головна вимога, щоб ці люди були хрещені, бажано у тій самій конфесії, в храмі якої береться шлюб. Свідками можуть бути будь-які особи, в тому числі старші, одружені, родичі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Я була в своїх батьків на шлюбі за свідка, другим свідком був чоловік (одружений) який там в церкві помогає. І це була православна церква ще й Московського патріархату (немає на сході інших). Так що проблема не в тому одружений-розвединий і т.д. Дружки й дружби мають на весіллі (забаві) свої функції.
    І я б не змогла довго дивитися, якщо б мого чоловіка взяли за дружбу і після шлюбу він за столом ціле весілля мило бесідував дружкою.
     
    • Подобається Подобається x 2