Вибір дружки

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Я собі першу дружку "замовила" ще задовго до весілля. Але не завжди стається так, як хочеться. Вона працювала у виборчому штабі одного з кандидатів в мери Києва, а вибори, як на зло, призначили на 25 травня 2008 ( в мене весілля - 24 травня 2008). І її, звичайно, не хотіли відпускати з Києва до Львова. Фактично в останню хвилину погодилась бути дружкою подружка сестри. І це, напевно, доля. Через півроку наші перша дружка і перший дружба розписались, а недавно - повінчались.
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. Marichka

    Marichka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    А в нас будуть дружба и дружка найкращі друзі. :) Вони теж мають скоро взяти шлюб, але пізніше. Хоча мені хтось казав, що дружба і дружка не мають один одного знати. Чи це так принципово?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Перший раз таке чую...а в чому проблема?яка рызниця
     
  4. Marichka

    Marichka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Та людина, казала, що дружба й дружка мають закохатися на весіллі, тому молодим треба підшукати, як би мовити, майбутню пару, яка ще не здогадується, що вони пара, або стидаються один одному освічитись. Для того й ті приспіванки "Нехай поцілує перший дружба дружку". Може то й маячня, але... Але ми вирішили, що в нас буде дружбою та дружкою наші друзі :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Pearl

    Pearl Member

    Відповідь: Вибір дружки

    А в мене от така ситуація склалась....
    Ми з коханим думали весілля святкувати в Озерному краї (за містом) і після забави гостей - по домах, а ми винаймемо 3 номера-люкс(один для молодих, а інші два для "першої пари" і "другої пари" дружб та дружок... ):girl_smile: І на наступний день поправини будемо робити там же в "Озерному краї" лише в цьому вузенькому кругу...(ну а поправини з родиною робитимуть наші батьки без нас...)...
    Але так виходить, що наші перша дружка і перший дружба вже зустрічаються четвертий рік, тому проблемою не буде те,що вони спатимуть в одному номері):girl_claping:
    а от "друга пара" : дружка, в якої вже є серйозні стосунки і дружба в якого теж є половинка... і саме їх хочеться запросити, бо дружба - другий найкращий друг мого коханого, а дружка - моя найблища подруга....
    а так хотілось ті поправини відсвяткувати лише шестирьом....з найблищими друзями...
    і тепер так виходить, що ми мусимо замовляти ще один номер,четвертий, щоб дружка була зі своїм хлопцем(якого мій коханий ще навіть ніколи не бачив), і щоб дружба був зі своєю дівчиною, з якою він зустрічається вже десь півроку, але наша компанія її ще не бачила, лише ми з коханим десь колись бачили її рівно дві хв. в темноті, зустрівши їх на прогулянці випадково на вулиці...

    не знаю,що робити....
    ми не скупі....не подумайте, діло не в тому,що треба ще за один номер заплитити.... діло в тому,що ми б хотіли з найблищими.... а так виходить,що ТРЕБА, щоб були ще дві по суті посторонні людини....:girl_cray::girl_cray:
     
  6. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    У нас першою парою друзів стали наші найкращідрузі, а другою - наш колєга і його дівчина (на даний момент вони вже одружені) - але оскільки то все одна велика гоп-компанія, то проблем не було :)

    Реаrl, я думаю, що таки треба запросити другі половинки ваших дружб, бо якось їм будене по-собі, принаймні я поставила себе на їхнє місце - мені було б образливо
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вибір дружки

    Але ж вам з коханим і так буде вночі не до них ;) Зрештою, вони можуть приїхати і вранці на поправини..? ;) Краще вже потратити ті гроші н те, щоб їх повідвозили по хатах і вранці привезли назад :) І тоді нічия половинка не буде ображена :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Як я вже переконалася на своєму "минулому" досвіді, вибір дружки - дуже відповідальна справа. Першу дружку я вибрала свою сестричку двоюрідну, а другу - на той час, одну з найкращих подруг. Як тепер виявилося, вона не так горіла бажанням бути дружкою, як хотіла "замолодити" свого дружбу, з яким доречі зараз одружена. Так от після весілля вона різко помінялася: завидувала мені страшно, бо ніяк їй заміж не пропонували вийти, потім дітей не може поки що мати.... Одним словом - дружкою потрібно вибирати дуже провірену людину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Pearl

    Pearl Member

    Відповідь: Вибір дружки

    дякую усім)
    справді, думаю, просто замовимо ще один номер і хай усі будуть по парах)) головне, що б були найблищі, найдорожчі друзі, а там ще двоє - то не страшно...)))):girl_in_love::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Pearl, думаю другі половинки ваших друзів не будуть чужими. З часом ви і так познайомитесь, будете ходити сім'ями в гості одні до одних :girl_smile: Мені для прикладу приємно спілкуватися з дружинами товаришів мого чоловіка, тому припускаю, і вам буде також
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Pearl

    Pearl Member

    Відповідь: Вибір дружки

    мабуть так...) будемо надіятись):girl_claping::girl_smile:
     
  12. pukhnastyk

    pukhnastyk миється в бані

    Відповідь: Вибір дружки

    Ото вибрали мене за дружку :girl_curtsey:, ще півроку тому, але за той час мої відносини з молодою нареченою трохи змінились в гіршу сторону і тепер маю таке враження, що на тому весіллі я буду потрібна як "зайцю стопсигнал" :girl_crazy: І як відмовитись від такої "посади"? :girl_cool:
    Хтось був у схожій ситуації? :)
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    а в моєї коліжанки на весіллі було нас троє дружок! власне вона не хотіла ділити і вибирати))
     
  14. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Вибір дружки

    Була я дружкою на весіллі у своєї подруги. Вона прекрасно знає моє ставлення до всіх народних традицій, пов"язаних з дружбами та дружками, тому взяла за дружбу зарученого хлопця, дівчина якого також була на весіллі. Все обмежилося ритуальним поцілунком в щічку, а далі ми чемно розійшлися: він - до дівчини, а я - до таріл... еее... компанії )))
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Aguilera

    Aguilera миється в бані

    Відповідь: Вибір дружки

    В нас на весіллі перші дружба і дружка: пара, яка нас познайомила (найкращі друзі, тьфу-тьфу), а друга пара: моя двоюрідна сестра з вже тепер чоловіком.
    Сама я ніколи не була дружкою, й не хотіла нею бути. вважаю приємніше бути гостем.
     
  16. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    А я вже четвертий раз за дружку іти буду:8:
    В перший раз так переживала, а тепер все як по-маслу. Нічого складного ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вибір дружки

    Це як про мене.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Я була дружкою один-єдиний раз і то за кордоном (на щастя), не люблю отого "нехай поцілує", бо як дружби між собою домовляться, що "лише в щічку", всі заводять "він боїться дружки, як противогазу" :8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Я була 2 рази за дружку один раз з хлопцем,:girl_cool:а другий раз без,:girl_cray: а дружба попався такий як треба :xaxa: ну от почали нам співати"нехай поцілує", гірко ну ми по чемному в губки чмок :shy: и от когось заділо і вони нам чесно 6-разів під ряд "нехай поцілує", гірко поки дружба мене по засосу як не чмокнув :girl_devil:І за сусіднім столом сидить мій дядько і каже до мого дружби ( А ти є добрий кугут........:girl_haha::o)
    Ну а мене були дружечки мої коліжаночки, обидві були в платячка в горошок!!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Aguilera

    Aguilera миється в бані

    Відповідь: Вибір дружки

    Ми спеціально взяли пари, які зустрічаються (дуже близьких знайомих, дуже колоритні пари). Вони, звичайно, показали майстер-клас по поцілункам. Та й нам усім разом було цікаво, в т. ч. на фотосесії (бо вони мають професійні фотографії поокремо), та й в лімузіні "Хенесі" було з ким розпити.
    Мені, особисто, було б не приємно, якщо мій тепер вже чоловік, на чужому весіллі сидів окремо і цілував якусь іншу. Тому нашим дружбам було на нашому весіллі дуже комфортно. Не було натягнутості. І гості були в приємному шоці від "майстер-класу" :)
     
    • Подобається Подобається x 4