Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    у мене якраз Віво, такий в синій паперовій коробочці. Робила на сире (підігріте) молоко. Є резон закип"ятити? може пропаде тягучість?
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    нє, тягучість то від бактерій. От блін забула, який то був без того... Може коли-небудь нагадаю :girl_crazy: (то якісь були чи італійські , чи які, ну точно не наші, але купувала я їх в Україні)
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    кипячу і тягучість трохи є... можна проекспериментувати з дозою закваски на певну кількість молока... памятаю тягучіші партії і такі як желе твердуваті, але не прослідкувала що було причиною
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Якщо італ. то могли бути ГудФуд. Наріне буде тягуче, а от йогурт і кефір ніби ні, ріжеться ложкою. Я з них роблю фрогурт, він не дуже схожий на морозиво, більше на фруктовий лід, кисліший і може бути з кристаликами льоду, але моїм смакує
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    дякую, точно той йогурт :).
     
  6. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

     
  7. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    сьогодні стала власницею ось такої йогуртниці http://www.sokol.ua/ariete-635/p117654/#characteristics
    приготую морозиво та йогурт і поділюсь відгуками щодо цієї моделі;)
     
  8. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Вчора робила перший раз йогурт в йогуртниці Moulinex DJC1 41, і вийшов він в мене як квасне молоко, що це означає, що я його перегріла, тобто задовго тримала, бо заквашувався 12 годин?
     
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    12 годин - це занадто багато, в мене при такiй жарi сьогодні за 4 год. був готовий.
    З якої закваски робили ?
     
  10. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    десь колись прочитала, що йогурт не повинен кваситись довше 4-ох годин, бо тоді гинуть всі корисні бактерії.
    я роблю в термосі, за 3-3,5 год йогурт завжди готовий, ставлю на трохи в холодильник, щоб загус, та й по всьому.
     
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Ну і я десь таке прочитала
    Тому аналогічно - в термосі сквашується не довше 3,5 годин.
     
  12. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Вчора попробувала ще раз зробити, але тримала 7 год, то ніби вийшло, я просто не знаю який він має бути "правильний", перший раз робила як будо вказано в інструкції, тому тримала аж 12 год, сьогодні буду пробувпти ще на 4 год.
    Закваска була GoodFood.
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    по запаху чути, гарно пахне йогуртом, не кислим, однорідний, коли нахиляєте баночку - не витікає ,а тримається однорідною масою.
    а ще, подумала, що в термосі достатньо 4 год, бо молоко вже від початку є теплим, а в йогуртниці, мабуть, треба 4 год від моменту, коли молоко нагріється до 38-40 град.
     
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Молоко варто ставити в йогуртницю теплим. А ще я завжди кип"ячу, коли просто підігріваю не завжди виходить вдало.
     
  15. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Мені подарували таку йогуртницю
    [​IMG]
    Дуже задоволена. Йогурт ставлю на 6год, получається смачний.:girl_tender:
     
  16. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Купила йогуртницю Дельфа на 7 баночок, вартість дуже доступна і тьху тьху тьху гарно працює,йогурт, на заквасці з пакетика виходить рідкий тягучий, ставлю на 6 год. і потім на 1,5 год в холодильник по інструкції, коли змішую молоко з активією злаки, виходить густа консинстенція і навіть пахне як та активія злаки) мені так більше подобається, ніж на заквасці з аптеки.
     
  17. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Сьогодні купила довгоочікувану йогуртницю Elbee Creamy 24801.
    Закваску купила GoodFood.
    Завтра буду пробувати перший раз робити йогурт для донечки і обов*язково ще сюди загляну , щоб перечитати ваші дописи дівчатка...
     
  18. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Вчора і сьогодні смакуєм з доцею йогурти. Ставила в йогурницю на 8 год. Напевно забагато, бо вийшов йогурт густим і коли перевертаю стакан то навіть не витікає, а ложкою вигрібаю...На запах гарно пахне. Смак також хороший...Сьогодні наставлю йогуртницю на 7год.
    Одна знайома мені казала що з одної баночки готового йогурту можна ще раз робити йогурти...Чи так хтось робить???
     
  19. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Так, я роблю постійно, це виходить те саме що з закваски
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    так і має бути, якби поставили на забагато , то би утворилася сироватка зверху-водичка прозора. 8 годин це не є багато.