Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А в мене і утворилася водичка зверху... Я її просто злила і все.
    То виходить що у мене це вийшла сирватка????
    Що робити??? Вже два рази робила. І перший раз була зверху водичка і в другий раз , але небагато...Перший раз включала на 8 год, другий раз на сім...Робила з домашнього пареного молока з села...
    Що тоді роблю не так
     
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    вчора сестра замовила мені д/н йогуртницю, завтра вже маю мати), перечитала темку і бачу що багато користуються заквасками гуд фуд
    так вже хочу спробувати:girl_in_love:
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    +1, чомусь коли вибирала інтуїція підказала взяти саму просту
    зробила за вчора 2 порції, закваска гуд фуд, молоко селянське(перше 3,2 друге 2,4%жирності), перша порція квасилась 7 год, друга 6 год
    друга спроба густіша

    ---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:13 ----------

    і в мене
    Що не так?чи це нормально?
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    можливо щось не так в технології)) або молоко вищої жирності, особливо таке з домашнім буде)
     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    молоко з магазину, домашнє не купую
    а про що це свідчить?перекис, померли всі бактерії......
    фото
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2013
  6. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене Оріон (дешева,але працює досконало). Закваску беру Віво, хоча рекомендують 6-8 год, ставлю на ніч на 5, бо до ранку, поки я встану,в теплі дійде. В день - на 6. Водички не буває...
     
  7. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    якраз треба з тепла забрати в холодильник, щоб припинити процес ферментації.
     
  8. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене дві йогуртниці. Той самий йогурт, т.б. з того самого молока і закваски мої йогуртниці роблять по-різному.
    Тефаль робить такий, що тримається гіркою на ложці, а Сатурн - тянучий (сопливий). Зато в Сатурні ще йшла ємність для сиру (творогу) в комплекті.

    Тому я роблю в Тефалі йогурт (такий як нам до вподоби), а в Сатурні роблю дуже смачний і ніжний сир (з творожної закваски).
    Але на рахунок того, що всі йогуртниці однакові дуже сумніваюся.
     
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Навчіть мене, чайника, користуватись тим всім начинням. Маю теж Дельфу (вже писали про неї на минулій сторінці), а робити того не вмію. Або якесь як кисле молоко виходить, або соплі, та й запах щось такий нейогуртовий???
    А молоко не принципово яке?!Бо я пробувала на домашньому-вийшов кефір, на купованому- тягуче, не можливо таке їсти. Чи я перетримую чи воду не таку даю?!
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а воду нащо? в мене в йогуртниці пише 8-10 годин. але як на мене оптимально 7. він тоді найсмачніший. хоч Злата якраз любить кисленький, трохи перетриманий.
     
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Там між ячейками пустота і в інструкції вказано наливати воду(я так розумію, вона має підтримувати тепло або я щось не так прочитала)

    певно перетримувала
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    в інструкції до моєї дельфи пише, що воду наливати тоді, коли температура в приміщенні нижча чи то 16градусів чи щось таке)
    в мене з сухої закваски - 8год, з живої - 7год
     
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а молоко яке даєте?
     
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене вийшов оптимальний рецепт з домашнього молока і йогурт живий біфілайф і тримати 5-6 год. З магазинного ніяк не втрафлю чи кип'ятити його? І суха закваска мені ніяк. треба наловчитись якось з магазинним бо зараз домашнє піде з присмаками. Останній раз робила з магазинним, то було рідке, включила ще на пару годин, то густий і кислий що капець - стоять ті баночки до того часу ніхто не хоче пити ;)
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    фермерське. йогурт нормальний. з купованої молокії не подобається.
     
  16. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Ой дівчонки шось мені не виходять йогурти з закваски Гуд Фуд. Купляла дві штуки і ніразу не вийшов йогурт. Вийшло якесь кисле молочко. Сьогодні буду знов пробувати йогурт робити але купила вже дві різні закваски, але не Гуд Фуд. Правда все роблю з домашнього молока, бо зараз літо і сиджу на селі з малою(а в бабусі є коровка яка дає багато молочка). Колись все добре виходило. А тепер думаю може шось з йогуртницею, купляла на Форумі і здається ше гарантія не вийшла. Буду пробувати, не вийде буду робити у банці...
     
  17. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Роблю йогурти в йогуртниці вже майже рік. Пробувала різні. І ті, що в аптеці купувала (хороші, найбільше сподобався звичайний йогурт та фітнес), і ті, що на форумі замовляла у нашої форумчанки (також найбільше фітнес сподобався), і в сільпо купувала їхні закваски (пробувала симбілакт). Так от: з Сільпо не сподобався, бо якісь тягнуться такими с**плями (соррі), з аптеки та в Артеміди файні, тільки в Артеміди дешевші:). Хоч з аптеки пише, що того пакету достатньо на 3 л, я розводила на 1 л., бо не вистачало його на 3 л - зарідкий йогурт виходив. Всі йогурти перезаквашувала не менше 3-4 разів, тобто лишала 1 баночку і потім знову розводила з 1 л молока. З сільпо погано перезаквашувався, після 3 разу запах віддавав дріжджами. У всіх інших такого не було і після 4 перезаквашування. Чим більше перезаквашувала, тим кислішим йогурт ставав. Пробувала з домашнього кип"яченого молока - не заквасилося, не загусло. Але на пакетах з закваскою, так і пише, що краше давати пастеризоване молоко - напевно йому треба стерильне середовище, в якому інші бактерії не будуть пригнічувати розвиток корисних бактерій (це лише моя думка). Після всіх експериментів зараз завжди роблю з "молокії" кип"яченої охолодженої 2,7% (тепер 2,8:wacko: - виходить чудово. Мої хлопці люблять ягоди додати, а я чистим люблю.
     
  18. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Дівчатка! Прошу підказати, що я роблю не так, бо йогурт в йогуртниці виходить ніби і не рідкий, але такий як простокваша. Йогурт брала тут у нас на форумі, пакетик який розраховано на 3 літри молока, поділила на 2 частинки. В молоко кімнатної т-ри висипала заквасочку, перемішала і розлила по стаканчикам і йогуртницю на 7 годин. Хто вже робить йогурт давненько і може підказати, що я роблю не так. Буду дуже вдячна за поради.
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @smugastik мені деякі види йогурту і за 5 годин сквашуються.я після 5 годин заглядаю в одну баночку завжди) щогодини. Ну і помітила що велика різниця домашнє чи магазинне молоко. Магазинне люблю більше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мені здається і вас молоко захолодне було.
    в мене деколи за 4-5 год. сквашується.

    теж люблю тільки з магазинного.
     
    • Подобається Подобається x 1