Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    *************************************************
    ото точно((( сама у нього колись родила ( то задоволена ним була не на 100%, а на 150%, і рідна сестра теж родила), а тепер нікому взагалі не радилаб(((
    таке враження що людину ніби підмінили(( "зазвіздєлса", мав до 5-10 породіль за 1 ніч..

    ...у колишньої співробітниці під час родів задушив дитинку(( в іншої знайомої - так витискав , що руку поламав((
     
    Останнє редагування модератором: 15 Квітень 2016
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    також чула про Федину не найкращі відгуки
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    читала погані відгуки, але знайома родила 2 чи 3 роки тому- задоволена, через 2 місяці має знову родити, то каже що буде в нього
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тут вам вже написали, що зараз Федина- зовсім інший. Зараз у нього народжувати- велика лотерея. Після того, як у нього був зоряний час і він пахав у пологовому як стахановець, вирішуючи, що можна і по 3 доби без нормального перепочнку з пологового не йти, у нього було кілька неприємних випадків- як з малечею, так і з жінками. Після того він таке враження, що "зламався". І тепер при найменших нюансах діє і активно, і з пересторогою і себе сто раз перестраховує.Тобто головне- аби до нього не було ніяких питань. Вагітна- то вже побічне.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  5. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    маю також коліжанку що народжували в Федини в травні 2013, вона задоволена і каже що пішла б до нього знову, мені його дуже радила, але!!! її сценарій пологів: відійшли води вдома - почалися перейми - подзвонили лікарю - поїхали в пологовий - приїхали з відкриттям 6 см - одразу в родзал - лікар поліз знімати плівки - поцарапав дитині голову - стимуляція - епізотомія. ЗанавЄс.
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Мого кума жінку так. Виклав в позу жабки і репетував, щоб не рухалась. Її корчило, але лікаря дочекалась.
     
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А то як? І саме та поза мала б стримувати родову діяльність чи що?
    Але ж то лікарі...
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Дупою догори, щоб не тужило.
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    . тужити воно буде тіки на скільки ефективно - то інше питання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Моя кума також народжувала в нього, була задоволена на всі прям 500 % ! Після її пологів, я казала, що точно буду родити в нього, але.. начитавшись свіжих відгуків про нього таке бажання відпало :sad:
    Вибрала Никитюка, прийняв пологи Федашко і я ні про що не жалію :)
    Всім легких пологів!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я коли обирала лікаря, то найбільше, що мені запам'яталось - це подряпані голови немовлят після проколювання плідного міхура. І як він то так... :)
     
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Не знаю, який період захоплює оте "колись", коли він був "нормальним", але мій досвід з Фединою майже 5 років тому - ні, ні і ще раз ні. І подряпана голівка це ще один з найменших негативних моментів, на жаль.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 2
  14. crissola

    crissola Well-Known Member

    Дівчаточка я за порадою до Вас! В мене Антифосфоліпідний синдром, колю під час всієї вагітності гепарин(Клексан)
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2015
  15. purse

    purse Member

    Дівчата, а на якому тижні краще дзвонити до Улашина і домовлятися про пологи?
     
  16. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    З його слів, радив після 30-го тижня приходити до нього.
    Ще просив, щоб із їхнім узд бути, тож наперед можна там на Джамбула його зробити.
    Піду на 32-у... думаю теж буде ок!
     
  17. purse

    purse Member

    А до нього краще одразу йти чи треба попередньо задзвонити?
     
  18. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Ану може хтось народжував у Худого Петра Любомировича в меді?? Поділіться враженнями.
     
  19. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Перший раз просто йшли і там внизу чекали. А на майбутнє краще певне дзвонити, щоб не попасти на час операцій.
    Але начебто щоденно до 10-ї год. до нього можна підходити, хоча будучи вже внизу набрати, щоб він спустився ))
     
  20. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Дівчатка,потрібен терміново телефон Халіної Н.Ю. може хтось має. Можна в приват.