Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    В Меді точно є, графік чергувань висить на першому поверсі. Як варіант, у день Х можна обдзвонити всі пологові і дізнатись хто на зміні.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Moza

    Moza Member

    В мене така саме дилема. Навіть думала про пологи в Польщі.
     
  3. phobika

    phobika Well-Known Member

    І я думала. Але мене стримує кілька моментів: не ідеальне знання мови (на побутовому рівні я розумію/говорю, а в медичній термінології не сильна. Ну і це пологи, я і українську можу забути); треба деякий час пробути за кордоном, а це, по-перше, досить дорого, по-друге, чоловік навряд зможе весь цей час бути зі мною.

    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Дівчатка,не ідеалізуйте аж так пологи у Польщі. Побутові умови- так, відношення лікарів- так. А тактика ведення пологів у тій же Профаміліі не особливо різниться. Кількість стимулювань під виглядом вітамінізаціі,післяпологових чисток- те саме. Не вартує власне це майже 50 тис. грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Moza

    Moza Member

    В мене така ж ситуація, але мови не знаю взагалі. Чоловік говорить добре - вся надія на нього. Та й з кордонами страшно - читала недавно про дівчину що мала народжувати в Жешові, а в результаті народила в Городку :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Дівчатка, може хто народжував у Коваль Ольги Іванівни на Мечнікова і має її телефон, поділіться в пп, пліз. Десь посіяла візитку, не можу знайти...
     
  7. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Хто народжував у Пустомитах? Чи варто розглядати як альтернативу львівським пологовим? Чи практикують там партнерські пологи? Як умови загалом? І кого з лікарів могли б порекомендувати?
     
  8. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    я народжувала в Пустомитах, задоволена.
    на пологи не купляла нічого, все дають. харчування - краще ніж на Мечнікова в рази, побутові умови- все нормально, чиста нова постіль, нові ліжка, єдине що напрягало- все на одному поверсі- лежать вагітні, родзали і післяпологові. Партнерські- без проблем.
    Мене вперше не стимулювали, коли скочив тиск в пологах, а просто постійно контролювали. Малу зразу виклали на груди, чекали поки пуповина відпульсує. Також тре зважити, що лікаря дитячого вночі не було, приймала дитину дитяча медсестра.
    також вперше( а це 4 пологи) я ніразу не почула про благодійні внески, подяку за документи і так дальше. Тим більше нічого про подяку медперсоналу. При виписці я дала лікарю- 1000 гр, оскільки її викликала вночі і вона була у відпустці, і акушерці- 300, і дитячій медсестрі, яка винесла дитину- могорич.
    Мені особисто сподобалася моя лікарка, але то все дуже і дуже індивидуально. ЇЇ вже неодноразово згадували тут. Молода, але перспективна, якщо так можна сказати)
    І взагалі, бачу по своїх коліжанках,які народжують не перший раз, що все частіше вибирають районні пологові- Пустомити, Пермишляни, Самбір. І всі також задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. eddison

    eddison New Member

    а в кого ви народжували???
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В Марич, мабуть:) Я теж третю в неї народжувала. Класна, спокійна така, виважена.
    Підписуюся під кожним словом Світлани.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А з нею можна домовитись чи там так не можна? І взагалі там не місцевих без проблем приймають?
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Можна. Приймають без проблем, я більше року тому народжувала, тоді ніяких питань не було. Правда, жартувала лікарка, що всі львівські їдуть до неї і пачками пишуть відмови від всього підряд, але вона вже звикла:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    То до неї і на облік можна ставати?
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Цього не знаю. Там точно є лікарі, які ведуть вагітність і приймають пологи, за неї не знаю. Відмови то маю на увазі від щеплень, від флюрки (є в них така провінційна традиція, мам після пологів на флюрку ганяти), ще там якісь пов'язані з пологами.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    так, марич.
    облік також веде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Tanya vesna

    Tanya vesna New Member

    Дівчата, хто народжував в Городку? І чи хтось народжував у таких лікарів в Городку, як Загорулько Ігор Анатолійович і Шкурпило Сергій Анатолійович? ДЯКУЮ!
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2017
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дівчата, а хто з лікарів медінституту лояльно ставиться до очікування пологів до 42 тижня?
    Я раніше думала, що звертатимусь до чергового лікаря, але чоловік переживає, хоче щоб таки була попередня домовленість. Цього тижня говорила з одним лікарем, то мені чітко дали зрозуміти, що на 41 тижні вже буде стимуляція. А в мене чомусь чуйка, що маля довго носитиметься...
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    На Великодні свята або після них планується поповнення, а я ще досі не оприділилась з лікарем.((
    Не можу знайти свіжих відгуків про Ковальчука Ігора Ярославовича (зараз працює у пологовому на Некрасова (медінститут). можливо, хтось з вас чи ваших знайомих у нього народжував?
     
  19. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Я народжувала в Мельник Лесі Петрівни. Вона абсолютно спокійно чекала зі мною, не страшила і не залякувала. Народила в 41+6, моя розповідь про пологи у відповідній темі.
     
    • Корисно Корисно x 2
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Діічата, хтось народжував недавно в Усика? Чула, що він тепер не приїжджає на нічні пологи :sad: правда, не правда?