Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    приїжджає. Вірніше, приходить :)- він живе неподалік пологового
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2017 ---
    з ним все неоднозначно. Є і негативні вігуки. Але моя хороша знайома у нього усіх своїх 3 народжувала- без жодного втручання . Правда, вона і в пологовий приїжджала усі рази за 2 години до пологів максимум. То з "крайньою" дитиною він навіть звичної амніотомії не проводив на повному відкритті. Міхур лопав прям перед останньою потугою. Ну але є і зовсім інші історії
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Можно отримати її контакти? Хотіла б стати до неї на облік.
     
  3. ohra

    ohra Well-Known Member

    Дівчатонька, киньте мені, будь ласка, контакти Марич з Пустомитівського пологового будинку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Harring

    Harring Well-Known Member

    Лікар з ЖК порадила мені народжувати в ДолотказінаЙду завтра знайомитись, сподобалось наразі те, що перетелефонував, бо коли я дзвонила,а у нього було зайнято.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. ultra

    ultra Well-Known Member

    він завжди передзвонює, коли зайнятий. Лікар супер. Мене кесарив і ще троє з родини і знайомих в нього самі родили без стимуляцій.

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  7. germiona

    germiona Member

    Долотказін в якому пологовому?

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  8. ultra

    ultra Well-Known Member

    мечнікова, але правильно Долатказін

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  9. Virna

    Virna Well-Known Member

    у вас був плановий кесарів? цей лікар був моїм палатним - враження гарні
     
  10. ultra

    ultra Well-Known Member

    плановий, бо в мене 3 пологи і 2 кесарів. Маю з чим порівняти, бо троє пологів в різних лікарів і в різних пологових

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Кажу,як є зараз :). Він вам урочисто не оголошує,що сттиулює. Принцип ведення пологів із зьільшенням к- ті клієнтів стрімко наближається до загальноприйнятого. З липня на тривалий термін закривається Мед. Чесно кажучи,не заздрю я тим вагітним,яким народжувати при цих розкладах, що на Джамбула,що на Мечнікова. То буде конвейер ще той. Ці пологові загинаються за місяць мийки Меду, а тут закриття на невизначений наразі термін. Тут вже не до вичікувань і максимальноі природності лікарям ьуде
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. ultra

    ultra Well-Known Member

    та я уявляю на трошки що то буде, бо лежала в патології а потім після КР якраз коли медінститут був закритий. То був капець якийсь

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а хтось щось знає про лікарку з Мечнікова - Мінералова Лілія Петрівна? Буду вдячна за будь-який відгук!
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    Та виходу нема, хіба іхати в районні роддоми, чи в інші обласні центри. Мені це важко уявляється. Навіть в Пустомити не хочеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ohra

    ohra Well-Known Member

    Коли народжувала донечку, то лежала в медінституті, джамбула був на мийці, то був жах... Як мед закриють, то не хочу навіть уявляти. Сподіваюся до жовтня відкриють і налаштовую себе на Пустомити. Дівчатонька, порадьте лікаря з Пустомит.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  15. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Вона в декреті, наразі не працює.

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk
     
  16. ohra

    ohra Well-Known Member

    Халепа((( А чи є хоч якась інформація про лікарів з меду, плану куди їх переведуть?

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    Знайома в неї народжувала. На терміні близько 42 тижнів. Наче без стимуляції. Казала, що лікар всі пологи була поруч, для неї це було важливо.

    Я ж колись до цієї лікарки потрапила на огляд. Тоді мені поставили діагноз, який згодом в інших лікарів не підтвердився, а призначення виглядало як "все лучшее сразу".

    Тому думаю, що для спокійних пологів при нормальній вагітності - норм, а в складніших ситуаціях мабуть не варто розраховувати. Але то моє імхо.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якраз про мене, напевно. А може я себе накручую... просто порадили, поспілкувалась, сподобалось, але не все так просто. Тому думаю. Попередня моя лікарка була якраз з такого розряду - якщо без проблем - то нормальна. Але я вже і так стільки тих лікарів перебачила за останні два місяці, що просто хочеться довіритись одному. А отих розрекламованих не хочу. Чомусь мені здається, що вони не так виникають у ситуацію, багатьох нюансів можуть не пам'ятати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вони самі ще не знають. як і не знають, наскільки. Частина точно піде у неоплачувані відпустки- заяви пишуть вже.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Harring

    Harring Well-Known Member

    Була вчора у Долатказіна, сподобався , хоча дійсно зайнятий ,бо була і черга :знімав шви після кесарського пацієнтці і консультував "трохи вагітних" і тих , що після пологів , але час старався приділити усім .Оглянув , перечитав обмінку , передивився узд , спитав за попередні пологи . Я за "віддяку" теми не піднімала, він теж . Дав листочок, що потрібно на пологи з медикаментів майже все повикреслював.Сказав зразу ж телефонувати при якійсь зміні у поведінці дитини , або відходженні вод чи незвичних виділень . Справив хороше враження , бо занадто багатослівних лікарів я не надто люблю , стисло і по темі -то моє.
     
    • Подобається Подобається x 2