Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, хочу запитати відносно лікаря з Пустомит - Кравців Оксана В'ячеславівна. Хтось стикався, чув тощо. Цікавить люба інформація. Можу до неі стати на облік. От думаю - чи варто. Бо з тим обліком вже треба визначатись. І ця лікарка, наскільки зрозуміла, ще й пологи в Пустомитах приймає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ohra

    ohra Well-Known Member

    І мені її порадили. Теж цікавить.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  3. yogi

    yogi New Member

    Дівчата, а хто чув коли закривається ПБ на перемивку на Мечнікова?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Кажуть, ніби то з 1 червня, зараз тут лежу, запитувала для знайомої.
     
  5. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Хто народжував у Пустомитах? Поділіться враженнями. Там народжують на кріслах, чи на ліжках? І взагалі як там?
     
  6. purse

    purse Member

    Стояла в неї на обліку в 2015 році. Загалом, як для обліку то супер, не заморочувала особливо, лишніх аналізів не назначала. УЗД і скринінги, я робила там де вважала за необхідне. Лікарняний на декрет виписала, тоді коли я попросила.
    Стосовно самих пологів, то вона приймає, але я так і не знайшла тоді про неї відгуків та і обставини склалися так, що народжувала у Львові.
    Сам пологовий в Пустомитах доволі чистий ( вона робила мені екскурсію :) ), здається в род.залі стоїть ліжко трансформер чи просто ліжко, але точно не крісло.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Привіт дівчата! Хто-небудь стояв на обліку у Пелика Андрія Степановича? Як враження?
     
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Не стояла в нього на обліку, але була 1 раз на прийомі під час вагітності - робив ктг. Хоча я не була його пацієнткою випитав все про перебіг вагітності, пояснив кілька моментів, що мене цікавили. Тому склалося про нього гарне враження як про уважного лікаря.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, а Данков зараз працює?
     
  10. nali

    nali New Member

    Дівчата, хто нещодавно народжував в Рібун Т. М. На джамбула? Як вона вам? Багато чула що тепер зазналась дуже, і негативний відгук нарила в неті... Народжувала в неї 8 років тому, була досить задоволена- хоча про гроші намікнула, що малувато.
     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Рік тому в неї народжували дві мої сусідки з палати. Обидві були задоволені, після пологів вона кожного дня заходила, багато розказувала про післяпологовий догляд, оглядала їх, цікавилася дітками. Щодо грошей, то не знаю як зараз, але тоді подяки були скромні, на мій погляд - .
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, напишіть, будь ласка, в пп номер Улашина. Дякую
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Рібун зараз як і усі. Не цермониться і точно так само зловживає і стимуляцією і іншим
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2017 ---
    так
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Virna

    Virna Well-Known Member

    А хто церемониться? Бо щось відгуків добрих зараз мало? Колись читала про Малу-Гресик, хотіла до неї, потрапила, не то. Палатним був Долотказін. Думала, як вже вдруге то до нього. Зараз читаю, що і він підхід змінив.
     
  15. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Як на мене, то нащо загалі домовлятися? Ставлення не на багато краще (якщо і краще), а гроші маєш заплатити. То актуально може для тих хто вперше народжує. А попсувалися вони через те постійне домовляння…
    Я думаю про Пустомити. І скоріш за все без "домовлянь". Роженицями не так переповнений, як Львівські. Коротше зараз вже невідомо як краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. loginka

    loginka Member

    Дівчата,поділіться номером до Островського в пп
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2017
  17. Moza

    Moza Member

    Я в нього робила узд один раз в Параскеви. Але це було 4 роки тому. Був достатньо уважний і приємний у спілкуванні. Потім, пригадую, ще до чоловіка вийшов, сказав що все добре.
     
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Але до Пустомит ще доїхати треба, а якщо пологи стрімкі ... Хіба там лежати і чекати на пологи....
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    А Леськів Віра Дмитрівна ? Долотказін ? Халіна ? чула багато позитивних відгуків, що вони за природні пологи , чи це дійсно так , чи як кому пощастить ..... ????
     
  19. kiciatlo

    kiciatlo Member

    До Пустомит всього 40 хвилин їхати. І чи часто у рожениць стрімкі пологи? Я за комфортне емоціональне оточення… Мені здається що у випадку пологів (якщо не передбачається складних пологів, немає патологій і т.п.) треба орієнтуватись перш за все на комфортне оточення, а не на війну. Це буває, як правило, у Львівських пологових. Домовляєшся про одне, а потім починаєш воювати з усім персоналом щоб не рухали тебе, не нервували і нічого накололи під видом "вітамінних коктейлів". Таке враження що зараз жінка вже не має права на природні пологи…
    Щодо Пустомит я точно не знаю як там. Просто назвала їх як альтернативу. Сама скоро буду більш детально розглядати цей варіант. Але щодо Львівських - категорично ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    я з 4 пологами чудово доїхала в пустомити), лікар відмовилася мене класти наперід, бо не бачить причин.
    ліжко в родзалах трансформер.
    за 3 дні, крім мене було ще 2 породілі. Оскільки там всі на купу, жодної з них не бачила з капельницями, нікого не стимулювали. медикаментів не потрібно купляти, мають все, навіть рукавички. не мають одноразових пеленок, тому цим запасайтесь.
    ставлення звичайно краще, нема конвеєра, ніхто не заглядає в кишеню, санітарка після пологів мені подякувала, що я дала їй поспати), інша санітарка наполягала йти поісти перед випискою, бо поки я додому заїду буду голодна, а так не можна.
    але саме для мене головне- відсутність стимуляції, в тій самій ситуації на мечнікова- я вже мала капельницю.
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    як зі Львова 40 хв? ви ж не збираєтеся маршуткою їхати)
     
    • Подобається Подобається x 6