Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Перш за все, дякую за таку розгорнуту відповідь щодо Пустомит!

    А 40 хвилин, то дивлячись з якого району їхати. Може ми на розвідку в такий час поїхали що вийшло 40 хвилин
     
  2. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Може хтось знає на які проблеми очікувати якщо стати на облік у третьому триместрі? Аналізи роблю, УЗД проходжу, спостерігаюся в лікаря в Параскеви. Правда деякі аналізи вирішила не робити (скринінги), а СНІД, сифіліс та гепатит зробити вже у третьому триместрі коли стану на облік. Чи буде це проблемою по приїзді в пологовий?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Щодо Халіноі, то подруга в неі народжувала на 41 тижні, пологи стимульвані з нуля, причина перенос, але коліжанка сама хотіла вже вродити і дуже нею задоволена. Щодо Долотказіна інша подруга теж народжувала, стимуляція була присутня, за решту не знаю. Та й то кожен певно стимулює, якщо бачать, що жінка не пручається, тому то дуже індивідуально. Лікар, яка приймала в мене пологи, мою братову стимулювала з нуля, при тому що була категорично проти, то вона мене вітамінками годувала.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Siania

    Siania Love Life

    А чому так боїтесь вставати на облік швидше? Я останній раз була 5 квітня, наступні відвідити 17 травня. Аналізи здаю рідко, кров і сечу тільки перед тим як до лікаря. Скринінги за бажанням, ніхто не грузить :)
    Мабуть тут головне попасти до нормальної лікарки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я народжувала в 41 тиждень і 3 дні тоді, коли відійшла пробка і почалися схватки. Була категорично проти госпіталізації. Мій лікар також не бачив для того ніяких причин. Правда довелось через день ходити у ЖК для контролю за станом плоду. Народжувала не у Львові. Але була ще "зелена", то як щось колоти почали через 6 годинао приїзду в пологовий не пручався, а даремно… Другі пологи по перше приїду в пологовий коли будуть вже короткі інтервали щоб там не мучили, а по-друге не підпущу до себе нікого з голкою. Кожна жінка має право на нормальні, природні пологи якщо немає ніяких показів до протилежного або ускладнень. Тут, у Львові, мабудь про таке й не чули… Нажаль…
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    Просто я людина вразлива. Не хочу зайвих нервів і безкінечних черг… Вагітність друга. По прикладу першої цього не уникнути якщо стати на облік в державну, а в приватній дуже дорого зважаючи на те, що від половини аналізів все одно я відмовляюсь. А в кого Ви на обліку?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Siania

    Siania Love Life

    А в нас нема черг. Всі по талончиках. Ну максимум хв.15 чекаю.
    Я в поліклініці на Сихові в Боднар Тетяни.
    Просто якщо Ви пізніше підете на облік, то нервів точно не уникнути. Але вже дивіться як Вам зручніше, вони нічого не зроблять, але, думаю ставлення буде не з кращого, бо Ви наче нехтуєте правилами і т.д.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я як раз живу на Сихові! Теоретично можна спробувати. Мені головне психологічний комфорт. Аналізи все одно здаю і буду здавати надалі в приватній. Спеціалістів планую проходити там же. В тому числі і гінеколога. Але на облік не хочу в приватну через ціну, бо половини послуг не планую використовувати. Нащо переплачувати?! Облік, то просто формальність і я розумію що треба. Дякую за пораду!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    чого?) я з другою ставала в 22. ніхто нічого ні слова)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    може і залежить, але якщо йдеш впевнено, то не посміють нічого сказати. якщо хоч якась слабинка, то зразу почнуть залякувати. вважаю так - якщо маєш свого лікаря, аналізи і узд і так здаєш, то для папірчика спокійно можна ставати в 29-30 тижнів. цього цілком достатньо
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я на 21 ставала. Ніхто нічого не казав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Siania

    Siania Love Life

    Я теж начиталась що облік в поліклініці то щось страшне. А виявилось все культурно і без нервів. В нас там зробили ремонт, черг нема, нормальне ставлення. Огляду на кріслі не проводили, попросили принести копію результатів з останнього огляду приватного, ще до вагітності.
    Рекомендації по аналізах дають, від кількох відмовилась.
    Словом, нічого поганого не можу сказати про держ. облік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а це мабуть залежить від поліклініки.. Ти в якій? сихівській? мене моя два роки тому напрягала. напрягала з тим оглядом. але поняла що не дамся. тому залишила в спокої. але то думаю через мій анамнез.. ну і черги.. черги.. по дві три години..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я теж ще досі не стала на облік. Хоча планую ближчим часом). 20 тижнів. Не бачу потреби бігти швидше. Але то певно від кількості дітей залежить))). З першим встала до 12 тижня. Аналізи, УЗД, профільні спеціалісти - усе проходжу, бо то таки в моїх інтересах.
    Відносно пологів у Пустомитах - непоганий варіант для тих, хто живе у тій стороні Львова. Я таки не наважусь. Бо всяке у житті буває). І стрімкі пологи теж. Недавно були у гостях. Знайома народила буквально в приймальному, дома теж довго не сиділи. Живуть 10 хвилин від роддому. Як і ми, в принципі. Але за умови відсутності корків. А зараз це майже не реально. Чесно, навіть страшно))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Siania

    Siania Love Life

    Угу. Тоді ще не було талонів, запису по інтернету. Зараз вони трошки окультурили ь :)
    І до прикладу, в приватній Альтернативі я чекала двічі по 30 хв. :)
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    талони були. федоренко вони до одного місця були. вона своє знала. нету не було..
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я з третьою пішла "обліковуватися" в 29 тижнів. Ніхто не сказав кривого слова. Написала їм писульку, що раніше не могла прийти через сімейні обставини. Була на прийомі 3 рази.
    То ще від лікаря залежить. Але я не пам'ятаю, щоб за останні роки мала якісь конфлікти з лікарями через формальності. Треба знати свої і їхні права і не вестися на провокативні репліки:)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я так синочка народжувала, викликали таксі завчасно , тільки інтервал перейм став меншим. Поки я вдягнулася відійшли води... Так що сестра акушерка ставала серед дороги спинила джипа Від машини до родзалу я вже ледве долізла і поки чоловік перевдягнувся малий вже кричав. Тоді різниця між пологами рік була , то може тому так швидко , але хвилин 40 на дорогу точно не ризикну лишати... бо народжувати десь в машині мені страшнооооо :girl_cray: . А у Львові я так поняла тільки стимуляція і шо робити ???? :girl_impossible::girl_in_dreams:
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та якщо Ви приїдете так, як з сином, то вони не поставлять стимуляцію вже. Але в порівнянні львівські акушерки і в тих же Пустомитах - небо і земля. Я б до львівського пб не їхала зараз, коли така ситуація з місцями і тактикою ведення пологів. Навіть той мелесенький факт, що мені з третьою не перерізали пуповину, а так, без нагадувань, поклали на живіт без пеленочок і "тільки подивитися", мені багато важить. Зажерлися наші світила, я маю з чим порівнювати.
    Моя коліжанка недавно народжувала на Джамбула в молодої лікарки (Шнира прізвище), то відносно нормально. Але теж "метеликів" наліпили, все по схемі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  20. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Просто обурює ця тактика! І головне ніякої управи! Ви лишень знайдіть інструкцію того ж окситоцину! І дитині шкода і матері. А крім окситоцину скільки всього ще вливається?! Нащо за просто так без показів колоти ото все що вони колять! Ще й брешуть щоб далася. А потім ще й віддячити мусиш. За що? За то насилля над породіллею та дитинкою? Дивуюся чесно кажучи. Тим паче, як правило, акушерка виконує майже всю роботу, а віддячити - лікарю… Можно довго розводити полеміку, але глобально щоб щось змінити в тих пб Львова - точно не найближчим часом. Індивідуально можна: приходити на пологи з кимось у кого метальні нерви і буде то всьо контролювати та лаятися з ними. Непоганий варіант дуола. Вона ці всі глупості та твої права вже знає та морально стійка. Але багато але. Або їхати в районні пб. Я особисто - за останній варіант.
     
    • Корисно Корисно x 1