Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    Не обов'язково стимуляція. Мене не стимулювали ні першого, ні другого разу. Мою подругу теж (а народжувала вона 5 разів)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А вкого ви народжували ???
     
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    При виборі менш "зіркового" лікаря збільшується ймовірність нестимульованих пологів, НМД.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Важливо стати на облік до 30 тижнів, щоб оформити лікарняний. Бо дається лікарняний на скількись там днів до пологів і після. Відповідно чим пізніше оформите лікарняний, тим меншою буде виплата
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не знаю, чи вам ще актуально. Була в мене палатною, то теж думаю, що прості пологи без ускладнень прийме. А от щось складніше - то не впевнена, що в неї достатньо досвіду. Мееі вона виглядає досить молодою.
    Серед незіркових лікарів мені на Мечнікова адекватними тоді видались Нікітюк та Федашко.
    А взагалі, прислухайтесь до інтуіції своєї. Може це так звучить по-наївному, але в мене теж така дурна ситуація була перед родами, що я на 38 тижні шукала нового лікаря знову, видзвонювала, бо влітку багато у відпустці. В результаті все склалось на краще для мене.


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @loveterapy, дякую за інформацію. Щось мені здається, що зі мною цього разу буде не все так просто(. Багато факторів ризику, а ще є ймовірність КР. Тому от думаю, що ж то робити. Минулі два рази була не рекламована лікарка, все було без проблем, майже. А зараз крім багатьох проблем, додалася ще необстежена спина з сильним болем. Лікарка як почула, відразу натякнула про ймовірність КР. Я й сама, напевно, буду не проти, бо дуже боюсь після пологів залишитись паралізованою. Бо при наявності грижі (а обстежити іі зараз практично не можливо без шкоди для дитини) потуги можуть бути дуже небезпечними. А є хтось такий, що і природні приймає, і КР робить добре? І ще питання про Надіжка: знайомі добре його знають, можна домовитись з ним. Але чи варто?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Можу сказати лише за КР, мені зробив добре, без ускладнень. За ПП, нічого сказати не можу.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я в нього народжувала другого малого майже 4 роки тому.
    Можу сказати тільки саме-саме хороше про цього лікаря, хоча у нас на форумі є різні відгуки. Від себе можу поставити тільки плюс.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Думаю, в вашому випадку справді домовляйтесь з тим, хто зробить КР добре в разі потреби. Навіть тут на форумі багато пишуть, хто добре кесарить.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka
    За Надіжка можу поставити один плюс, один мінус.
    Але у вас серйозний випадок, я чомусь думаю, що поставиться відповідально. Я б на вашому місці регулярно наносила візити обраному лікарю з середини вагітності, на консультацію, порадитись , поговорити. Надіжко ніби зараз в Інтерсоно, з візитами проблем не має бути
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в принципі так, бо багато залежить від завантаженості лікаря. Хоча я народжувала у зіркового лікаря, у якої після мене було вже 9 пологів у найближчих людей ( дальніх знайомих не рахую), то там все було 50х50%- у кого стимульовані, а в кого ні.
    варто, якщо він вам підійде. Він прямолінійний і не буде приховувати, що коли вважатиме за потрібне- вестиме пологи активно.Про це говорить відкрито .
    вони адекватні , але зі своїми нюансами теж. Дивно, але за багато років практики ( той же Никитюк приймає пологи не менше часу, як і Надіжко), так і не стали популярними. Ну і зі складними випадками до них я би теж не ризикувала іти.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А Леськів Віра Дмитрівна і Долатказін , що можете про них сказати ???
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    І мене цікавить Долотказін. Він стимулює, навіть якщо домовлятись про природні пологи?
    Я от теж задумуюсь про Пустомити, якщо вагітність буде протікати добре. А кого з лікарів там радите?
     
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Раніше здається не було значення, просто лікарняний був на 126 днів .
    Чи тепер якщо стати на облік пізніше ніж в 30 тижнів, то скорочується кількість днів допологового лікарняного ? Хто в курсі, відпишіть, будь ласка !!!
     
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Саме так
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. ohra

    ohra Well-Known Member

    Стала на облік в Пустомити. Про лікарку відгуки різні. Як веде вагітність і реагує на відмови мені подобається. Ще приймає пологи, розглядаю як основний варіант.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    То в Пустомитах і облік і на родах ті самі лікарі? І яке прізвище лікарки?
     
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчата, ще маю питання, якщо ставати на облік, то можна самому обирати гінеколога , чи вони в поліклініці закріплені за певними вулицями ?
    До поліклініки якої належимо територіально, то знайшла лише таке
    Жіноча консультація - графік - Комунальна 4-та міська клінічна лікарня м. Львова
    Кого з них можете рекомендувати, щоб стати на облік ?
     
  19. ohra

    ohra Well-Known Member

    Ті що ведуть облік і приймають пологи. Можете стояти і народжувати в тієї самої. А може стояти в однієї, а народжувати в іншої. Я в Оленюк Валентини

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А там можна без львівськоі прописки ставати на облік?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk