Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Одягають лише шапочку і шкарпеточки, кладуть на живіт. Зверху накривають пеленкою і ковдрочкою (рушником). Як дитинка трохи відпочине і включить "пошуковий" рефлекс - допоможуть з прикладанням до грудей. Так ніжитесь 2 години. Важать, міряють вже після 2 годин, одягають дитинку перед переводом у палату спільного перебування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    знайома в нього народжувала 4 роки тому
    Три роки тому як народжувала то так і було. На кілька хвилин і одягали, міряли, важили. Місяць тому народжувала то викладали відразу на живіт на 2 години. Там навіть якийсь папір тре підписувати де вказуєш чи відразу міряти-важити чи 2 години тримати на животі
     
  3. rosomaxa

    rosomaxa Member

    Я народжувала у нього два роки назад,зараз теж планую у нього народжувати. Дзвонити до нього можна цілодобово,трубку завжди бере,скаже в разі чого, що робити, уважний,спокійний,приходив постійно після народження дитини. Коли я приіхала в роддом,то мені теж щось кололи,це типу заспокійливе чи що,точно не стимуляція,бо довгоя я мучилася з тими схватками, більше як 12 год. Просила його щоб пуповину не обрізали зразу,але так як в мене народилася велика дитина,то поклали і забрали під лампу.
     
  4. gladiolys

    gladiolys Member

    Дякую дівчата, буду далі думати. І скиньте будь-ласка хтось ще номер Герчаківського в пп. Наперед вдячна.
    І ще чи робить він КС в разі чогось?
     
    Останнє редагування: 8 Серпень 2017
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я навіть уже не дивуюся, як жінки вірять у "природність" пологів у таких лікарів. Навіть уже не коментуватиму, що і до чого...
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. gladiolys

    gladiolys Member

    Сніжна прокоментуйте будь-ласка для мене, у яких це таких лікарів? Тобто Герчаківський дуже любить стимулювати?
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    У тих, які колять невідомо що (95%, це була стимуляція), не дотримують теплового ланцюжка (обгунтувавши це вагою дитини WTF????), пуповина не відпульсувала.
    Це не природні пологи, це вагінальні
    Думаю Сніжна писала не про саме Герчаківського, а про опис самих пологів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Невже ніяк не можна на це вплинути? А якщо партнер на пологах хіба дитину насильно відберуть і почнуть маніпуляції? Поділіться досвідом
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Була я сьогодні в Пустомитах. Показали мені іх роддом. І мені, в принципі, сподобалось. Їхала туди з думкою, що народжувати там не хочу. Але знову сумніви... Там якось так спокійно, навіть по-домашньому. Навіть не знаю як пояснити). Без понтів, чи що). Але оте добирання туди... Сьогодні дорога зайняла 45 хвилин. Це з тим, що ми трохи зрізали. А як доїхати туди в час Х? І ще питання - там є УЗд в самому роддомі? Бо забула спитати. І хто там робить КР на всяк випадок. І хтось таки народжував у Кравців? Дякую!
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Можна, прочитайте протокол і відстоюйте свої права
     
  11. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Можна ссилку? :girl_smile:
     
  12. rosomaxa

    rosomaxa Member

    Та він мені якраз і нічого не колов, при поступленні в роддом, в самій приймальні укол робила мед сестра, черговий лікар оглянув подзвонив Герчаківському сказав що народжу не раніше як завтра в обід і відправили спати,якщо це так можна назвати,тому стимуляцією це важко назвати. В нього ж народжувала чоловіка сестра,то іі стимулювали,бо там був важкий випадок,але вона підписувала документ,що згодна
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Посилання не маю, але він легко гуглиться, протокол ведення нормальних пологів, шукайте на сайті МОЗу. І ще раджу прочитати протокол догляду за новонародженим, також можна загуглити
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Медсестра може лише виконувати маніпуляції. Тобто сама нічого вона не колола, лише те, що призначив лікар. Відповідно або той, хто оглядав, або домовлений.
    Заспокійливе мені якось геть в ту картину не пишеться. Та й будь-що інше

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я теж планую туди на чергову бригаду, спочатку хотіла народжувати в Марич, але вона в декреті, тепер роздумую чи шукати когось чи іхати на чергову? Дякую Вам за відгук.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. rosomaxa

    rosomaxa Member

    Чоловік згадав,що кололи -ношпу ,так що нічого в ній не бачу стимулююяого
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    До речі, показувала мені роддом акушерка Таня, дуже мені сподобалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kiciatlo

    kiciatlo Member

    А як домовитися щоб роддом показали? Обираю між Жовквою і Пустомитами. Теж хотіла в Марич, але декрет :d25:
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та я думаю, що то без проблем. Підходите у пологове відділення, на другий поверх. Там в коридорі є пост, там і сиділа акушерка. За мене попередила лікарка, але вони там дуже дружелюбно налаштовані, і без проблем заведуть. Дали халат і бахіли, провели, показали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member