Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ну ношпа це далеко не мінералочки випити. Якщо не помиляюсь, вона заборонена вагітним. Ну і були статті який вплив дає ношпа при початку пологової діяльності. Відповідно вона ж і могла до ваших "мук" пару годин накинути

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А мені деколи здається, що ношпа взагалі ніяк не діє. При серйозних ситуаціях ще жодного разу не відчула дії. Думаю, що і під час пологів навряд чи дуже допоможе полегшити біль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. rosomaxa

    rosomaxa Member

    Якраз вона і не заборонена,але сперечатись і відстоювати кожен свою позицію можна вічно, бо в кожного своя думка і погляди, комусь і сінепалка шкодить, якось так))
    --- дописи об"єднано, 10 Серпень 2017 ---
    Мінералка
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @rosomaxa я з Вами не сперечалась. Суть в тому, що описані Вами пологи не є природніми і їх такими зробив саме лікар.
    У Вашому дописі вийшла підміна понять, яку потім хтось читатиме та вважатиме істиною.
    Мої дописи були суто для того, аби це розділити.
    Якщо Ви вважаєте Ваші пологи природніми, без питань, мені це не конче важливо: )

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Це ще один " чудовий" стандартний хід лікарів: приіжджає вночі роділя. Лікар бачить, що в пологах,але ще до часу Х є великий проміжок. Кому не лінь іхати вночі і відкриття шийки вже значне-приідуть і стимульнуть. Кому лінь і бачать, що шийка ще може чекати- кажуть вколоти седатик + нош пу і т.п. ( в гіршому випадку- ще і гінепрал) - і відправляють " спати- чекати* в патологію". В результаті під седатиком пологова діяльність сповільнюється, лікар спокійно висипається і приіжджає вранці. Одним словом, просто нічого не робити і дати спокій - не можуть : або колять сповільнююче родову діяльність і нош- пу,щоб лікар виспався і не гнав вночі на пологи, або стимулююче + нош- пу, коли до ранку немає коли особливо чекати
    --- дописи об"єднано, 11 Серпень 2017 ---
    Саму нош пу не колять. Якщо є дійсно пологова діяльність " в ходу" - ношпа має 0 ефект. Іі вводять вбо із стимулюючим або навпаки- розслвбляючим. .
    П.с. я " діко ізвіняюсь" перед усім фанклубом Герчаківського, але особисто я скажу одне: це лікар який дуже все завуальовує взагалі по пологам. А як тільки юачить,що там попадається роділя, якій по вухам не проідеш ( а ще не двй Боже - задає питання дійсно в тему і хоч трішки орієнтується- починає псіхувати і спригувати. Це ідеальний лікар для ідеальних лікарняних роділь :). А- потім ще купу позитивних відгуків ,які виловлюють як написані з одного аккаунта на спец.сайтах знаходять :).
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @сніжна, прошу поради!
    Отже, потрібен лікар, не дуже розрекламований (не люблю я тих таких модних), адекватний, який зможе у разі необхідності зробити КР. Бажано людяне відношення без сюсюкання. Якщо буде жінка - добре). Якось я трохи стидаюсь))). Ну але то вже не так принципово.
    Може є так лікар? Роддом значення не має.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Rodionochka я не візьмуся нікого радити, бо то дуже індивідуально. Зазвичай мені пілходять ті лікарі,які мало кому підходять :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. gladiolys

    gladiolys Member

    От читаю і все більше розумію, що толку з того домовляння мало. Перед першими пологами я і говорила і просила лікарку, що за природні пологи і що хочу знати, що мені колять і для чого, на все гарно махалося головою, а в результаті я зараз бачу, що пішла по схемі одразу як приїхала в роддом. Бо мені зразу вкололи ношпу (як виявляється тепер не просто ношну) ще навіть лікарка моя не приїхала.
    Тепер знову не знаю навіть приблизно кого вибирати, Герчаківський тепер не хочу, про Кунинець я тоже вже щось начиталась.
    Дівчата, а хтось щось знає про Леве О.С. з Джамбула? Дуже мало відгуків, може хтось народжував?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Дівчата, а хтось щось знає про Леве О.С. з Джамбула? Дуже мало відгуків, може хтось народжував?[/QUOTE]
    Так,2 моі сестри у неі народжували :)
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А хтось має телефон Данкова? І як його звати? Хочу з ним порадитись.
     
  12. Virna

    Virna Well-Known Member

    Мені теж голова крутиться від вибору лікаря. Дуже багато родичок народжували у Верхівськоі, але в неті про неї відгуки не дуже. Чи шукати когось хто візьметься за пп після кесаревого, чи відразу шукати доброго хірурга і йти на операцію. Так мрію про пп, але і страшно за рубець.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Олег Веніамінович. По тел. він не консультує
    --- дописи об"єднано, 13 Серпень 2017 ---
    Верхівська добре кесарить. Дорого правда :). З природніми після КР бавитися не буде. Зрештою, на природні пологи я іі би не розглядала. Вонм у неі зовсім неприродні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я і не хочу по телефону. Але домовитись про зустріч потрібно.
     
  15. gladiolys

    gladiolys Member

    Скажіть будь ласка вони задоволені? Чи можна з нею надіятись на щось природнє? І як вона як лікар (маю на увазі компетентність)?
    Я розумію, що раз на раз не приходиться, і в кожного виходить родити по різному з одним лікарем, але хоч якийсь кецик інформації.
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    На скільки читала, то у Львові ніхто за ПП після кр не береться. Навіть якщо при знайомстві лікар погоджується на ПП, то потім переконує на кр. На фб є група Вагітні теревені, там багато інформації про це
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Virna

    Virna Well-Known Member

    Та знаю, що зовсім не природні. Але так виходить, що добрі хірурги з пп бавитися не хочуть. А мені б хотілося такого лікаря, хто в разі чого швидко відреагує і реально буде відслідковувати ситуацію. Бо чесно скажу, дуже хочу сама, але і страшно, треба мені впевненого лікаря. До речі, напишіть в пп, скільки в Верхівськоі "коштує" кр, бо всі народжували вагінально, давали на свій розсуд, як на мене не багато. Я розумію, що скільки даси, так і буде. Але навіть не знаю від чого відштовхуватися.
     
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А Жемела не береться за природні після кр?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Моя знайома в Жемели народжувала після кесарського
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Virna

    Virna Well-Known Member

    А де цей лікар працює? Нічого не чула. І скільки часу було між пологами?