Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Леве стимуляцію ткд любить. Лиш вам про це не казатиме :). В Мед уже на пологи не приймають
     
  2. gladiolys

    gladiolys Member

    Так як залишиться тільки Джамбула і Мечнікова я щось переживаю, щоб з моїм щастям і там і там будуть чергувати не ті що треба) І взагалі не знаю чи хватить сміливості не домовлятись ні з ким. Хоча на перших пологах що домовлялась, що ні, і стимулювали, і кричали і т.д. Тому на цих пологах так хочеться нормального відношення, щоб родити, а не воювати.
    --- дописи об"єднано, 24 Серпень 2017 ---
    Отже я знову в пошуку( Напевно вже не має тих хто не любить(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Якщо не помиляюсь, з 1 вересня пологовий на Мечнікова прийматиме лише жінок з області. Братовій так лікар сказав. Тому, @gladiolys, може, ще таке перепитайте (чи то стовідсотково так). Ось і звузиться коло пошуку.

    Надіслано від мого LG-D335, використовуючи Tapatalk
     
  4. Virna

    Virna Well-Known Member

    Ого, тобто для львівських залишиться лиш Джамбула? Капєц...
    Сьогодні дзвонила до Долотказіна, то питав чи є прописка і казав після першого подзвонити, бо тоді знатиме який наказ. Мене ще це здивувало. А тут Ви таке пишете. А знають вже на скільки мед закривають?
     
  5. gladiolys

    gladiolys Member

    А таке взагалі реально? Де ж там всі будуть поміщатись?
    Мене це також цікавить. Це планова мийка, чи там ще будуть якісь ремонтні роботи і воно на довго затягнеться? Взагалі де можна дізнатися цю інформацію?
     
  6. germiona

    germiona Member

    Швидше шо навпаки, будуть приймати тільки з Львівською пропискою

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Мед закривається попередньо до 11.11. Ремонт пологового відділення. Мечнікова і Джамбула прийматимуть жінок з львівською пропискою. Область має народжувати по районам. Можливо хіба братимуть лише жінок з певною патологією- не знаю. Думаю,що братимуть за доиовленістю і без поописки. Але загалом за правилами- мають лише львівських або з певною патологією, що потребує спостереження тут. Лікарі обласного на цей час будуть переведені по різним пологовим, в тоиу числі і районним
    --- дописи об"єднано, 25 Серпень 2017 ---
    Є рішення управління при ЛОДА ще від квітня місяця
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Virna

    Virna Well-Known Member

    Мені казала гінеколог з районного пологового, що їм вже казали по-мінімуму направляти до Львова.
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А чи можна буде десь дізнатись, хто наприклад з меду в Пустомитах на час його закриття? Чи то хто куди сам влаштується і загального розпорядження нема?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я так розумію, що лікарям з Меду пропонували або йти у відпустку або давали альтернативу по області і міським пологовим. А от хто куди і що обрав- то питання.Масово нікого не переводили. Коли на ремонт був закритий колись Мечнікова. то багато лікарів якраз обирали цей час для відпусток і відпочинку, а не переводилися. ну а хтось паралельно по приватним медичним закладам і так ще і до того консультував, тому залишалися лише в приватних на той час
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. AlinkaHappy

    AlinkaHappy New Member

    Привіт, дівчата. Визначаємся з лікарем на пологи, гінеколог в якого стою на обліку порадила Рачкевич Олену Станіславівну - вона на Мечнікова приймає здається. Але в інтернеті дуже мало відгуків про неї, а хотілося б знати побільше. Чи знаєте щось про неї? може в когось приймала пологи
     
  12. gladiolys

    gladiolys Member

    Сьогодні знайомилась з лікаркою. Ніби все нормально, хоча за тих 10хвилин важко якось зрозуміти твоє чи ні. Але сказала наступного разу приходити в термін 38-39 тижнів, подивиться мене на кріслі. От я зараз думаю, а що там дивитись, тобто оглядають лікарі зазвичай на такому терміні, чи краще там нічого не рухати? Я вже просто начиталась про те що тими оглядами провокують пологи, чи то в мене вже параноя.
     
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Нема чого туди лазити без потреби. Дитя саме знає, коли йому з'явитись.
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Мене не оглядала. Перші три рази я приїжджала з переймами на 40-41 тижнях. Четвертий раз я сама напросилася на огляд за день до ПДП, і то було хвилинку на кушетці, а не на кріслі.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Теж боюсь пришвидшувати процес. Хоча сьогодні лікарка запропонувала глянути, бо таки живіт трохи тягне. Але я так і не зрозуміла чи вона серйозно, чи жартувала. В мене майже повних 36 тижнів. Питала чи можна ще в басейн, то сказала ще хоч тиждень походити, а далі все можна).
     
  16. gladiolys

    gladiolys Member

    В мене зараз також майже 36 тиждень. Просто я думаю, що вона отак при знайомстві наперед собі подумала, що подивиться мене через три тижні, щоб щось там пришвидшити. Тим більше я з нею обговорювала стимуляцію, просила без потреби не застосовувати, або принаймі пояснювати, що зі мною роблять і для чого. Я розумію що при знайомстві можна обіцяти одне, а потім робити інше, але все ж.
    Казала, що подивиться чи розгладжена шийка, але я собі зараз думаю для чого? Може тому, що по узі мені прогнозують на тиждень раніше.
    Перший раз мене також не дивилися, лікар робила КТГ на такому терміні в пологовому, а дивилась вже в той день коли почались перейми. Тепер я в роздумах, чи ще з кимось знайомитись, хоча навіть не знаю з ким, реально вже голова від того болить. Поговоріть хтось зі мною)
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @gladiolys а до кого ви ходили знайомитися?
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як я Вас розумію). Сама ще не визначилась. Є три варіанти): 1.Пустомити і лікар по обліку. Ніби нормальна, але теж хотіла на кріслі дивитись в ПДП. Ну і як припре, не впевнена чи доіду). А сидіти розраховую дома до останнього, таким чином намагатимусь уникнути стимуляції.
    2. Данков, в якого ще навіть не була. Піду, поговорю. Там буде видно.
    3. В час Х обдзвонити пологові і взнати де хто чергує, а тоді вже до меншого зла поїду).
    Але дуже сподіваюсь, що таки оберу лікаря.
     
  19. gladiolys

    gladiolys Member

     
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А чергову не розглядаєте? Наскільки я знаю Коваль популярна лікарка, чи буде в неї час дотримуватись протоколів? В мене 34 тиждень, хотіла в мед на чергову, але на жаль його закривають, тому зараз розглядаю Пустомити на чергову, думаю з Сихова встигну. Перших двох народжувала в Левицької на мечнікова, можливо ішла б і втретє, але лише за умови, що мед буде відкритий.