Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Говорила сьогодні з лікаркою, то казала, що зараз у них багато львівських. Ось і вони стають популярними).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вона була моєю лікаркою. Але в мене КР, тому мій досвід вам не буде актуальним. Хоча зазначу, що як лягала в патологію, то вона теж проводила огляд, але пологів він не спровокував. І ще один момент пов'язую з тим, що вона була моїм лікарем - ніхто навіть не натякав на якісь віддяки (не знаю чи везло, чи боялися).
     
  3. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    @gladiolys Не знаю, які у Вас вимоги до лікаря, але мене Коваль і стимулювала, і намагалася дитину витиснути, чого я аж ніяк не сподівалася. Кажуть, хороший фахівець у випадку КР.
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну та тут не в популярності справа, а в банально нема куди дітись, бо я не хочу лежати в коридорі у Львові, бо навантаженість шалена, тому шукаю альтернативи. Думаю там і деякі лікарі з меду будуть працювати на час його закриття.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  5. gladiolys

    gladiolys Member

    Відгуків про неї відносно не так і багато, тому я не подумала, що вона дуже популярна.
    Не знаю якщо Пустомити, то мені якось страшно на чергову, хіба що з кимось домовлятись там, а з ким? Читала тільки про Марич, яка в декреті.
    Мені також з Сихова)
    Чому? Тому що буде багато породіль і всіх будуть підганяти родити?
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так, саме тому, повірте, якщо за день народжують наприклад 10 жінок, а є всього 5 родзалів, то ніхто не буде чекати 2 години теплового ланцюжка, бо треба наступній народжувати. Те саме і з стимуляцією.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. gladiolys

    gladiolys Member

    Я про це думала, але чи не буде переповнений і пологовий в Пустомитах? І чи не відмовлять вони комусь з вулиці, я маю на увазі з львівською пропискою?
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2017 ---
    Ну якраз і шукаю такого лікаря щоб уникнути всього цього, але реально по відгукам стимулюють усі, хтось більше, хтось менше, кому як повезе. Я при зустрічі обговорювала з нею це питання, але розумію, що на самих родах все може піти по-іншому. А тепер ще почитала про її популярність + посада, от тепер навіть і не знаю з ким ще йти знайомитись.
     
  8. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    З відгуками не вгадаєш. Тут на форумі - позитивні, але в реальності буває по-всякому. Ще маєте час.
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я про це не задумувалась, але мені здається що всеодно буде менш заповнений. І якщо я приіду вже з родовою діяльністю не думаю, що мене попруть, хоча. В мене взагалі навіть не львівська прописка.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вчора питала про це - не відмовлять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Коли була там на екскурсії, то палати там розраховані на 4, але більше 2 не селять. Так було в кінці липня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мені на Мечникова казали, що вони в коридорах не кладуть. То було півтори місяці тому.
     
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А моя знайома лежала, коли мед мився, правда щось 2 години, поки когось не виписали.
     
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата хто народжував в Рібун Т. М. Напишіть відгуки будь ласка чи встигає вона до породіль попри Узд, чи стимулює? Як вона як профі? Бо досить молода, але справила на мене якесь таке позитивне враження, що хочу піти познайомитись з нею. Якщо хтось має іі номер киньте в пп будь ласка.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  15. gladiolys

    gladiolys Member

    Я теж після узд задумалася на рахунок неї, але потім почитала трохи відгуки тут, трохи на інших сайтах, і передумала.
    А зараз натрапила на свіжі відгуки у фейсбуці, то багато хто пише, що взагалі нічого не колола, акуратно зашиває, багато порад, вміру строга, це так в двох словах. От я знову задумалась, може то піти познайомитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я в неї народжувала в 2015 р., то все було чудово, без стимуляції. Але в мене роди й так протікали швидко, тож не було б кули ту стимуляцію й вклинити:) я лікарем задоволена, все добре пояснила про післяпологовий період, не захланна до грошей і взагалі дуже людяна.
    Проте моя знайома про неї іншої думки - на її родах з Рібун були і стимуляція і тиснення на живіт і непорозуміння з лікарем.
    Тож, думаю, що це ще залежить від конкретної ситуації.
    Особисто я наступного разу народжувати планую в Рібун, а знайома - категорично ні, шукатиме іншого лікаря.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Для тих, хто в танку - як і де то можна почитати відгуки про лікарів з пологових у фейсбуці? Дякую!
     
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Група вагітні теревені.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    А як туди додатись? Я кинула запит то він тиждень висів, так мене і не додав ніхто :sad:
     
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Навіть незнаю, що Вам сказати, бо мене додали протягом дня.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk