Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Matvijko я тебе там в батьківстві тегнула . Там теж обговорювали рібун
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. olyasvitlyk

    olyasvitlyk Member

    Дівчата привіт! Шукаю номер телефону до лікаря Федашко І.Р. Можливо хтось має його контакти?
     
  3. gladiolys

    gladiolys Member

    Я читала в групі Батьківство. Там не тільки про лікарів звичайно, але якраз вчора, сьогодні були пости про Рібун і про лікарів з Мечнікова.

    От я про Рібун здебільшого хороше читаю, але є і такі відгуки, де описано, що вона пологи досить жостко веде, навіть тут в темі не раджу.
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я теж читаю, читаю і читаю, а вирішити нічого не можу! Мені здається що кожен лікар з кожною іншою жінкою веде себе по-різному, тут не вгадаєш. Я напевно, як пологи почнуться просто обдзвоню пологові і дізнаюсь, хто чергує, а тоді вирішу куди їхати, втомилась вже шукати, зрештою вагітною не лишусь. Пи.Си. То я себе так потішаю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Аналогічні думки). Лиш боюсь, що у той час буду трохи не в собі))). Я себе знаю - в стресових ситуаціях в мене зникає логічне мислення))). Але дуже сподіваюсь на адекватність чоловіка). Ну і чисто психологічно мені б було легше, якби вже визначилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Nica

    Nica Well-Known Member

    Чим більше читаю тим більше заплутуюся((((, але переконуюсь, що в кого все пройшло добре, той лікаря і хвалить. Маю до Вас таке, можливо тупе, запитання чому всі бояться стимуляції? З витисканням історія зрозуміла, хоча, якщо є покази і грамотний лікар, то ще може бути виправдане. А от за стимуляцію не можу знайти нормальну інфу.
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Я так зрозуміла, що тоді дитина дуже стрімко йде, не природньо пробиває шлях. Відповідно, більш ймовірна травмованость у дитини і сильні розриви у породіллі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якщо коротко - це не природньо, а коли втручаються у природній процес нічого доброго не виходить. У більшості випадків ускладнень в пологах винне саме стимулювання. І дуже рекомендую прочитати книгу Мішеля Одена "Відроджені пологи", вона тоненька на півдня читання))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Nica стимуляція може також негативно позначитися на дитині. З того що я колись читала, то може бути причиною неврологічних порушень (порушення сну тощо).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    При природньому протіканню пологів перейми наростають поступово. Коли в цей процес втручаються стимклюючими, перейми починають йти безпепервними сильними хвилями ( хто проходив через окситоцин- різницю відчуває одразу). Перейма+ це стискання м язів, що супроводжується і спазмом судин. Коли оці спазми йдуть інтенсивно і безперервно, дитина частково страждає і від гіпоксіі. А це - підвищений ризик по неврологіі теж. Крім того, при введенні окситоцину майже завжди застосовують обезболюючі на кшалт наркотичного промедолу. Він проникає і до дитини. Якщо анальгетик введений по часу запізно - малюк народжується " сонним", із загальмованими рефлексами. Це заваджає неонатологам правильно зробити оцінку по Апгар. В резкльтаті дитині можуть бути призначені непотрібні втручання. Стосовно ж мами- окситоцин підвищує ризики травми шийки матки ( вона не всьигає підготуваттся до інтенсивності перейм), ризики внутрішніх розривів і травм. Також велика к- ть окситоцтну провокує інтенсивне вироблення молока. В результаті, на непідготовлнні протоки йде навантаження. Ьа і молоко прибуває не за потребами дитинки. І на 3-5 день жінка стикається із таким непртєиним явищем, як гіперлактація . А поиім - і лактостаз.
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @сніжна ті всі страхи що ви понаписували ще й всі разом проявляються далеко не у всіх (маю подруг яких стимулювали і нічого подібного у них не було, і з дітьми все чудово:girl_smile:), то хіба якщо лікар провів неправильно стимуляцію або у жінки неперонисимість препаратів. Додам, що я за пологи без зайвих втручань і стимуляцій але іноді і це потрібно, а от чого часто стимулюють без вагомих причин то вже інше питання.
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Дівчата, дуже-дуже потрібно контакти лікаря Долотказіна Олега Енв. :girl_flag_of_truce:
    Буквально на сьогодні )
     
  13. Nica

    Nica Well-Known Member

    дівчатка, а ще таке питання, як то йди до лікаря домовлятися? Бо я не маю на кого зіслатися. Чи вони беруть отако з вулиці?
     
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Беруть, не хвилюйтесь)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    виправдане витискання :)

    Стимуляція порушує біомеханізм пологів, який складається не лише з відкриття шийки матки, а з дуже багатьох взаємно пов'язаних процесів, які регулюються гормональною взаємодією мами та дитини. Процеси ці мають дуже індивідуальний характер і тривалість. Втручання в процес може призводити як мінімум до нестерпної болючості перейм та зовнішніх розривів-розрізів. А в гіршому випадку - до кровотечі, розриви шийки матки та нижнього сегменту матки, проблеми з відділенням плаценти, дистрес-синдром в дитини. Ну і стимуляція пологів підвищує ризик екстренного кесарського розтину.
    Плюс індивідуальні реакції на стимулюючі препарати.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    "Лікар провів неправильно стимуляцю" то як? :) Я сама стимульована ( виправдано). І не одним, а двома різними препаратами. Куди сильнішми, ніж окситоцин. І 7 годин під двома стимулюючими. І у мене без наслідків, навіть без епізоо і жодного розриву, і у дитини теж ( хоча , якщо добре розібратися, то нюанси були , зокрема навіть по гіперлактації). Але якраз стимуляція зачасту призводить до проблем, про які багато хто і не здогадується, що вони можуть бути пов язані.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А в мене були наслідки стимуляції. Надрив шийки матки, втрати свідомості в пологах, дистрес в дитини і екстренний КР на "десерт"
    тому що я погано реагую на стимулюючі. Лікар був в шоці. Казав, що я мала б години за 3 розродитиись на такому коктейлі, а за 11 годин крім диких болів майже ніякого прогресу.
    Гіперлактація теж була. З двома меншими обійшлося без окситоцину, то маю з чим порівняти.

    Зараз просто епізіотомія в тих, хто народжує вперше, - через одну. І це давно сприймають як норму і навіть не думають, чому і що спричиняє
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, а хто народжував в Погорецької С.Я в Пустомитах поділіться будь ласка відгуками.
     
  19. gladiolys

    gladiolys Member

    Дівчата а хтось народжував в Пустомитах в Оленюк В.С. або Погорецької? В мене знайомі домовились з Оленюк, і я знову в роздумах, дуже мало відгуків, знайшла тільки декілька про Погорецьку.

    І ще, можливо хтось орієнтується, які ризики народжувати не у Львові, а в тих же Пустомитах, маю на увазі чого такого не має в пустомитівському пологовому, що є на Мечнікова, якась реанімація для немовлят, чи щось в цьому роді?

     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А на мечнікова є реанімації немовлят?