Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Дуже потрібен телефон лікаря Сікори Ореста з пологового на Джамбула. Хто має, напишіть, будь ласка.
     
  2. DollyL

    DollyL New Member

    Всім привіт:girl_bye: Напишіть будь ласка номер Коваль Ольги Іванівни
     
  3. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата може хтось знає де зараз приймає Середа Марія Миронівна?
     
  4. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Вона зараз на Джамбула приймає.
     
  5. Nytela

    Nytela New Member

    Хто що знає про лікаря Лехновська Тамара Анатолівна,скільки бере за роди,мені говорили що дорого,може зтось недавно родив у неї і знає.
     
  6. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Народжувала два рази в нeі. Ціни нe називає, скільки дасьтe, за тe дякує. Ну у всякому разі, я нe питала, а давала скільки вважала за потрібнe. Мeншe ніж дівчата по палаті
     
  7. Nytela

    Nytela New Member

    А коли ви народжували?
     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Середа, Лехновська....лікарі з батальної були. Дівчата, ви до них куди розраховуєте?
    Я зараз намагаюсь хоч якось збирати інформацію і налаштовуватись на кількох лікарів в різних Пб, бо навіть не знаю куди податися в травні.
     
  9. Nytela

    Nytela New Member

    Мені теж на травень родити,а батальну мають відкрити в середині квітня,читала що Лехновсяка приймала і на Мечніковпі Здається ще в мед інституті,завтра буду до неї дзвонити і вже буду знати,тоді відпишу де саме)
    --- дописи об"єднано, 21 Березень 2018 ---
    А ви що чули за лікаря Лехновська Т. А,?
     
  10. inluna

    inluna Member

    Братова з нею домовлялась. Коли відійшли води і передзвонила що почалось, то Лєхновська сказала, що щойно мала породілю і ще чергування, замучена і щоб братова їхала до чергової бригади на батальну. Типу вона нині нічого більше приймати не буде. Довелось їхати до резервного лікаря в інший пологовий. Майте на увазі що з нею є такі нюанси, або зразу домовляйтесь що робити якщо вона прийняти не зможе/ не захоче.
     
  11. Nytela

    Nytela New Member

    Ясненько,таких відгуків про неї ще не чула,тільки позитивні.І будь тепер розумним в кого то я маю родити)
     
  12. inluna

    inluna Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    Не факт, що і у вас так буде. Але, як на мене, краще хай лікар чесно скаже, що не в силах пологи приймати, чим буде потім пришвидшувати або приймати не зовсім тверезі рішення через втому.

    Я в Лехновської народжувала. Вона була на зв'язку і на Великдень, і на травневі свята. Я в цей період в половому лежала ще до пологів, то вона і заходила у всі ці дні. Тільки один день попередила, що її не буде. До речі, за той час і чергування мала, але "вродити" мене не бралась, хоч тоді вже перевалило за 41 тиждень. Бо сусідку по палаті її лікар таки стимулював собі на чергування при аналогічному терміні.

    Але, чесно, я не берусь радити лікаря. В мене все добре пройшло, але якийсь незрозумілий осад лишився. Я вже майже рік не можу зрозуміти від чого. Та й взагалі той вибір лікаря - це лотерея, не більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Nytela

    Nytela New Member

    Може і так,все що неробиться робиться накраще,в мене теж перші пологи,незнаю як що і до чого)
    --- дописи об"єднано, 21 Березень 2018 ---
    Ще таке питаннячко скільки вона бере за роди,і чи давно ви родили?
     
  15. Siania

    Siania Love Life

     
  16. Nytela

    Nytela New Member

    Згідна з вами на всі 100%,всі ми живі люди,мабуть піду до неї)
    --- дописи об"єднано, 21 Березень 2018 ---
    Ого,і таке буває)))
     
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    Минулого року в травні. Ціну не називає, все на ваш розсуд.
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а що зараз чувати про Усика? шось його тепер значно рідше згадують чи то він просто вже постарів і виросли нові молодші кадри, які тепер якраз нарощують популярність?
    чи попадався комусь графік закриття на мийки цього року?
     
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А що хочете про нього почути? :)
     
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я в нього народжувала три роки тому, і зараз ото думаю чи йти знов чи пошукати ше кого... Просто зараз він значно рідше фігурує в переліку "лікарів від Бога" ))) Згрубша можна і внього, принаймі мені спокійно за його вміння , досвід, професіоналізм, але є пару моментів:

    Він мені тоді до останнього казав, що будемо чекати природнього початку, але в 40 тижнів сказав лягти в патологію і там чекати. А палатна там така вредна мені попалася, в 41 виперла мене на професорський огляд, ну а вони ясно шо призначили мені родити "завтра". Так шо прийшлося йти на стимульовані пологи. І тепер незнаю чи міг він тоді якось на то все впливати, чи то я мала домовлятися з палатною (грішми ... хе-хе).
    А... ну і ще боюся того стафілокока. Вперше той страх був менший, бо я дуже хотіла нормальних умов навколо себе, але тепер шось боюся більше.

    О, і ще пару моментів про Усика - якось він мало до мене навідувався, а по факту лиш раз, після пологів. Але як мене привезли після пологів на 3 пов., то там шось нікого не було толком з персоналу, щоб вияснити в яку палату мене можна оприділити. І я так зрозуміла, що в Усика є якісь стандартні палати. куди його пацієнток кладуть, а мене в якусь іншу поклали, тому він типу забував до мене навідатися чи шо...
    І друге - на виписку я випросилася в неділю, так трохи несподівано. Ну його ясно тоді не було в ПБ. І я не могла до нього додзвонитися, і чоловік потім не міг, бо ще хотів йому шось дати за пологи (відразу не встиг, бо Усик від мене погнав когось кесарити терміново). І я так думаю - ну ок, мені не дуже то його і треба було, але якби то отак я дзвонила , бо треба їхати народжувати, а він трубку не бере весь день?
    І цікаво чи він вдруге теж буде наполягати, щоб сидіти в патології поки не народжу...
     
    • Інформативно Інформативно x 1