Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Tumko

    Tumko Member

    Я маю!
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    З тих лікарів, що не питають і рятують. Не сильно хамить, але "що ти шмаркачу знаєш!"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я вже собі налаштувалася знайомитися з Лехновською, але щось непорозумілася і виходить, що маю шанс її вперше побачити на 38-39 тижні. Чи то шукати когось іншого, чи спокійно чекати? Навряд чи я раніше народжу, та і чергова бригада мене не лякає ніби. Але хотілося би все ж спробувати ПП після КР.

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Так виглядає, що на Батальній ніхто не в захваті від ВПКР. Якщо на першій зустрічі із Леськів вона ще була більш лояльна до такого мого бажання, то вже на другій все розвінчала і сказала, що не пустить мене в ПП. Знайома теж говорила із нею та Лехновською на цю ж тему. То в неї склалося аналогічне враження, що на Батальній ніхто не зацікавлений "бавитися у ПП після КР". А як нема інтересу та бажання лікаря, то ти хоч там зі шкіри вилазь щось доводячи, але нічого не вийде. Звичайно, можливо, в мене трохи складніший варіант, аніж у вас, бо в мене, окрім рубця на матці, ще є виявлений вовчаковий і атонічна кровотеча під час першого ЕКР, тому зараз мені залишається просто змиритися і чекати, коли малючок подасть сигнал, що готовий до народження (хоча б тішить, що не по даті кесарять, а з початком пологової діяльності). Чула, що на тему ВПКР можна ще пробувати говорити із Місюрою Анжелою, спробуйте. Щиро вболіваю за кожну жінку, яка хоче і намагається народити природньо після КР і буду тішитися, якщо хоча б у когось це вийде.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а до того ж Данкова не думали піти?

    я завтра маю їхати до Леськів, правда не знаю чи попаду під ту акцію відкритих дверей, бо невідомо як вийде прилаштувати малу на тих пару годин. Якось мені та Леськів так дивно звучала по телефону - чи то втомлена дуже була чи невиспана? Чи то вона така по натурі - вселенський спокій в любій ситуації?
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Бачу в нас тут ціла компанія до Леськів збирається:)
    А Ви на конкретну годину чи до 15? А з дітьми, думаєте, не можна? Бо я планувала з чоловіком і малим іти.

    Але щось я не впевнена у своєму виборі і ще таки думаю, може то на чергову бригаду поїхати... Бо то домовляння, перебирання, обдумування мене дістало. І всерівно нуль гарантій, що мої побажання будуть почуті і дотримані. А оте їхнє сприйняття планів пологів і "поначитувалися".. зовсім не те, що мені хочеться зараз вислуховувати. Я хочу просто спокійно народити, без всяких нервів і відстоювання прав і зайвих думок, еххх.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Данкова ще на початку "пісочила", то по відгукам дівчат, що в такій же ситуації, то і там нема реальної надії. Тим більше моє ПДП +/- може припасти на ті відкривання Мечнікова/закриття Джамбула, а я ще більшої невизначеності не хочу. Тому шлях тільки на Батальну.
    Ще говорила з лікарями, то всі відраджують від ПП. Чесно, я вже втомилася від цієї боротьби, пошуків шляхів вирішення і дуже занепала духом. Мені треба вже віднайти спокій, не хочу зустрітися із донечкою в таких почуттях.

    Мені здається в неї така натура. Навіть скептичні висловлювання в неї звучать спокійно)

    Мене теж оті вибори капець як втомили. Якби не ті КР, то я б, певне, таки їхала на чергову.

    @Retaret @Miss Sixty ну то може завтра на Батальній побачимося? Я точно буду, з самого початку. І лекцію по ГВ хочу послухати, і палати подивитися чи що там будуть показувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А на котру Ви збираєтеся? Може то справді прилаштувати малого і "погуляти" по Батальній:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Початок в 12, тож, певне, на тоді чоловік мене і закине.
     
  10. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Леськів по натурі дійсно спокійна, за місяць що я лежала з другими пологами ніколи не чела від неї кіпішів. Завжди спокійна і врівноважена, зі мною лежала дівчина ми з нею лягли в один день і один родили то при її ситуації після спроби пп екстрене кр небуло ніяких двіжів все спокійно і організовано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Спокійно і без нервів у Львові навряд вийде…
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Тобто Леськів пустила ту дівчину у ПП після КР, але спроба була невдала і екстрене КР?
     
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    так, мені теж сказала до 15. Але чоловік зранку поїде трохи попрацює, а потім поїдемо туди. Малу не дуже хочу брати, бо може прийдеться чекати чи ше шось таке, вона потім знудиться, буде вередувати. Тай потім яка та розмова з лікарем буде - чоловік на фоні буде забавляти дитину, а я балакати? тоді краще і не їхати всьою бригадою. Але наразі так виглядає, що можна малу хіба до баби на роботу завезти на ту годину (сподіваюсь дуже більше не треба буде). Ну тоді вже і не буду мати часу на оглядини лікарні.
    і в мене цього разу схожий настрій, але я таки не маю відваги їхати на чергову бригаду. Та і взагалі не знаю коли воно цього разу почнеться і чи почнеться само.
    Трохи мені страшнувато, бо хоч попередній раз і сама ніби родила, але то були стимульовані пологи. Передвісників ніяких так і не було до останнього. Цього разу хоч десь шось поболює трохи, тисне, то може "дотисне" до самостійних перейм , та на якому терміні і шо з того всього вийде?
     
  14. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Ні це були перші пологи, їй відразу Леськів говорила про кр, але вона настоювала пп, народжувала на повних 42 і почало пропадати серцебиття дитини, сама дівчинка худенька дитина була 4600.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну все, до Леськів я сходила, маю спокій.
    Головне, що не збирається мене класти в патологію, сказала, що не любить отого як жінки лежать невідомо чого в лікарні. Наголосила, що дзвонити можна і треба якби шось боліло чи турбувало, або перейми тренувальні (ну так, я з досвідом пологів, але без досвіду їх природнього початку). Був у неї якийсь список в приймальній, показала мені, але систему чи катетер, які там були в списку, казала не купувати навіть наразі, і від того мені теж легше. Бо принаймні першого разу все виглядало зовсім інакше - і знайомство і "ніякого списку, піди купи набір в аптеці, там все є". А там реально в тому наборі було ого-го!!!
    Ну і оскільки пдп в мене на неділю, то казала дзвонити в понеділок, якщо нічого не даватиметься чути і тоді приїхати послухати серцебиття, подивитись на кріслі. А я собі думаю - подивитись на кріслі то почати пологи чи не завжди? (ну бо в мене в першій В навіть в 41+тиж. дивились на кріслі і ніц з того, хоч я думаю, що дивились неспроста, але шось воно ніц не дало тоді).
    А ще сказала, що голівка в малюка досить вже таки низько, може й не дочекаюся пдп.
    @Miss Sixty а ви ходили сьогодні до неї?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Не думаю, щоб вона спеціально там щось робила. Я в понеділок готова була і лізти на крісло, бо нило мене низом 2 дні, я їй про це казала. Вона казала, що нема потреби. Так і виявилося, бо тренувальні. Щодо голівки, то мені сказала, що голова високо (то я була на терміні 38,5), так що може ви і не дуже засидитеся)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Kseniyalvivna

    Kseniyalvivna New Member

    Я народжувала на черговій зміні,попала до Прокопіва Остапа Ігоровича,дуже вдячна йому за швидко прийняте правильне рішення і здорову дитину!!!
     
  18. Kseniyalvivna

    Kseniyalvivna New Member

    Дуже задоволена доктором!
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    вже маю відповідь на своє питання - була сьогодні в Леськів моя знайома, в якої вчора минув пдп. Сама вона вже дуже хоче родити і надіялася, що огляд на кріслі "шось там розворушить" і процес піде. Але каже, що її оглянули дуже акуратно, сказали, що нині-завтра ще точно нема чого чекати і відправили додому до наступного понеділка. Ну мені така тактика поводження як бальзам на душу, чи то я така зашугана тою патологією з минулого разу чи шо, але такі маю надії цього разу на максимально природній початок!
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. nataliya

    nataliya nti

    Хто народжував в Сімкіна Олександра Леонідовича на Батальній, які враження?