Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Дівчатка, додам свої 5 коп. :)
    Пробувала сьогодні до Лехновської на Батальну записуватись, то було мені сказано, що вона тільки на листопад бере, бо вересень-жовтень у неї вже розписано в межах людських можливостей.
    А моя лікарка з ЖК каже, що Мечникова з 9 вересня відкриватиметься. Думаю раптом може Мала-Гресик? Поділіться контактом, як хто має?
    А ще думаю над Пустомитами і Марич - скиньте будь-ласка телефон?
     
  2. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Написала пп
     
  3. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Напишіть,будь-ласка,хто має номер телефону до Ковальчука І.
     
  4. Akulka

    Akulka New Member

    0679057273
     
  5. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Дівчатка, що нещодавно народжували на Батальній, підкажіть, чи Прокопів приймає пологи? якщо хтось має контакти буду вдячна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    • Подобається Подобається x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ні, я в Трохим народжувала і не по домовленості, а як в чергового

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KristiKizka

    KristiKizka New Member

    Дівчата привіт ! Хто може сказати щось з власного досвіду про Литвинчук , Леськів або Ковальчука? Напишіть будь ласка номер до когось з цих лікарів☺️
     
  9. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Народжувала в Ковальчука. Для мене він той лікар, якому можна повністю довіритись. У цій темі раніше хтось кидав усі номери лікарів з Батальної
     

    Вкладення:

  10. KristiKizka

    KristiKizka New Member

    Дуже дякую !
     
  11. yurko

    yurko New Member

    Дівчата, привіт! Хто народжував кесарево з епідуріальною анастезією в Сімкіна!? Розкажіть, будь ласка, свої відчуття і враження. І ще дуже цікавить ціна. Дякую
     
  12. woolf

    woolf Well-Known Member

    Почитайте відгуки за цього доктора....
     
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хтось знає, чи Лехновська бере зараз на кінець листопада-почат грудня? І чи називає вона конкретну суму за пологи?
     
  14. Danuta

    Danuta Active Member

    Сьогодні писали в теревенях що бере на січень, за оплату не знаю
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2018 ---
    Але думаю варто в неї перепитати, може знайде "місце"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    вона до кінця січня має все "розписано", якщо пізніше, то можна....от думаю, то дівчата з нею ще на 4-5 місяці домовляються??????о_О Поки більше схиляюся до чергового лікаря, бо щось ніхто в око не впадає, боюся той "поспіх", якщо приїду "не вчасно" (вихідні, свята, після зміни, ніч тощо), та й розумію, що лікар не всемогутній та не може все передбачити. Єдине, не можу оприділитися між Мечникова та Батальною, хто може порівняти, напишіть які основні відмінності між ними? Бо першу дитину нарподила на Джамбула, а зараз туди зовсім не хочу. Думаю, де більша ймовірність попасти на хорошого лікаря? :girl_in_dreams: Також цікавлять одномісні палати, як до них "потрапляють"? За вказівкою лікаря? За окрему плату? як повезе?
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Чоловік дзвонив хто черговий, а я шукала в неті відгуки) то вже при переймах.
     
  17. rosomaxa

    rosomaxa Member

    На Мечнікова лежала в одномісні палаті, точніше це платна палата-родзал. На перід не домовлялася за неї, думаю і не вийде домовитися, тому що її ніхто спеціально тримати не буде без діла. Коли народила, то запитала чи є вільні такі палати, сказали, що за пару год має звільнитися, то я перечикала в родзалі, тоді офіційно оплатили і там була 5 днів, по стану здоров"я,думала треба буде доплачувати за додаткові дні, сказали, що ні. Один раз оплачуєш і хоч два тижні лежи)
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Arika по лікарю певно не вгадаєте наперед, але Мечникова роками славиться стафілококами , хоч його заробити можна будь де, та і я вперше там народжувала. Хоч і боялася того, але на той час мені там по умовах було найкраще з доступного у Львові . На батальній самі палати просторіші і санвузол в палаті, і їжа нормальна. На Мечникова я хіба раз брала оладки і борщ та пюре, на батальній - тричі на день їла все що давали, нічого з дому не возили.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Так мені цікаво з тою Лехновською, що в неї "попередній запис". Хоч я теж до неї збиралася, але там вона у відпустці мала бути. Ні про кого з лікарів такого ще не чула, що має багато пацієнтів і не бере вже. Чи то вона реально така свідома і оцінює наперед свої можливості, тай не набирає забагато народу. Ще ж треба врахувати якусь умовну кількість тих хто попадає до неї як до чергового.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. GriNatali

    GriNatali New Member

    Дівчата, хто народжував в Середи М.М. розкажіть, будь ласка, яка вона як лікар чи дійсно хороший спеціаліст? Чи приїжджає на нічні пологи? підказує на пологах як дихати?