Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Arika

    Arika Well-Known Member

    Напевно дійсно бере небагато жінок, а не всіх до неї бажаючих, враховує напевно і чергування, і певні "прохання за когось" позапланові, і напевно реально оцінює свої можливості, треба ж вдома побути, і відпочити, вона ж все таки жінка і мама напевно!!!!! Якщо напевно не відмовляти всім бажаючим, то на тій роботі напевно потрібно цілодобово бути, і в результаті шалена втома і конвеєр виходить!
    А то ідея, щось не подумала про такий варіант))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто має номер Долотказіна О.Е. скиньте в ПП. Хто знає, чи приймає він всіх бажаючих і чи на пізніх термінах (36 тиж)?
     
  3. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто нещодавно народжував в Леськів В.Д., цікавлять відгуки, враження, і чи називаєвона суми за пологи та після пологів для себе та іншого медичного персоналу? Вона співпрацює на пологах з черговими чи має «своїх»?
    І ще, як вважаєте, якщо не рахувати витрати на лікаря на пологах, чи відрізняються суттєво решта витрат (медсестри, дитячі, санітари, виписка тощо) на Мкчникова та Батальній?
     
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Хм... А що десь є прайс на послуги? Все залежить від вас. Це може бути безоплатно.
    Я народжувала на Мечникова. На чергову бригаду не ризикнула їхати, оплатила/дала зверху/ всунула взятку (віддячилася мені язик не повертається сказати) лише лікарю ( з яким попередньо домовлялася) та акушерці , що приймала пологи(тут було присутнє вимагання грошей). Санітарці, що прибирала за мною в процесі пологів. З дурі чоловік всунув ще лікарю, що оглядав дитину одразу після народження.
    Все! Три дні була в пологому і нікому нічого більше не платила. А ні, ще заплатила за узд 50 грн і 50 гривень на засіб для обробки пупчика. Хоча цих витрат також можна було уникнути.
    Вважаю, що доцільніше ті гроші витратити на речі потрібні дитині та післяпологове відновлення.
    Але під враженням після перебування в пологовому, хотіла б пожертвувати кошти на покращення умов в ньому. Офіційно і на цільові потреби. Але не знайшла ніякої благодійної організації яка б таким займалася. Якщо хтось знає про існування такої, дайте знати!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я принципово шукала лікаря, який не має ніяких "такс" для пологів. Пологи і так нам влетіли у копієчку, бо був КР і дорого обійшовся сам набір для операції та анестезії. А щодо лікаря, то ми їй віддячувалися в останню чергу. Це жодним чином не впливало на ставлення лікаря, була дуже уважна, людяна, заражає своїм спокоєм. Віддячились по своїй змозі, при чому їй дали всю суму, зазначивши, що не слідкували, хто був в операційній і не мали більше з ними контактів. Тобто ми віддали на її розгляд питання ділення із бригадою, тим більше, що вона брала на підмогу ще одного лікаря, ну і там неонатолог, санітарка, акушерка. Окрема стаття витрат - це анестезіолог (його роботою і ставленням теж задоволена) і на власний розсуд невелику подяку вже при виписці отримала дитячий лікар (дуже класна нам трапилася). Тобто реально віддячили людям, які якісно зробили свою роботу, були людяними, уважними і не заглядали в кишеню. Ніяких 50 грн медсестрам чи будь кому іншому потім не підтримували, власне, ніхто і не натякав на Батальній.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Arika

    Arika Well-Known Member

    Підтримаю, теж планую віддячуватися лікарям на власний розсуд за самі пологи, а от потім, залежно від ставлення та їхньої роботи (принаймні такий настрой маю зараз)))). Розмовляла з однією жінкою, яка нещодавна родила в Леськів, то вона також підтвердила, що останння жодної суми не називала, однак в загальному сказала, що пологи вийшли їй "в копієчку", оскільки окрім "подяки" їй, були ще інші "подяки", то от я сподіваюся, що "ті інші" через її власну ініціативу..... Взагалі настроєна "віддячуватися"лише, коли люди дійсно це заслужили.
     
  7. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Дуже сподіваюсь на допомогу та підтримку.
    У мене троє діток. Першу родила ПП, двоє наступних - КР. І двоє різних лікарів. Один косметичний шов. Від першого КР відходила важче,ніж від другого,хоча була епідуральна,а наступна загальна анестезія.
    Між першим КР і другим -1.9 рік,і зараз пройшло 2роки 2 місяці і Я знову вагітна.
    Страх просто ужасний!
    Порадьте з власного досвіду лікаря-професіонала,який зробить якісно КС втретє.
    Дякую велике всім!!!
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2018
  8. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Напишіть свої відгуки чи особисті враження та досвід від Солощенко.
    Мені потрібно знайти лікаря,який би дуже добре зробив би третє кесарське.дякую всім
     
  9. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Зайнятий. "Старої закалки". Не слухає побажань. Не раджу
     
  11. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Мені головне щоб прооперував добре. Я не рвуся за ПП))
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тут теж не все так просто. "прооперував добре" - важливо, щоб дитинці був контакт шкіра до шкіри, прикладання на операційному столі, щоб лікар заохочував персонал допомогти Вам з ГВ, щоб не використовував шкідливих для дитини препаратів йоду.
    Для налагодження ГВ і для дитини краще, якщо анестезія буде епідуральною. Знаю, що на Батальній практикують.
    Також дуже добре, коли чекають природного початку пологів, щоб не витягти дитину недоношеною.

    Все це входить у "добре прооперував", і всього цього в Солощенка нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Я зрозуміла, мені важлива думка і досвід багатьох людей)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Marienka

    Marienka New Member

    Скиньте, будь ласка, номер Лехновської Т. Наперед дякую!
    П.С. Можливо хтось контактував з нею, на які місяці зараз записує?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а мож в когось є досвід епідуралки на батальній? хто там спец?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    чоловік Лехновської- Олександр
    --- дописи об"єднано, 11 Січень 2019 ---
    епідуралку зараз активно пропонують і застосовують за бажанням не лише на КР, а і ПП не лише на Батальній, а і Мечнікова (тут теж тепер до старих ще є бригада і нових анестезіологів)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Boonia

    Boonia Member

    Дівчата, хто народжував в Поврозника на Батальній, розкажіть свої враження, будь ласка :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Marienka

    Marienka New Member

    Скільки часу займає перше знайомство з лікарем у якого хочеш народжувати? Він дивиться обміну, робить огляд?
     
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Залежить від балакучості:girl_haha:лікаря,його завантаженості і вашого стану.Якщо у вагітної все гаразд,то може 10хв перше знайомство зайняти.Як є якісь нюанси,то буде довше розбиратися.
    Мав би дати свій мбільний і головні настанови
     
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Все дуже залежить. Я колись йшла знайомитись з Усиком. Ще в той час, як він начмедом був. Тут читала, що він іноді при знайомстві мало не 3 хвилини свого часу виділяє, навіть обмінку не гляне. Ми приїхали, трохи чекали ще його під кабінетом а потім ще хвилин 40 він нам розказував всякі небилиці :) видно мав час і натхнення
     
    • Подобається Подобається x 1