Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. XRYM

    XRYM New Member

    Народжувала у Ковальчука І.Я. в серпні 2018р. Лікаря шукала як і більшість дівчат по відгуках і по враженнях знайомих. При першому знайомстві він мені сподобався, чіткий у відповідях, врівноважений, було видно що він не буде сюсюкатись, а працювати, мені було це і потрібно. Але перше враження оманливе. Роди пройшли важко, в нього багато породіль тому на мене не вистарчало часу, прибігав лиш дивитись чи є розкриття. Затянув час з самими пологами,що кесерити вже було запізно,а я розродитись не могла сама. Звичайно води пробивались, була стимуляція, мене різали, дитину видавлювали. Результат - я родила 28 годин, у мене внутрішні і зовнішні шви , встати не могла 2 дня, але найгірше в цьому всьому, що у дитини крововилив в голову і ми місяць пробули на Орлика рятуючи малого. Також в палаті лежала інша дівчинка, яка також родила в нього, так він її взагалі під час родів передав іншому лікарю, бо в неї роди проходили без ускладнень, а в нього багато породіль і він не має часу бігати до неї дивитись. А у неї двійня, щей плацента не відходила, була загроза що їй прийдеться вирізати матку. То ж я розумію, що не на одну мене в нього не вистарчало часу, а це життя моєї дитини. Але в будь якому випадку треба професійно до цього ставитись. Тому я його не раджу, але це чисто моя думка.Вибачте, можливо сумбурно написано, але важко згадувати, емоції переповнюють.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Думаю я, думаю про лікаря і ніхто отак щоб 100% не влаштовує мене.
    Якби був відкритий Мед, відправили мене б лише туди (через цукор). Там Жемела, спочатку хотіла до неї дзвонити. Дізналась, що вона на Мечникова, а я туди капець як не хочу (нє, не через стафілокок, інтуїтивно чую). І на Джамбула вертатись не хочу.
    Лишається Батальна, тим більше мені дорогу до пологового перейти.
    Хто б там міг хоч не відкидати думку про ВПКР? Порадили мені Лехновську.

    Якщо суто на КР брати, то Прокопова радили.
    А за епідуралку при КР - Лехновського.
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В мене кр буде. от теж в роздумах.. Я думала Прокопів вже не працює.. він ще років 5 тому щось там то ходив то не ходив на роботу. а ви епідуралку плануєте?
     
  4. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    А чому не впевнені щодо Жемели? Питаю, бо теж в роздумах, може ви щось таке знаєте)))
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не те щоб щодо Жемели невпевнена, а про Мечникова, де наразі вона працює.

    До речі, написала Лехновській, вона відписала, що не зможе на цей період (середина червня).

    Прокопів в вересні кесарив знайому.
    Якщо КР остаточно, мені б хотілося епідуралку. Якраз вивчаю це питання, що краще: загальний чи епідуральний наркоз.
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а можна контакти Прокопіва? він кесарить з заг наркозом?
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2019 ---
    я так розумію що це її чоловік Лехновський.робить епідуралку. він ж мабуть не тіки з дружиною працює..
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Напишу в ПП.
    Так, її чоловік.
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Старшого? Молодший ще за КР не береться? (Вчилася з ним в школі:)
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Старшого.
    За молодшого знаю, що є, але на пологи за батька говорили.
     
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, напишіть номер Місюри Анжели Григорівни з Батальної, терміново треба. Наперед дякую!
     
  11. vitaljysja

    vitaljysja New Member

    дівчата,а на рахунок Данкова можe хтось знає його ціни?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    немає в нього розцінок, як і дозволу приймати пологи.

    Я собі не уявляю в якій іншій країні-неГондурасі, суд людині заборонив приймати пологи, а вона далі це робить, всі на це закривають очі, а жінки в чергу стають "бо з ними такого статись не може".

    Звиняйте, крик душі.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    я не є прибічником Данкова, але від роботи його не відсторонили. в лютому обрано запобіжний захід тільки такого плану
    Єдиний державний реєстр судових рішень
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене, на жаль, не відкривається нормально з телефона.

    Але ж було попереднє рішення минулого року, про усунення від роботи, яке ніхто не виконував.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Саме цікаве, що знаю я її дууууже давно ;)
    Правда, не було потреби звертатись, бо завжди "під рукою" була моя Коржинська зі своєю дочкою.
    Але на час, коли мені народжувати - Мед ще не відкриють (інф. з першоджерела)
    Тому вчора мала змогу повторно знайомитись з Лехновською, тепер вже безпосередньо як зі своїм лікарем.
    Так що, питання в кого народжувати - вже вирішено!!! :yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Місюра А.Г. Приймає вагінальні пологи після КР, не лякає, не вмовляє, а реально розказує всі переваги і ризики саме в вашому випадку. В мене не вийшло. Чекати більше 41 тижня вона не хотіла, переживала за дитину. КР було плановим, з ЕА. Робив Лехновський, професійно, без наслідків, по відчуттях і стану після операції, то було набагато краще ніж після ЗА. КР робила Місюра.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Valerchik

    Valerchik New Member

    Доброго дня, поділіться будь-ласка контактами Ошуркевич Ореста Євгеновича та Леськів Віри Дмитрівни.
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Лежала я трохи в патології на Мечникова, побачила різних лікарів. І не тільки побачила: чергували кожного ранку/вечора інші, і в деяких таке відношення до «простих смертних» було, що хотілось плюнути в обличчя...
    Суто моє, суб‘єктивне можливо враження. Категорично не сподобались: Степанчак (зверхній, непрофі - взнав, що цукор 11-12, каже та то добре!), Царинник, Малко (він взагалі анестезіолог, але приходив слухати серцебиття), Долатказін, Король, Кухаєвич.
    Адекватні: Надіжко, Герчаківський, Рибчинський, Грабоус (уздист, але теж був черговим і слухав/щупав мене) і Левицька (дуже мені сподобалась).
    Палатною була в мене Брилінська, нічого особливого.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Zesichka

    Zesichka New Member

    А що з Долатказіним не так?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Slonko

    Slonko New Member

    Дівчата скажіть а хтось недавно народжував на батальній в Леха В.Л.?
    Які враження і які розцінки за природні пологи?